TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Daiļslidošana un tūrisms jeb Kristas GP


Daiļslidošana un tūrisms jeb Kristas GP

Сообщений 1 страница 20 из 58

1

Aloha,
kā jau noprotat pēc nosaukuma, šī ir bišķi savādāka tēma. Runa šeit ies par manu šā gada GP, kura tēma pēc ilgām un lielām pārdomām, beigās skan šādi - "ISU Eiropas Grand Prī posmu, Eiropas čempionāta un pasaules čempionāta sacensības daiļslidošanā, pieaugušo konkurencē Eiropā, kā tūrisma galamērķis." Dikti gari, bet kā pasniedzējs saka, tā tam jābūt. Lai vai kā, šā darba tapšanā, pieļauju, ka man vajadzēs palīdzību arī no jums. Vai tas būs viedokļu izteikums, vai kāds konkrēts jautājums. Sarosās jo īpaši tie, kas dzīvajā ir bijuši uz kādām no šīm sacensībām - Eiropas čempionāts, Pasaules čempionāts, vai kāds no Grand Prix posmiem. Plānoju arī jums šeit iepostot savu līdz šim uzrakstīto, lai varat dot novērtējumu un savus komentārus.

Pašlaik esmu sākuma stadijā, un priecīgi var būt Stefana fani, jo darbs tiek iesākts ar Stefana vārdiem no Tallinas preses konferences - „Es nedomāju, ka daiļslidošana ir tikai sports, tā ir arī māksla un cilvēki nāk skatīties šovu, tik pat lielā mērā kā sacensības.”  ;)

Tas, ko es pašlaik vēlētos, būtu jauki, ja visi tie, kas interesējas par daiļslidošanu, vai, kas vienkārši vēlas izteikt savu viedokli šai jautājumā - uzrakstiet savas domas.

Kas jūsuprāt ir daiļslidošana?
Kāpēc jums tā patīk (vai nepatīk)?
Vai ir kāds favorīts, kā dēļ jūs interesējieties par šo sportu?
Ja esat bijuši klātienē uz kādām sacensībām, uzrakstiet īsumā savu izvērtējumu par konkrēto apmeklējumu (-iem).

Gribu šo darbu veidot ar jūsu palīdzību, būtu jauki, ja mēs kopīgi varētu parādīt, cik svarīga ir daiļslidošana, cik nozīmīga!

Ar cieņu,
Krista Želnina (cravey)

0

2

Es noteikti gribēšu tavu darbu izlasīt... :)

Kas jūsuprāt ir daiļslidošana?

Šai jautājumā es pilnībā piekrītu Stefanam. Daiļslidošana ir ne tikai sports, tas ir mākslas veids, kurš palīdz sportistam, treneriem un visai komandai izteikt savas domas, emocijas un  parādīt, kas viņiem svarīgs izmantojot cilvēka ķermeņa sējas dejās un akrobātikā, kas sakombinēta uz ledus.

Kāpēc jums tā patīk (vai nepatīk)?

Galvenais, kas šai sportā man patīk, ir vairāk tieši mākslinieciskā puse. Vienmēr esmu sajūsmā par iespēju redzēt, kā ar dažādiem izteiksmes līdzekļiem (sportu, aktiermākslu un dejas prasmi) cilvēki spēj parādīt īsu iestudējumu uz ledus. Ja pareizi atceros tad 2002. gadā (šobrīd slinkums meklēt precīzi) Olimpiskajās spēlēs pāru sacensībās tika piešķirtas divas medaļas. Pirmo saņēma amerikāņi tieši sacensībās, jo viņiem bija ļoti emocionāls un aizraujošs priekšnesums, taču nebija īpaši daudz tehniski sarežģītu elementu. Otro medaļu pēc pāris nedēļām saņēma krievu pāris, kad federācija iesniedza sūdzību, ka amerikāņu priekšnesums nebija atbilstoši olimpiskajam līmenim, jo tas nebija pietiekami tehniski sarežģīts. Mans viedoklis ir tāds, ka krievu pāris varbūt arī nebija pelnījis zelta medaļu, jo ja amerikāņi ar vienkāršu priekšnesumu spēja aizraut tiesnešus un skatītājus tiktāl, ka viņi aizmirsa par tehniskajām komponentēm, tad tā ir īstā šī sporta nozīme. Ļaut uz brīdi aizmirst to, ka uz ledus īstenībā ir ļoti grūti nostāvēt, ka īstenībā viss tas prasa lielu un sarežģītu darbu, tas man patīk visvairāk. Vieglums, kā viņi parāda sarežģītas lietas.

