TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x09 - Katerina


2x09 - Katerina

Сообщений 1 страница 18 из 18

1

Episode airs 11.11.2010.

Episode synopsis:

Свернутый текст

KATHERINE’S PAST IS REVEALED — Elena puts herself in a dangerous position as she searches for the truth about Katherine’s past and what her own future may hold. Knowing that Stefan would never agree to her plan, Elena swears Caroline to secrecy. Damon uses a new-found confidant to help him try to discover the real purpose and power of the moonstone. Jeremy and Bonnie meet Luka (guest star Bryton James), a new student with a surprising family history.

0

2

http://www.vampire-diaries.net/wp-content/uploads/tvdkaterina1.jpg

What turned The Vampire Diaries' Katherine Pierce (aka Katerina Petrova) into a cold-blooded killer? Nina Dobrev (Elena/Katherine/Katerina) says we'll find out on the November 11 episode when the action flashes back to 1490s Bulgaria.

"We find out how she became a vampire and what led her to become the person she is today — a selfish, maniacal woman who only looks out for herself," says Nina, who was born in Bulgaria and speaks Katherine's native tongue. How she's turned is a big secret, as is the identity of a new menace we'll meet from the same era, who will journey to present-day Mystic Falls.

"This villain has ties to the deep, deep past of the vampire legend," teases executive producer Julie Plec. "And then in our last episode before the holidays [December 9], we'll finally see poor Tyler Lockwood's torturous transformation into a werewolf."
Avots: http://www.tvguide.com/News/Kecks-Exclu … 24937.aspx

Ahh, es riktīgi gaidu šo sērijuhttp://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif. Nez Nina runās bulgāru valodā?! Es ļooti ceru, ka jā :crazyfun:

0

3

Sanāk, ka viena sērija 11.novembrī, vēl viena 9.decembrī un tad līdz februārim??????? :unsure:

0

4

Lisa написал(а):

Sanāk, ka viena sērija 11.novembrī, vēl viena 9.decembrī un tad līdz februārim???????

Nope, tagad sērijas būs 04.11, 11.11., 02.12, 09.12 un tad laikam līdz februārim hiatus, jā. Kaut gan tas vēl nav īsti zināms līdz galam.

0

5

BILDĒĒĒĒS :)
http://www.vampire-diaries.net/gallery/ … play_media

Atsevišķi nelikšu bildes, jo dažās ir spoilerīši, līdz ar to, ja kāds negrib sevi saspoilerot, tasd never linku vaļā ;)

0

6

Extended promo:

0

7

Wow, cik aizraujoši! nevaru sagaidīt!!! Bet joprojām nesaprotu, kāpēc viņiem tik ļoti interesē elena!!!!

0

8

cravey написал(а):

Nope, tagad sērijas būs 04.11, 11.11., 02.12, 09.12 un tad laikam līdz februārim hiatus, jā. Kaut gan tas vēl nav īsti zināms līdz galam.

Tikko pamanīju. Paldies par apgaismību! :)

0

9

webclip:

0

10

Свернутый текст

Ehhh, nūūū. Sākšu ar to, ka žēl, ka praktiski nebij D/E ainu :( Bet ok, pēc pagājušās nedēļas to tā varēja gaidīt, tapēc tā ĻOTI vīlusies neesmu. Riktīgi patika pats sākums, dzirdējām beidzot Ninu runājam Bulgāru valodā, riktīgi forši, lai gan pati aina -  :'( Pēc šīs epizodes, man Ketrīnas riktīg žēl ir :( Tā beigu aina, kā viņa lūkojas uz savu vecāku attēlu  :'(
Now, on to Damon & Rose hook-up. Hmm, nu, es pat teikšu, ka man patika. Totally nav iebildumu, ka viņi kādu laiku būtu kopā, jo, to, ka tas ir vnk ponta pēc, to skaidri varēja redzēt, skaidri varēja saprast, ka Deimonam eksistē tikai Eleina.
Par beigām biju šokā - atkal TVD autoriem to izdevās panākt, ka notiek kas tāds, ko savu mūžu nebūtu gaidījusi :D
Nja, un vēl es sapratu, ka pilnīg nevaru vairs panest/paciest S/E kopainas. Vaaah, atvainojos par izteicienu, bet man rauj uz augšu, redzot viņus abus kopā. Nu vnk aaaa, ciest nevaru  :x Man šķiet, ka drīz sākšu pārlekt viņu abu kopīgajiem momentiem. Vēl jau ne, bet tas brīdis strauji tuvojas.
Toties Stefans/Karolīna bija riktīgi foršiņi  :flirt:

0

11

Свернутый текст

Sērija forša! Ļoti patika pati pamatdoma, ka Eleina dodas pie Ketrīnas!

cravey написал(а):

Pēc šīs epizodes, man Ketrīnas riktīg žēl ir  Tā beigu aina, kā viņa lūkojas uz savu vecāku attēlu

Jāa.. Ketrīnas pagātnes stāsts ir drausmīgs! Tragisks! Vispār redzot, kā viņa gribēja pabūt ar savu bērnu, sagribējās, lai kaut kur dziļumos arī Eleina viņai svarīga ir - kā nekā tālas pakāpes meita! Bet tajā pat laikā var saprast, ka pēc visa, ko pārcietusi, Ketrīna ir tik nocietinājusies no jūtām, uzstādot sevi sev pirmajā vietā.Interesanti, vai tiešām viss stāsts patiess. Izskatījās, ka jā.. Vienkārši šajā seriālā visādi var gadīties!

cravey написал(а):

Par beigām biju šokā - atkal TVD autoriem to izdevās panākt, ka notiek kas tāds, ko savu mūžu nebūtu gaidījusi

Ahaa!!! Es ar nekādi negaidīju, ka tas vīrietis izrādisies ļauns.. Nu jāa.. Bonija pieskārās viņa dēlam un nesajuta nekādus draudus, bet tēvam jau nepieskarās. Jāa.. visi varoņi ir tik ļoti savīti savā starpā, katrs tik svarīgs it kā tiešām būtu vienas puzles gabaliņi!

