TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA 111-115


ENDA 111-115

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

111






0

2

112.





0

3







0

4

114







0

5

115







0

6

Nabaga Alonso, man viņš bija iepaticies. Viņš vienīgais spēja stāsties pretī Karlotai, žēl, ka viss tā beidzās. Kristobals un Natālija nevainīgi cietumā, kamēr Karlota gavilē.! :disappointed:
Ak, es dievinu Lusu un Rafaelu!  :love:  :love:  :love:  ( Man tomēr viņi liekas saderīgāki kā Kamilla un Rafaels. Redz, Kamilla izvēlas stabilitāti ar Orlando, kapēc, lai Rafaels nedrikstētu iemīlēties citā sievietē? Ja Kamillas mīlestība būtu stipra, tad viņa neizvelētos Orlando un par spīti visam būtu ar Rafaelu, bet ok....)
Ak..īstenibā cik Emiliano kļuva egoistisks...kad prasija, lai Paloma ar nevienu nesatiekas un bez maz vai gaida viņu. Viņš taču tagad ir precējies ar Rominu un viņa jau nu šķiršanos nedos, kapēc, lai Paloma paliktu viena? ( Ak, bet par spīti Emilano uzvedībai, man aizvien viņi patīk..tie skatieni abu starpā! :love: )

0

7

Tā jau seriālos ierasta parādība,ka vīrieši,kuri dažādu iemeslu dēļ ir precēti ar nemīlamām sievietēm,kā šajā gadījumā- Emiljano-nevēlās,ka viņu mīļotā saista savu dzīvi ar citu,bet kāpēc?Vai baidās,ka kļūs tikpat nelaimīgs kā viņš,vai arī gluži otrādi-baidās,ka mīļotā no sirds iemīlēs savu jauno draugu,un savu tagadējo mīlestību aizmirsīs?Jebkurā gadījumā tā ir Palomas dzīve un izvēle-Emiliano nevar uzstādīt savus noteikumus.

0

8

šī telenovele man šķiet oriģināla ar to, ka galvenais pāris viens otru neienīst par spīti visam... parasti mīlestība pāriet naidā, bet šeit starp viņiem vēl joprojām pastāv draudzība un mīlestība.. tas ir forši! Neviens vēl nav paspējis sanaidot Palomu un Emiliano (un ceru, ka tas arī nenotiks.. :) )

0

9

modreits написал(а):

šī telenovele man šķiet oriģināla ar to, ka galvenais pāris viens otru neienīst par spīti visam... parasti mīlestība pāriet naidā, bet šeit starp viņiem vēl joprojām pastāv draudzība un mīlestība.. tas ir forši! Neviens vēl nav paspējis sanaidot Palomu un Emiliano (un ceru, ka tas arī nenotiks..  )

Jā, pilnībā tev piekrītu!!! Viņiem tik ļoti tīras jūtas vienam pret otru!  :love:  :)

Terēze написал(а):

Tā jau seriālos ierasta parādība,ka vīrieši,kuri dažādu iemeslu dēļ ir precēti ar nemīlamām sievietēm,kā šajā gadījumā- Emiljano-nevēlās,ka viņu mīļotā saista savu dzīvi ar citu,bet kāpēc?Vai baidās,ka kļūs tikpat nelaimīgs kā viņš,vai arī gluži otrādi-baidās,ka mīļotā no sirds iemīlēs savu jauno draugu,un savu tagadējo mīlestību aizmirsīs?Jebkurā gadījumā tā ir Palomas dzīve un izvēle-Emiliano nevar uzstādīt savus noteikumus.

Noteikti, ka Emiliano baidās, ka Paloma iemīlēs citu vīrieti, uz ko viņai īstenībā ir tiesības.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA 111-115