Vai ir kāds favorīts, kā dēļ jūs interesējieties par šo sportu?

Es domāju, ka mana atbilde ir viesiem nojaušama. Mans favorīts ir Brian Joubert. Tieši viņa dēļ sāku skatīties un interesēties par šo sportu. Un tieši viņa dēļ jau otro reizi plānoju braukt uz sacensībām.

Ja esat bijuši klātienē uz kādām sacensībām, uzrakstiet īsumā savu izvērtējumu par konkrēto apmeklējumu (-iem).

Esmu bijusi uz Eiropas čempionātu Tallinā vīriešu izvēles programmu. Esmu ļoti pozitīvi iespaidota un sapratu, ka šāda veida braucieni uzlādē ar pozitīvām un patīkamām emocijām.

0

3

Kas jūsuprāt ir daiļslidošana?
Mākslinieciskākais sporta veids, kāds eksistē. Izteikmes veids, Deja uz ledus. Taktiska un psiholoģiska spēle. Izklaide. Un tas, ko saka pats nosaukums - "daiļa slidošana".
Kāpēc jums tā patīk (vai nepatīk)?
Visa iepriekšminētā dēļ. Un vēl daiļslidošanas personību dēļ, emciju dēļ, arī sacensību azarta dēļ.
Vai ir kāds favorīts, kā dēļ jūs interesējieties par šo sportu?
Protams. Ir daudzi. Laikam pat nav jēgas baigi rakstīt, kuri.
Ja esat bijuši klātienē uz kādām sacensībām, uzrakstiet īsumā savu izvērtējumu par konkrēto apmeklējumu (-iem).
Auksti. Kaja sāpeja. Tallina skaista. Pļušs krita uz nerviem. Un dzīvajā visas emocijas ir dzīvākas un atmiņas paliek spilktākas. Vēl tas ir viens liels, jauks nogurdinošs tusiņš piecu dienu garumā ar lieliskiem cilvēkiem.

0

4

Siikaa написал(а):

Pirmo saņēma amerikāņi tieši sacensībās, jo viņiem bija ļoti emocionāls un aizraujošs priekšnesums, taču nebija īpaši daudz tehniski sarežģītu elementu.

Šitas duelis bija starp krievu slaveno pāri Berežnaja/Sikharulidze un kanādiešu pāri Saliē/Pelletjē ;) Pirmie zeltu dabūja krievi, Kanādieši bija otrie. Tad jau vēlāk pēc Olipiskajām kanādiesi iesniedza protestu un beigās arī šiem iedalīja zeltu. Šis bija viens no pagrieziena punktiem kāpēc aizsākās runa par jauno ISU tiesāšanas sistēmu :)

Paldies, Aijuc, noderēs :)

0

5

albalonga написал(а):

Pļušs krita uz nerviem.

