TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x06 - You Can't Handle the Truth


6x06 - You Can't Handle the Truth

Сообщений 21 страница 27 из 27

21

Man šķiet, ka viņi tās vērtības jau sen vienu pa vienai kā ķieģeļus no sienas ņem ārā.. un tagad ir tik daudz izņemts, ka siena brūk...

0

22

Tapēc arī reitingi seriālam ir kritušies :( Tagad CW top seriāls ir TVD.

0

23

cravey написал(а):

Tapēc arī reitingi seriālam ir kritušies :( Tagad CW top seriāls ir TVD.

Es domāju, ka tā arī paliks vairākus gadus vēl.. līdz neradīsies jauns hīts... jo gan jau Supernatural šī būs pēdējā sezona...

0

24

Mm, runājot par jaunumiem, tas gan ir off topiks, bet CW gatavojas veidot jaunu seriālu, kas arī ir balstīts uz LJ Smith grāmatām, saucas "The secret circle", kur galvenā ir raganu tēma. Šis varētu būt jaunais TVD konkurents. Katrā ziņā es jau grāmatas novilku, jāizlasa vēl pirms seriāla būs :D

0

25

cravey написал(а):

Šis varētu būt jaunais TVD konkurents. Katrā ziņā es jau grāmatas novilku, jāizlasa vēl pirms seriāla būs :D

Nu es ar lasīšanu nesteigtos.. kā nekā Vampire Diaries, ja būtu izlasījusi grāmatas nemaz neskatītos.. bet tagad tas ir mans otrs mīļākais seriāls.. :D

0

26

Nja, bet šeit ir savādāk, jo grāmatas jau ir uzrakstītas un pabeigtas, kamēr TVD vēl ui, ku ilgi nebeigsies. Bet nu, protams, vēl jau daudz izteiks aktieru ķīmija. Mēs to tagad redzam pēc TVD, cik tā ir svarīga detaļa. Delena pārspēj Stelena visur kur vien iespējams ar milzu pārsvaru, kaut gan bija jābūt otrādāk. Un viss tikai dēļ aktieru ķīmijas :)

0

27

cravey написал(а):

Delena pārspēj Stelena visur kur vien iespējams ar milzu pārsvaru, kaut gan bija jābūt otrādāk. Un viss tikai dēļ aktieru ķīmijas :)

Jap.. tā laika ir filmu un seriālu vissvarīgākā detaļa.. kā aktieris reaģē uz otru... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x06 - You Can't Handle the Truth