TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Daiļslidošana un tūrisms jeb Kristas GP


Daiļslidošana un tūrisms jeb Kristas GP

Сообщений 21 страница 40 из 58

21

Tomēr šodien sanāca :D Ja kāds vēl izlasīs tos visus labojumus, tad es priecātos, ja norādītu, ja kaut kur man nepiekrīt. Jo vietām tas varbūt ir tikai mans subjektīvais viedoklis :)

cravey написал(а):

tik pat

kopā raksta "tikpat"

cravey написал(а):

Cilvēkus no laika gala ir saistījusi citu cilvēku dzīves izzināšana.

Varbūt bez boldētā vārda? 2 reizes vienā teikumā vārds "cilvēks" + nākamā teikuma sākumā arī ir. Nesmuka stila kļūda. :)

cravey написал(а):

Apmeklēt daiļslidošanas sacensības kaut kādā ziņā dod šo iespēju

varbūt labāk "savā ziņā"?

cravey написал(а):

vairakkārt

garumzīme pazudusi

cravey написал(а):

klātienē, gan

tur nevajag komatu - pirms pirmā "gan"

cravey написал(а):

, tad pēc sacensību dienas pieredzi var pielīdzināt Dziesmu svētku pilnajiem tramvajiem Latvijā.

to pēc tur vajag? Nesaprotu šo teikumu... kas tur īsti ir domāts?

cravey написал(а):

pilnīgi svešu cilvēku apskaušanās uz ielas,

pilnīgu svešinieku varbūt? Atkal jau pārāk daudz cilvēku blakus. :D un varbūt var izlaist šo "uz ielas", jo turpat teikuma sākumā arī bija tas pats. (Atkārtotie vārdi ir arī mana kaite :D )

cravey написал(а):

slidotāja, vai pāra labajiem

nevajag komatu, vienlīdzīgi teikuma locekļi, nevis iesāk palīgteikumu.

cravey написал(а):

regulāri pārraida

varbūt "ikgadēji"? Jo tur tālāk ir "regularitāte" atkal.. :)

cravey написал(а):

un šī regularitāte savukārt norāda uz to,

vai ari ja iepriekšējo nemaina, tad varbūt vienkārši "un tā savukārt..."?

cravey написал(а):

gan Eiropas čempionātus, gan pasaules čempionātus,

man šķiet, ka labāk skanētu, ja būtu "gan Eiropas, gan pasaules čempionātus"

cravey написал(а):

Latvijas Televīzijas 7. kanāls regulāri pārraida gan Eiropas čempionātus, gan pasaules čempionātus, un šī regularitāte savukārt norāda uz to, ka retingi ir samērā augsti šīm pārraidēm, jo galu galā, neviena televīzijas kompānija nepārraidītu neko tādu, kas nedotu labus reitingus, neveicinātu kanāla popularitāti.

pārraida, pārraidēm, nepārraidītu... uzreiz nenāk prātā, kā tikt vaļā no tik daudz pārraidīšanām, bet vajadzētu :)

cravey написал(а):

Daiļslidošanas sacensības kā tūrisma galamērķa iespēja,

vot šeit es īsti nezinu. Bet ja komati ir, tad, manuprāt, būtu jābūt pirms "kā" arī. Ja nē, tad pēc "iespēja" arī nē

cravey написал(а):

taču nav veikti atsevišķi pētījumi par sacensību apmeklējumu, vai par sacensībām kā tūrisma galamērķi.

man šķiet, ka tur nevajag komatu pirms "vai", atkal jau sanāk kā vienlīdzīgi teikuma locekļi

cravey написал(а):

Eiropas čempionāts, pasaules čempionāts

varbūt labāk ar "un" pa vidu?

cravey написал(а):

no sportistu viedokļa raugoties

"raugoties no sportistu viedokļa"? vārdu kārtība vnk :)

cravey написал(а):

rīkotāj pilsēta

kopā, man šķiet

cravey написал(а):

Izpētīt, kāda veida ieguvumus gūst rīkotāj pilsēta, un kā daiļslidošanas sacensības palīdz tās tūrisma tēla popularizēšanā un veicina tūristu apmeklētību pilsētā.

man šķiet, ka pirms pirmā "un" nevajag komatu, vienlīdzīgi teikuma locekļi, bet pirms otrā gan vajag, jo tas sanāktu jau trešais vienlīdzīgais.

0

22

PALO, MILZONĪGS PALDIES!!!!  :shine: Izlaboju un palaboju ;) Un par tām pārraidēm - ehh, nu kapē nav latviešu valodā tik daudz vārdu lai vienu darbību aprakstītu vairākkārt?!  %-)

0

23

cravey написал(а):

Nosūtīju uz inbox e-pastu ;)

Ok.. rīt izpētīšu un tad jau varēšu skatīties no strukturālā viedokļa ar.. :)

Paloma написал(а):

Par laimi mums to neregulē :) Nu, laikam ir pasniedzēji, kas prasa vispirms ievadu, bet es kursa darbam to pēdējo rakstīju :)

Mums it kā ar īsti neregulē, tikai pirms vispār kaut kas sākts ir darīt, lai tēmu apstiprinātu, ir jāiesniedz maģistra (cik atceros ar bakalauram tā bija) koncepcija.. kas tas pats ievads vien ir... drausmīgi nepatīk to rakstīt.. :O

0

24

cravey написал(а):

PALO, MILZONĪGS PALDIES!!!!   Izlaboju un palaboju  Un par tām pārraidēm - ehh, nu kapē nav latviešu valodā tik daudz vārdu lai vienu darbību aprakstītu vairākkārt?!