Toties tik traki smējusies es sen nebiju, vēl joprojām atceros runu par baņu un to, cik precīzi mēs viņa runas scenāriju izplānojām http://i190.photobucket.com/albums/z290/Estrelja/hahaha.gif

0

6

Un tā, re ku pagaidu ievads -

Свернутый текст

Pēc 2010. gada Eiropas čempionāta Tallinā, vīriešu izvēles programmas, preses konferencē atskanēja citāts: „Es nedomāju, ka daiļslidošana ir tikai sports, tā ir arī māksla un cilvēki nāk skatīties šovu, tik pat lielā mērā kā sacensības.” (Lambjels 2010) Diezgan bieži ikdienā nākas dzirdēt komentārus par to, ka daiļslidošana nav sports, kāpēc vispār kaut kas tāds ir vajadzīgs, mums taču ir tādi sporta veidi kā hokejs un futbols. Šis citāts ir sava veida atbilde – jā, daiļslidošana ir arī māksla, ne tikai sports. Tas ir abu savienojums. „Franču valodā mēs sakām patinage artistique [mākslinieciskā slidošana, autores piez.], un tas nozīmē būt spējīgam parādīt savas emocijas, izteikt mūziku, izteikt kaut ko.” (Lambjels 2010). Daiļslidošana ir tāds sporta veids, kas parāda cilvēka būtību, viņa domas, uztveri, attieksmi. Cilvēkus no laika gala ir saistījusi citu cilvēku dzīves izzināšana. Tas ir cilvēka dabā būt ziņkārīgam, pat pašam to īsti neapzinoties. Apmeklēt daiļslidošanas sacensības kaut kādā ziņā dod šo iespēju, papildus nodrošinot vajadzību pēc estētiskā baudījuma, nepieciešamo adrenalīna devas uzņemšanu un tā izlādi. Ir aizraujoši reizē vērot cilvēku daili, sarežģītu formu un lēcienu izpildi, mūzikas ekspresivitāti. Turklāt, ja vēl ir savs favorīts, tad visas šīs emocijas trīskāršojas. Par daiļslidošanas popularitāti liecina piepildītās ledus halles, salīdzinoši ātri izpirktās biļetes un pilnie transporti pēc sacensībām. Tā kā autore pati vairakkārt ir bijusi vērot klātienē, gan Eiropas čempionātus, gan pasaules čempionātu, tad pēc sacensību dienas pieredzi var pielīdzināt Dziesmu svētku pilnajiem tramvajiem Latvijā. Par emocionālo baudījumu liecina tās daudzās emocijas, ko var manīt cilvēku acīs dienas beigās - sajūsmu saucieni uz ielām, pilnīgi svešu cilvēku apskaušanās uz ielas, dalīšanās priekos par konkrētā slidotāja, vai pāra labajiem panākumiem, vai tieši otrādi – iedzerot kopīgu glāzīti uz bēdām par favorīta neveiksmi. Par popularitāti liecina arī regulārās galveno sacensību pārraides televīzijas ekrānos. Latvijas Televīzijas 7. kanāls regulāri pārraida gan Eiropas čempionātus, gan pasaules čempionātus, un šī regularitāte savukārt norāda uz to, ka retingi ir samērā augsti šīm pārraidēm, jo galu galā, neviena televīzijas kompānija nepārraidītu neko tādu, kas nedotu labus reitingus, neveicinātu kanāla popularitāti.

Daiļslidošanas sacensības kā tūrisma galamērķa iespēja, nav īpaši pētīti ne pasaulē, ne vēl jo vairāk Latvijas robežās. Ir pieejami pētījumi, raksti par sporta pasākumu tūrismu kā iespējamu tūrisma nišu. Arī par daiļslidošanu tiek rakstīts vispārīgā kontekstā kā par sporta veidu, taču nav veikti atsevišķi pētījumi par sacensību apmeklējumu, vai par sacensībām kā tūrisma galamērķi. Šis pētījums dos dziļāku ieskatu šajā sporta veidā, parādot daiļslidošanas sacensības kā potenciālu tūrisma galamērķi Eiropā. Tas, ka šādas sacensības iet „roku rokā” ar tūrismu, apstiprina fakts, ka jebkuru sacensību mājas lapā konkrēta sadaļa vienmēr ir veltīta tūrismam, kurā ietilpst transportu raksturojums, piedāvātās naktsmītnes, kā arī īss pilsētas vēstures apraksts, un kas konkrētajā pilsētā ir īpašs, pilsētas iespējas (Organizing comitee 2010, ER). Pilsētai, kā sacensību mājvietai, šai laikā ir iespējams vairot popularitāti, popularizēt savu tūrisma tēlu. Labs piemērs ir 2010. gada Eiropas čempionāts Tallinā, kur tūristu skaits janvārī pieauga par 14% salīdzinājumā ar 2009. gada janvāri (Tallinn City Tourist Office & Convention Bureau 2010, ER). Laba iespaida atstāšana veicinās cilvēkos vēlmi vēl kādreiz atgriezties šajā vietā. Apmeklētība un laba organizācija vairos iespējas iegūt atkārtotas tiesības kļūt par sacensību organizācijas mājvietu.