0

12

Свернутый текст
cravey написал(а):

Pēc šīs epizodes, man Ketrīnas riktīg žēl ir  Tā beigu aina, kā viņa lūkojas uz savu vecāku attēlu  
Now, on to Damon & Rose hook-up. Hmm, nu, es pat teikšu, ka man patika. Totally nav iebildumu, ka viņi kādu laiku būtu kopā, jo, to, ka tas ir vnk ponta pēc, to skaidri varēja redzēt, skaidri varēja saprast, ka Deimonam eksistē tikai Eleina.

Jap.. es ar sāku labāk saprast Ketrīnas motīvus.. bet man nešķiet, ka viņa ir nocietinājusies.. un pēc Bellas teiktā, jo vecāks kļūsti jo vairāk nevari nemaz nocietināties... Tāpēc es domāju tā drīzāk ir aizsarg reakcija, lai vairs nevarētu tikt sāpināta.. :)

cravey написал(а):

Toties Stefans/Karolīna bija riktīgi foršiņi

es ar šai sērijā skatījos un priecājos.. viņi riktīgi labi izskatās kopā.. būtu ļoti labs pāris... :)

aNgeL написал(а):

Ahaa!!! Es ar nekādi negaidīju, ka tas vīrietis izrādisies ļauns.. Nu jāa.. Bonija pieskārās viņa dēlam un nesajuta nekādus draudus, bet tēvam jau nepieskarās. Jāa.. visi varoņi ir tik ļoti savīti savā starpā, katrs tik svarīgs it kā tiešām būtu vienas puzles gabaliņi!

Man gan viņš šķitā tā kaut kas nebūs labi.. pārāk tiešs uzreiz.. labie ir ieturētāki... :)

Bet vispār... es šai sērijā sapratu.. man patīk Elijah.. dievinu to, kā viņš izrunā Katerina... tik forši skan... Bet nu beigās laikam jau tomēr šie viņu novāks... uh.... tomēr man patīk viņa tēls.. tas kā viņš to stiklu sašķaidīja... ;) :D:D:D

0

13

Siikaa написал(а):

un pēc Bellas teiktā

:D Aijuc, šeit viņa ir Roza :D Hi hi hi, tie, kas neskatās SPN, var arī nesaprast, kas ir Bella :D

Siikaa написал(а):

man patīk Elijah..

Man ar :blush: , un es bij baig priecīgā, ka viņš nebij miris 2x08 beigās  :playful: http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/53972922.gif Es arī nevaru sagaidīt, kad Klauss parādīsies. Bet nu, domājams, ka šajā sezonā Klauss būs kā pagājušajā sezonā Ketrīna - parādīsies pašās beigās  :disappointed:

0

14

cravey написал(а):

Aijuc, šeit viņa ir Roza

:blush:  Uij.... šitā sajaukt.. :D:D:D

cravey написал(а):

un es bij baig priecīgā, ka viņš nebij miris 2x08 beigās    Es arī nevaru sagaidīt, kad Klauss parādīsies. Bet nu, domājams, ka šajā sezonā Klauss būs kā pagājušajā sezonā Ketrīna - parādīsies pašās beigās

Es ar tā domāju.... bet diez vai Klaus būs tik superīgs.. Elijah.. ir tāds pašpārliecināts... bet nu viņam laikam ir iemesls.. jo izrādās šo nemaz tik viegli nav novākt... ;)

Vajadzēja viņiem galvu nocirst šim.. bet labi, ka viņi to neizdarīja.. :)

0

15

He.. re ko es atradu.. :)

Nu man jau patīk.. ceru, ka viņš beigās pie labajiem pāries nevis būs jāmirst... :)

0

16

Mmm, Elijah šeit ir kā Kroulijs SPN :D Tā fanoju, ka viņš vakardienas sērijā atkal parādījās, hahah, izskatījās, ka Dīnam pat apetīte sabojājās :D

0

17

cravey написал(а):

Tā fanoju, ka viņš vakardienas sērijā atkal parādījās, hahah, izskatījās, ka Dīnam pat apetīte sabojājās

Jap.. tas bija labi.. :D:D:D:D

0

18

Свернутый текст

Laiks arī man kaut ko uzrakstīt. :)
Piedodiet, bet es nepiekrītu vairākuma viedoklim, ka Stefans ar Karolīnu būtu labs pāris.. Manuprāt, viņi varētu būt lieliski draugi. Nekas vairāk.. BET, runājot par Karolīnu, man viņa sāk arvien vairāk iepatikties. Es kaut kā saskatīju, ka Karolīna labi izskatītos ar Taileru. Ja nemaldos tad tā bija 7. vai 8. sērija, kad viņi tik forši apskāvās. Tik lieliska kombinācija! Vampīrs un vilkatis.. turēšu īkšķus, lai tur kkas sanāktu. ^^ Vispār jau Tailers ir riktīgi interesants tēls. Var teikt, ka viņš ir kļuvis par manu favorītu no visiem puišiem...
Beeeeet no meitenēm- Katerina.. vai un AK! Man pat ir kļuvis pilnīgi vienalga, ar ko beigu beigās būs Elena, jo Katerina man liekas daudzreiz intriģējošāka.
žēl Džeremija.. :( gribētos, lai kkas sanāk ar Boniju.. būtu smuks pāris.

Da ko te daudz.. VISI tēli ir forši, skaisti, lieliski!!! Man patīk! Nav neviena antifavorīta.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x09 - Katerina