TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA 105- 110


ENDA 105- 110

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

105







0

2

106






0

3

107






0

4






0

5

109.






0

6

110






0

7

Palomas jaunais izskats!  :love:  :love:  :love:  Tagad viņa tiešām izskatās kā sieviete, tik eleganta!  :love:
Un, kad Emiliano viņu pēc tam ieraudzija!  :love:
Ak, kā man patīk, kad Paloma un Gabriels strīdas... tik mīlīgi!  :D  :)  ( Viņi būtu labi draugi nevis mīļotie, bet no vienas puses tāds pāris man arī patiktu!  :)  )

0

8

Ehh... šodien nesanāca redzēt, ko gāju uz pasācienu, kur ar 2 citiem puišiem dejojām Eastern European Funk .. :D

Bet nu pēdējā laika notikumi ir šaušalīgi interesanti.. Karlota mani nebeidz pārsteigt ar savu bagātīgo un samaitāto izdomu.. Pareizi Kristovals teica: "Ja Karlota ziedotu savas prāta spējas cilvēku labā, tad būtu prosta zajebis".. nu kkas uz to pusi bija ^^
Un tā jau arī ir.. un viņa tik tiešām ir arī dikti skaista sieviete.. un kā viņai piestāv violetie toņi... vnk OMG!

Gabriels izskatās lādzīgs choms.. vienīgais, kas viņā man nepatīk ir garie mati.. bet, kad tie ir sasieti astē, tad ir okay. :)
Uhh.. Hermanam atkal prāts uz nelietībām.. un es jau cerēju, ka viņš mainīsies..
Unnnnn... tā Rafaela draudzenīte ir dikti simpātiska.. ceru, ka viņiem viss bīdīsies.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA 105- 110