Izstrādātais darbs ir kvalitatīvs pētījums. Darba pētāmie jautājumi ir:
1. Kā ISU Grand Prī sērijas posma sacensības, Eiropas čempionāts, pasaules čempionāts ietekmē pilsētas tūrisma tēlu, kā tas sekmē tēla popularizāciju?
2. Kādi ir tūristu motivācijas faktori, dodoties uz kādām no augstāk minētajām sacensībām?
3. Kādas ir sacensību apmeklēšanas iespējas Eiropā un kāda ir tūristu pieredze pēc kādu no sacensību apmeklējumiem?
4. Kāda ir auditorijas nozīme sacensībās, no sportistu viedokļa raugoties?

Pētījuma galvenais mērķis ir izpētīt ISU Grand Prī sērijas Francijas un Krievijas posmu, Eiropas čempionāta un pasaules čempionāta Eiropā kā tūrisma galamērķa iespējas un to apmeklējuma motivācijas faktorus tūristu vidū, tādējādi parādot un veicinot daiļslidošanas kā sporta veida popularitāti.

Lai pētījuma mērķi varētu sasniegt, autore ir izvirzījusi sekojošus darba uzdevumus:
1. Izpētīt pieejamo literatūru par sporta tūrismu un sporta pasākumu tūrismu, kā arī par daiļslidošanu un tās sacensību veidiem.
2. Izpētīt un noskaidrot galvenos motivācijas faktorus, kas mudina tūristus doties uz daiļslidošanas sacensībām Eiropā.
3. Noskaidrot tūristu ieguvumus un izpētīt sportistu viedokļus par auditorijas nozīmi sacensībās.
4. Izpētīt, kāda veida ieguvumus gūst rīkotāj pilsēta, un kā daiļslidošanas sacensības palīdz tās tūrisma tēla popularizēšanā un veicina tūristu apmeklētību pilsētā.
5. Veikt intervijas ar nozares speciālistiem.
6. Izpētīt ISU Francijas Grand Prī posma Parīzē - Trophée Eric Bompard sacensību apmeklēšanas iespējas.
7. Augstāk minētās sacensības apmeklēt klātienē.

Uzdevumu realizācijā tiks izmantotas kvalitatīvā pētījuma metodes – literatūras izpēte, intervijas ar nozares pārstāvjiem, kā arī praktiskais darbs, apmeklējot vienas no darbā aprakstītajām sacensībām klātienē.

0

7

Kas jūsuprāt ir daiļslidošana?

Noteikti varu piekrist Stefana! Daiļslidošana ir māksla uz ledus, protams līdzvērtīgi ir arī sporta veids. Katrs priekšnesums pauž savu domu vai tās būtu 2 vai 4 min. tajā vienmēr ir doma, daiļslidošana liek aizmirst visu apkārtēju, emocionāli pacilā.

Kāpēc jums tā patīk (vai nepatīk)?

