TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Bildes t-novelēm, kuras tika rādītas LV!!!


Bildes t-novelēm, kuras tika rādītas LV!!!

Сообщений 1 страница 20 из 40

1

Отредактировано Forsteriāna (12.11.2013 19:31)

+1

2

+1

3

Paldies, Terēze! Tagad man ir skaidrs. :) ;)
Bet bildītes vēl būs!  :D

0

4

Atvaino, Angel, es kļūdījos. Es neredzēju,ka rakstītāja nav Terēze, bet gan tu, taču vienalga paldies! :) ;)

0

5

liiguciss написал(а):

Atvaino, Angel, es kļūdījos. Es neredzēju,ka rakstītāja nav Terēze, bet gan tu, taču vienalga paldies!

Viss kārtībā :) Ne Tev vienai tā gadās :D

0

6

Paldies par bilžām ;) Ak, kas par atmiņām!  :love:

0

7

Paldies par bildēm,interesanti paskatīties un atcerēties sen neredzētus seriālus!

0

8

Prieks par to! Paulina un Terēze, rīt būs vēl bildes! Un būs vēl vairāk atmiņu! :) ;)

0

9

Starp citu, ja uzklišķina uz bildēm, tad var redzēt lielākas, bet tas ir arī atkarīgs no tā, cik kura bilde ir liela! Ar to es gribēju teikt, ka nevisas bildes ir vienāda lieluma, jo kādas nju atradu googlē, tādas nju ir! ;) :D

Отредактировано liiguciss (23.10.2010 16:52)

0

10

Tu izdarīji labu darbu liiguci, ka ieliki bildītes telenovelēm! :cool:

0

11

Paldies, Nita! Nju tad beidzot esmu salikusi visas bildes! :) ;)

Starp citu, man no visiem šiem seriāliem patika: ČIGĀNA MĪLA, NEPRĀTĪGI IEMĪLĒJIES, SVEŠINIECE UN TU ESI MANS LIKTENIS.  :love:

Un no aktieriem man vienozīmīgi patīk MAURISIO ISLAS.  :love:

Отредактировано liiguciss (23.10.2010 20:47)

0

12

Tu esi uztrāpījusi uz manām mīļākajām telenovelēm. Vēl man patika Rubi, Rozalinda, Pasion, Reālā Mīla. Arī man patīk Maurisio islas- vari apskatīties sadaļā ,,Čigāna Mīla'', es tur saliku bildes ar varoņiem.

0

13

Skaisti!! Nostaļgiju uzdzen šīs bildes!

0

14

nita написал(а):

Arī man patīk Maurisio islas- vari apskatīties sadaļā ,,Čigāna Mīla'', es tur saliku bildes ar varoņiem.

Nita, paldies, es jau skatījos! Tiešām foršas bildes!  :love:

0

15

Paldies,ka tik ātri ieliki jaunas bildes!

0

16

Prieks par to un lūdzu, Terēze! :) ;)

0

17

Gaidīšu jaunas bildes no tevis liiguci!

0

18

nita написал(а):

Gaidīšu jaunas bildes no tevis liiguci!

Nita, kādas bildes tu tieši gribi? :) ;)

Отредактировано liiguciss (24.10.2010 20:46)

0

19

Paldies par bildēm. Skaisti atcerēties dažas labas telenoveles, kuras esmu skatījusies. Laikam man mīļākā ir un Paliek - Mīlēt. Mirt un Atgriezties!

0

20

Inetux написал(а):

Paldies par bildēm.

Lūdzu, Inetux! :) ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Bildes t-novelēm, kuras tika rādītas LV!!!