TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA simtu divdesmit trešā sērija.


ENDA simtu divdesmit trešā sērija.

Сообщений 1 страница 5 из 5

1







0

2

Ak, Lusa un Rafaels...tik dzīvespriecigi abi kopā. Un, he...Rafaels izgāza brokastis gultā...mazliet neveikls viņš!  :D  :D
Ak, bet par viņiem var jūsmot, var redzēt, ka abi ir laimīgi kopā. :love:
Gabriels ir tik jauks pret Palomu, bet man viņi izskatās pēc draugiem vairāk. Bet, kas to lai zina, ja viņš būtu bijis pirms Emiliano tad varbūt viss būtu savadāk.
Es jau domāju, ka Dario apkrāps Angeliku, kā citādi viņam to grāmatu tā vajadzēja izlasīt un tā...bet savā ziņā pati vainīga, ka uzticējās vīrietim, kas reiz jau viņu piekrāpis.
Nabaga Kristobals..patiesībā jā, par ko viņš to pelnījis? Viņam tĀ dzīve tik daudz nelaimes...vispirms doma, ka viņš ir vainīgs Makarenas nāvē, alkaholisms, tad vēl uzzina, ka Makarena ir dzīva, bet viņš nevar būt ar viņu, jo ir mācītājs...tad tomēr viņš bildina Makarenu un gatavs atsacīties no sava amata, bet laime ir īsa...Makarena iet bojā. Un, vēl tagad cietums un tik daudzi viņam vairs netic, un atņem vēl mācitāja amatu...ak, smaga viņam dzīve.  :disappointed:

0

3

Mariposa написал(а):

Ak, bet par viņiem var jūsmot, var redzēt, ka abi ir laimīgi kopā. :love:

Gluži manas domas! :)
Lusa piedod krāsas Rafaela dzīves pelēcībai.. Kamillas un Rafaela savienībā es saskatītu brūno toni.. kaisle ar zināmu mierpilsoniskuma piesitienu. Viņi ir foršs pāris, bet apnicīgs. Mīlestība būtu. Bet tas arī viss..
Lusa un Rafaels- te gan veidojas plašs krāsu spektrs.. nespēju jūsmot par šo foršo meiteni.. uhhh

Mariposa написал(а):

viņi izskatās pēc draugiem vairāk

Atkal nākas piekrist.. es arī saskatu vairāk draudzību, vai pat brāļa un māsas attiecības.. vai mīlestība?- nu nezinu..

Mariposa написал(а):

ak, smaga viņam dzīve.

Nākas piekrist. Tomēr es, savā ziņā, priecājos, ka viņš zaudēja priestera amatu. Jau tas vien, ka viņš bija gatavs atteikties no amata Makarenas dēļ pierāda to, ka aicinājums nebija spēcīgs. Kristovals man tiešām iepatikās, bet nu ne kā mācītājs. Es domāju, ka arī bez priestera tēla viņš nemainīsies savā būtībā.

Mariposa написал(а):

savā ziņā pati vainīga

Un atkal nākas piekrist. Unnnn vēl kas.. tas man likās tik STULBI, ka viņa gāja uz tikšanos bez jebkādas nodrošināšanās. Bāc, kas viņai liedza ierakstīt sarunu? erm... no Anhelikas puses tas bija pārāk naivi..  Būtu bijuši neapgāžami pierādījumi pret to losi, bet nu tagad paliks pie sasistas siles.. ;(

0

4

modreits написал(а):

Lusa piedod krāsas Rafaela dzīves pelēcībai.. Kamillas un Rafaela savienībā es saskatītu brūno toni.. kaisle ar zināmu mierpilsoniskuma piesitienu. Viņi ir foršs pāris, bet apnicīgs. Mīlestība būtu. Bet tas arī viss..
Lusa un Rafaels- te gan veidojas plašs krāsu spektrs.. nespēju jūsmot par šo foršo meiteni.. uhhh

Tieši manas domas. Un, par tām krāsām precīzi pateici, kaut ko tādu arī es gribēju uzrakstīt, ka Lusa izkrāso Rafaela dzīvi. :)

modreits написал(а):

Un atkal nākas piekrist. Unnnn vēl kas.. tas man likās tik STULBI, ka viņa gāja uz tikšanos bez jebkādas nodrošināšanās. Bāc, kas viņai liedza ierakstīt sarunu? erm... no Anhelikas puses tas bija pārāk naivi..  Būtu bijuši neapgāžami pierādījumi pret to losi, bet nu tagad paliks pie sasistas siles.. ;(

Jam....Anhelika riktīgi iekrita. Pat nezinu kā lai viņa izkļūst no tās situācijas.

0

5

Mariposa написал(а):

Jam....Anhelika riktīgi iekrita. Pat nezinu kā lai viņa izkļūst no tās situācijas.

Varētu jau mēģināt sūdzēt tiesā, bet šaubos, ka viņa ko daudz varēs pierādīt.. ;(
šajā ziņā Orlando šoreiz visu salaida galīgā pakaļā.. Anhelika tachu iedeva viņam lasīt grāmatu, bet viņš tai pat nepieskārās.. vismaz būtu ticams liecinieks.. a tā.. neiespējami kko apstrīdēt. :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA simtu divdesmit trešā sērija.