Galvenokārt, jau mākslas, akrobātikas un aktiermeistarības dēļ. Vien priekšnesums apvieno tik daudz man tuvas lietas. Katrs slidotājs ir uz ledus personības, katrs priekšnesums ļauj iztēloties, ko tas pauž. Viens priekšnesums pauž tik daudz emocijas.

Vai ir kāds favorīts, kā dēļ jūs interesējieties par šo sportu?

Protams, ka ir - Brian Joubert, Stephane Lambiel, Adrian Schultheiss, Florant Amodio, Kevin VAN DER PERREN, Evan Lysacek, Johny Weir..nu jā pāriem vēl scott moir and tessa virtue , charlie white meryl davis...laikam jau viss varbūt vēl kādu esmu piemirsusi.

Ja esat bijuši klātienē uz kādām sacensībām, uzrakstiet īsumā savu izvērtējumu par konkrēto apmeklējumu (-iem).

Jā, apmeklēju čempionātu Zviedrijā, biju uz vīriešiem izvēles programmu. Iespaidi - tie labākie. Man dikti patika, patika arī pilsēta. Biju arī uz vīriešiem Tallinā arī uz izvēles programmu un paraugdemonstrējumiem. Arī ļoti patika. Spilgtākas atmiņas ir palikušas par Zviedriju, bet Tallinā bija labāka sabiedrība. Un vispār jā, redzēt visu dzīvā ir vienkārši tik skaiti, tās emocijas tā uzlādē, ka varētu veselu nedēļu negulēt un tikai sēdēt uz skatīties kā Brī, Stepka, Havijs un Kevins slido. Akk uzjundīja mani atmiņas  :love:

0

8

Inetux, tu biji Zviedrijā? :shine:  Ahh, žēl ka nepazinu tevi tad vēl :disappointed:

0

9

cravey написал(а):

Inetux, tu biji Zviedrijā?Ahh, žēl ka nepazinu tevi tad vēl

Jā, tas gan žēl. Un vispār atceros, ka mēnesi vairāk centos mammu pielauzt, bet beigās jau pielauzu un viņa bija starā. Redzēt to visu dzīvajā ir vienkārši..Nu jā katram novēlu kaut reizi mūžā to izbaudīt!

Un es dievinu pirmo rindkopu  :love:

0

10

Inetux написал(а):

Un es dievinu pirmo rindkopu :love:

Super :) Es jau rakstot sapratu, ka man galvenais ir ne tā atzīme, bet gan uzrakstīt visu to labo, ko man dailslidošana nozīmē, piemetot klat profesionālus vārdus, faktus un skaitļus, bet reāli tas ir tāds ka sava veida veltījums tam nenormālajam guvumam, kas man ir iegūts pa šiem 5 gadiem. Vēl jo vairāk tapēc, ka šī ir priekšpēdējā sezona priekš Brī  :'(

Inetux написал(а):

bet beigās jau pielauzu un viņa bija starā. Redzēt to visu dzīvajā ir vienkārši..Nu jā katram novēlu kaut reizi mūžā to izbaudīt!

Tieši šo izjūtu dēļ es arī rakstu šo darbu :) Paldies Dievam, ka mans darba vadītājs pats bija Tallinā klātienē, viņš vismaz sapratīs kaut kādā mērā par ko es runāju :D

0

11

cravey написал(а):

Vēl jo vairāk tapēc, ka šī ir priekšpēdējā sezona priekš Brī  :'(

Jā, tas būs smagi, kad viņš beigs, bet es jau esmu samierinājusies, tad viņš piedalīsies šovos, būs tik pat jauks, mīlīgs un galvenais daudz pozitīvāks nekā sacensībās. 

cravey написал(а):

Tieši šo izjūtu dēļ es arī rakstu šo darbu :) Paldies Dievam, ka mans darba vadītājs pats bija Tallinā klātienē, viņš vismaz sapratīs kaut kādā mērā par ko es runāju :D

Jā, tad jau forši. A kas tev ir darba vadītājs? Es prasu, jo lielu daļu no Via pasniedzējiem zinu, man mamma Biznesa vadībā neklātienē mācās. Vispār pašlaik baigi šaubos starp biznesa vadību un tūrismu, ja palikšu mācīties Latvijā tad noteikti tikai uz Via iešu.

