TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Bildes t-novelēm, kuras tika rādītas LV!!!


Bildes t-novelēm, kuras tika rādītas LV!!!

Сообщений 21 страница 40 из 40

21

Tad, kad LNT vai TV3 rādīs atkal kādu jaunu telenoveli, liiguci, tad varēsi pielikt bildīti šīm telenovelēm klāt, tā turpinot telenoveļu sēriju, kuras ir rādītas Latvijā.  8-)

0

22

nita написал(а):

ad, kad LNT vai TV3 rādīs atkal kādu jaunu telenoveli, liiguci, tad varēsi pielikt bildīti šīm telenovelēm klāt, tā turpinot telenoveļu sēriju, kuras ir rādītas Latvijā.

Labi,Nita! Tā arī darīšu! ;)

0

23

Kā tev patīk mūsu forums liiguci? Esi apskatījusi visas sadaļas un tēmas?

0

24

Man ļoti patīk šis forums un runājot par sadaļām un tēmām, tad pusi esmu apskatījusi un pusi vēl neesmu apskatījusi. Ja reiz mēs sākam par to runāt, tad es gribēju ierosināt tādu lietu. Es apskatījos sadaļu "Aktieri un aktrises" un pamanīju, ka tur nav atvēlēta tēma aktierim Maurisio Islasam. Varbūt mēs varam par abām kopā to izveidot? Protams, es pati arī varu izveidot un arī tu pati vari izveidot, bet vnk domāju, ka ja mēs abas to veidosim, tad būs interesantāk! :) ;)

0

25

Tas būtu jauki, ka mēs to varētu izveidot. Saliktu datus par mūsu Maurisio Islasu. Tiešām, es arī skatījos, ka viņa tur nav! :jumping:

0

26

Mani nodarbina viens jautājums, kas arī tev liiguci būtu svarīgs, proti ka var iztaisīt seriāliem skrīnšotus, ko citas meitenes liek iekšā par telenovelēm

0

27

nita написал(а):

proti ka var iztaisīt seriāliem skrīnšotus

Redzi, es pirmoreiz dzirdu par skrīnšotiem, bet, piemēram, ja tu man paskaidrotu, kas tas ir, tad varbūt mēs varētu sarunāt, ko katra dara. Ar to es domāju, ko katra taisa, izveido! :) ;)

0

28

Esmu ievērojusi , ka meitenes liek šitos skrīnšotus un man gribētos uzzināt, kā tādus var uztaisīt. Kāda no meitenēm varētu atbildēt, kā viņas to dara.

0

29

nita написал(а):

Esmu ievērojusi , ka meitenes liek šitos skrīnšotus un man gribētos uzzināt, kā tādus var uztaisīt. Kāda no meitenēm varētu atbildēt, kā viņas to dara.

Vai nu var atrast internetā..kā jau bildes..
Uztaisīt pašam var izmantojot video apstrādes programmas. Piem. Windows movie maker, kurš atrodas gandrīz katrā datorā ar operētājsistēmu Windows.
Principā, cik zinu, tad ir arī playeri, kuros ir funkcija, lai veidotu attēlus (iespējams kādā no windows media player versijām), bet tā kā īsti neesmu par šo variantu interesējusies, tad šeit nav ko piebilst.

0

30

Angel, paldies Tev par info! Man ir tas Windows Movie Maker! :D

Nita, tu arī pasakties, vai tev ir tas Windows Movie Maker un ja ir, tad paskaties ks tur un kā tur, tā pat kā es! :) ;)

0

31

Man ir Windows Movie Maker, jāizmēģina uztaisīt kādu skrīnšotu. :D

0

32

Arī šeit visu pārlaboju un pārliku!!! :) ;)

0

33

Forsteriāna написал(а):

88.HERIDAS DE AMOR - Mīlas rētas (2006)

Šo ar rādīja? Kad un kur??  :D

0

34

Man ir aizdomas, ka šī telenovele sajaukta ar telenoveli, kuru Latvijā rādīja ar nosaukumu Ievainotā dvēsele (oriģinālo nosaukumu diemžēl nezinu), bet atceros, ka tajā telenovelē galvenajās lomās bija Itatija Kantorala un Gabriels Porrass.

0

35

Terēze написал(а):

Man ir aizdomas, ka šī telenovele sajaukta ar telenoveli, kuru Latvijā rādīja ar nosaukumu Ievainotā dvēsele (oriģinālo nosaukumu diemžēl nezinu), bet atceros, ka tajā telenovelē galvenajās lomās bija Itatija Kantorala un Gabriels Porrass.

Šī laikam. Lai gan arī šo neatceros, kad rādīja :D Nosaukums gan tāds dzirdēts liekas. Droši vien pa LTV1 vai LTV7 rādīja?

http://i2.esmas.com/2012/12/14/458560/el-alma-herida-stage-305x132-658x305.jpg

0

36

Jā, šī pati, jo pēc bildes uzreiz atpazinu, un ja nemaldos, tad rādīja LTV1 no rītiem.

0

37

Šī telenovele gadījumā arī nav rādīta pa LTV1 vai LTV7?
El sodero de mi vida.
Atceros, ka žurnālos bija raksti par šo telenoveli, bet neatceros vai tas bija tāpat vai arī tādēļ, ka to rādīja.

http://pics.filmaffinity.com/El_sodero_de_mi_vida_Serie_de_TV-555833213-large.jpg

0

38

Ja nemaldos, tad tā ir Argentīnas telenovele, kuru Latvijā rādīja ar nosaukumu Mīlas zelteris, un to laikam rādīja LTV1.

+1

39

Vēl tika rādīta telenovele no Telemundo, kuru sauca Iemīlot Laupītaju. Tur bija Mauricio Islas galvenājā lomā.
http://sh.uploads.ru/t/FJrM5.jpg

0

40

aNgeL написал(а):

Šo ar rādīja? Kad un kur??  :D

Terēze написал(а):

Man ir aizdomas, ka šī telenovele sajaukta ar telenoveli, kuru Latvijā rādīja ar nosaukumu Ievainotā dvēsele (oriģinālo nosaukumu diemžēl nezinu), bet atceros, ka tajā telenovelē galvenajās lomās bija Itatija Kantorala un Gabriels Porrass.

Ja nekļūdos, tad man liekas, ka Terēze pati man bija teikusi par Heridas de Amor, tapēc ieliku un es jau nu tiešām neko neesmu sajaukusi un neko nejaucu, jo pirmkārt, es nevienu no šīm trim minētajām t-novelēm redzējusi neesmu un nemaz neatceros un otrkārt, es liku visu to, ko gan jūs visas man nosaucāt un minējāt, gan ko es pati biju atcerējusies un sarakstījusi uz lapām!!!  :sceptic:  :sceptic: ;)

nita написал(а):

Vēl tika rādīta telenovele no Telemundo, kuru sauca Iemīlot Laupītaju. Tur bija Mauricio Islas galvenājā lomā.

Nitiņ, tā jau sen stāv ielikta šajā sarakstā! ;)

Vispār man bija doma atjaunot visu šo sarakstu ar bildēm un arī to otru bez bildēm, jo daudzas no visām iepriekš minētajām nav šeit ieliktas, bet iespējams, ka tas notiks kaut kur uz rudens pusi vairāk! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par telenovelēm » Bildes t-novelēm, kuras tika rādītas LV!!!