0

12

Inetux написал(а):

A kas tev ir darba vadītājs?

Ilgvars Ābols :)

Inetux написал(а):

biznesa vadību un tūrismu, ja palikšu mācīties Latvijā tad noteikti tikai uz Via iešu.

O, super, ļoti iesaku - ideāla augstskola, un to es saku arī pēc tam, kad tagad Francijā mācos :D Un ja šaubies, tad iesaku tev iet uz TOViem, kas ir Tūrisma organizācija un vadība, tur arī padaudz no biznesa ir iekšā :)

0

13

Uhh.. kā es par tiem pāriem sajaucu faktus.. bet nu piedodam.. tad man bija baigi maz gadiņu un tos laikus vairs tā īsti neatceros.. :D:D:D

Super ievads.. Izlasīju ne acis neatraudama... Un vispār šķiet, ka būs ne tikai interesants pētījums personīgi, bet arī akadēmiski ļoti atšķirīgs un aizraujošs... ;)

Inetux написал(а):

Vispār pašlaik baigi šaubos starp biznesa vadību un tūrismu, ja palikšu mācīties Latvijā tad noteikti tikai uz Via iešu.

A kur tu plāno citur mācīties... cik zinu tad Zviedrijā izglītība ir par brīvu.. un iespējams ir mācīties e-kursu sistēmā, kas sanāk, ka nemaz Zviedrijā nav jāuzturas visu laiku.. :) Bet atkal UK izglītība ir ļoti dārga un vajag vai nu stipendijas vinnēt, vai milzīgus kredītus ņemt...

0

14

Siikaa написал(а):

Uhh.. kā es par tiem pāriem sajaucu faktus.. bet nu piedodam.. tad man bija baigi maz gadiņu un tos laikus vairs tā īsti neatceros..

Es pati tik pirms kāda gada atsvaidzināju atmiņu, kad skatījos vienu šovu kur par to gāja runa :D Gadījumu kā tādu atcerējos, pat sajūtas, ka es ar nevarēju starp tiem abiem pāriem izvēlēties, kurš ta man labāk patika :D Bet detaļas ar nezināju ;)

Siikaa написал(а):

Super ievads.. Izlasīju ne acis neatraudama...

Paudies, tavs viedoklis man svarīgs, tā kā tu pati esi visādus kursa darbus un bakalaura darbu rakstījusi :) Ja tu saki, ka ir labi, tad man jau cerības pieaug ;)

0

15

cravey написал(а):

Paudies, tavs viedoklis man svarīgs, tā kā tu pati esi visādus kursa darbus un bakalaura darbu rakstījusi

Sajutos tāda baigi nobriedusī un pieredzējusī... bet īstenībā nav jau tik traki rakstīt visus šādus darbiņus, ja vien ir interesantas tēmas.. es parasti (pēdējos trīs gadus tagad) cenšos ņemt tematus, kas mani pašu aizrauj un interesē.. tad arī tas darbs labāks sanāk, jo vienkārši tu neapzināti vairāk centies.. :) Es domāju ar šādu tematu tev grūtību nebūs....

P.S. Varbūt atsūti man VIA kritērijus kursa/bakalaura/maģistra rakstīšanai.. jo es jau tikai LU zinu, tāpēc varu tikai no LU viedokļa paskatīties...

P.S.2. Pēc tam, ka bakalaurs būs kabatā, tālāk mācīties iesi???

0

16

Kas jūsuprāt ir daiļslidošana?
Varu vien pievienoties jau agrāk teiktajam - ne tikai sports, bet arī māksla. Principā man prasās atbildēt kopā uz šo un nākamo jautājumu, jo mans viedoklis, kas ir daiļslidošana arī ir iemesls , kāpēc man tā patīk. Es ar sportu esmu uz lielu JŪS, tā ka jā, tā daļa, kas mani piesaista ir tieši mākslinieciskā puse. Jā, tur nāk klāt tehnika, iespējas veikt interesantus elementus uz ledus un līdz ar to labāk izpaust mūziku, parādīt to, bet galvenais ir tieši tā miniizrādīte, kas tiek veikta katrā slidojumā. :) Tāpēc man arī ļoti patīk Krievijas ledus šovi (Lednikovij period un visi citi tā paša šova nosaukumi), jo tur katrs priekšnesums ir vesels stāsts, un reizēm tas stāsts tā aizrauj, ka tu pat vairs tik daudz nedomā par tehniku, ja vien ar esošajām iespējām var parādīt to.
Kāpēc jums tā patīk (vai nepatīk)?
Nu jā, kā jau teicu, principā atbildēju :)
Vai ir kāds favorīts, kā dēļ jūs interesējieties par šo sportu?
Mm, es nezinu, vai tieši tā, ka konkrētā sportista dēļ interesējos par daiļslidošanu, bet jā, protams, ka ir mīluļi, kuriem jūtu līdzi. Stefans, Brians, Havijs, tas kanādiešu pāris, Kerri... Gan jau vēl kko piemirsu :)
Ja esat bijuši klātienē uz kādām sacensībām, uzrakstiet īsumā savu izvērtējumu par konkrēto apmeklējumu (-iem).
Uz sacensībām neesmu gan bijusi, tikai uz šoviem, bet jau no tiem ir skaidrs, ka dzīvajā to visu redzēt ir pavisam, pavisam citādāk nekā ekrānā!

Un ievads brīnišķīgs!! He, man tā ir daļa, kuru uzrakstu pēdējo parasti, neciešu vienkārši :D bet tev ir izdevies! :shine: Var just, ka tev tas viss ir tuvs!  Man gan kritiskā valodas acs ieslēdzās lasot, gribējās palabot dažus komatus un stila kļūdas, bet tas neskaitās. :D He, un tev forša pētījuma daļa - sacensību apmeklēšana :D

0

17

Emm, Palo, plīz, ja kaut kur redzat gramatiskas vai stila kļūdas OBLIGĀTI sakiet, tas ir svarīgi, jo jūs ar svaigu aci pamanāt ko tādu, ko es varu nepamanīt :)

0

18

Paloma написал(а):

He, man tā ir daļa, kuru uzrakstu pēdējo parasti, neciešu vienkārši

Tur jau tā lieta - ievads un kopsavilkums, tie ir tie, kurus arī man prasās pašus pēdējos rakstīt, bet nu, starpieskaitei vajag tieši ievadu, satura rādītāju un izmantoto avotu sarakstu (tas, kas pagaidām ir sakrājies) Un paldies par tavu viedokli :)

0

19

Siikaa написал(а):

Varbūt atsūti man VIA kritērijus kursa/bakalaura/maģistra rakstīšanai

Nosūtīju uz inbox e-pastu ;)

Siikaa написал(а):

P.S.2. Pēc tam, ka bakalaurs būs kabatā, tālāk mācīties iesi???

I have nooo idea :D Vajadzētu jau laikam, bet tiešām nezinu.

0

20

cravey написал(а):

Emm, Palo, plīz, ja kaut kur redzat gramatiskas vai stila kļūdas OBLIGĀTI sakiet, tas ir svarīgi, jo jūs ar svaigu aci pamanāt ko tādu, ko es varu nepamanīt

Oki. Rīt pārlasīšu un izcitēšu, kur man šķiet, ka vajadzētu palabot! :)

Par laimi mums to neregulē :) Nu, laikam ir pasniedzēji, kas prasa vispirms ievadu, bet es kursa darbam to pēdējo rakstīju :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Daiļslidošana un tūrisms jeb Kristas GP