jā, tā ir, bieži vien nezin kā izgrozīties, lai neteiktu vienu un to pašu n-tās reizes. Bet citreiz palīdz pārkārtot struktūru mazliet, izlaist kādu no tiem vārdiem, ja tāpat skaidrs, ka par to runa, vai vēl kkā. Bet reizēm var nomocīties.
Atcerējos pēkšņi, ka laikam manā "Kārdinājumu salā" bija tāds moments, ka puse no teikuma sastāvēja no viena vārda, šķiet, tas bija "skatiens" :D Nu, es varbūt drusku pārspīlēju, bet ne pārāk daudz :D

Un ja vēlies, es labprāt arī tālāk labošu, kas man leks acīs ^^ Man iepatikās. :D

Kursa darbam mums nekas tāds nebija vajadzīgs vismaz, neesmu dzirdējusi, ka arī lietišķajam pētījumam vajadzētu... Nu, kursa darbā es vispār pusgadu marinējos, nesaprotot īsti, ko tad es rakstīšu un pētīšu :D

Un vispār atcerējos, ka jāizstudē metodiskie norādījumi noformējumam, lai atkal nepiesienas un nesamazina atzīmi, ka kkas tur nepatīk ><

0

25

cravey написал(а):

Ilgvars Ābols

Esmu dzirdējusi, ka labs pasniedzējs.

cravey написал(а):

TOViem, kas ir Tūrisma organizācija un vadība, tur arī padaudz no biznesa ir iekšā :)

Es it kā arī vairāk nosliecos uz TOVu, jo cik vispār esmu redzējusi, ko BV mācās tas ir viss, ko es pašlaik savā komerczinību novirzienā trīs gados iemācos. Es nezinu vai es to visu gribu vēlreiz mācīties. 
Un vēl jautājums vai jums kaut ko pasniedz Mudīte Maculēviča?

Siikaa написал(а):

A kur tu plāno citur mācīties... cik zinu tad Zviedrijā izglītība ir par brīvu.. un iespējams ir mācīties e-kursu sistēmā, kas sanāk, ka nemaz Zviedrijā nav jāuzturas visu laiku.. :) Bet atkal UK izglītība ir ļoti dārga un vajag vai nu stipendijas vinnēt, vai milzīgus kredītus ņemt...

Par Zviedriju es nebiju interesējusies, bet tur ir vispār diez gan dārga dzīvošana. Esmu par UK un ASV interesējusies, tur reāli var dabūt stipendijas. ASV par vienu mākslas skolu jau esmu ievākusi info. , skolā tiešām laba vai nu uz dizaineriem vai aktieriem. UK esmu skatijusies arī vienu skolu arī aktierus, bet tā ir Londonā centra skolā tajā ir diezgan grūti tikt iekšā international students. Tad vēl vienu tieši ar tūrismu saistībā.

Ahh jā, es tās kļūdas nemaz nemanīju, bet tā kā esmu ar radošo domāšanu tad tas ir piedodams :D

0

26

Inetux написал(а):

UK esmu skatijusies arī vienu skolu arī aktierus, bet tā ir Londonā centra skolā tajā ir diezgan grūti tikt iekšā international students.

Ai.. es ar gribu uz Londonu... jau sanāk drīz būs 2 gadi, kopš neesmu bijusi Londonā... bet man tā tur patika.. tā ir vieta, kur varētu arī dzīvot.. :)

Bet es mācījos ERASMUS programmā UK, varu tikai labas atsauksmes par visu sistēmu teikt.. man ļoti patika, kā bija plānotas lekcijas un kā bija sadalīts paša praktiskais darbs un tiešais darbs ar pasniedzējiem...

Inetux написал(а):

Ahh jā, es tās kļūdas nemaz nemanīju, bet tā kā esmu ar radošo domāšanu tad tas ir piedodams :D

Es ar nemanīju, bet es parasti tās nemanu datordrukā.. lai ieraudzītu kļūdas man vajag vai nu tildi vai izdrukāt.. :D

P.S. Tu interesējies par mākslu?? Es ar tā kā mazliet... :)

P.S. Kristu es izlasīju norādījumus, tagad, kad lasīšu mēģināšu paturēt tos prātā...

Un tātad apskatot tavu tagadējo ievadu pēc kritērijiem, man radās viens komentārs un divi ieteikumi:
1. Manuprāt, tu labi raksturo pētījuma nepieciešamību un problemātiku. Tāpat pie šitā varu minēt, ka vismaz LU visur tiek uzsvērt, ka jāparāda pētījuma novitāte un unikalitāte. Tas tev ar parādās, jo tu skaidri un gaiši norādi, ka šādi pētījumi nav veikti, tādējādi padarot savu darbu nozīmīgāku.
2. Tu lieto formu "ISU Grand Prī ", es vismaz domāju ka tad iekavās vajag uzrakstīt to oriģināl rakstībā... un tā kā ISU parādās pirmo reizi, tad vajadzētu būt "ISU Grand Prī (International Skating Union Grand Prix)".
3. Varbūt var veikt sīkāku metožu aprakstu. It kā laikam nav obligāti, jo tu esi gan viņas nosaukusi, gan dažos vārdos pamatojusi, kāpēc izvēlies šīs metodes. Taču varbūt tās var sīkāk paskaidrot, lai neviens neuzdod liekus jautājumus (tas no dažādām aizstāvēšanu pieredzēm.. kaut maza paskaidrojuma trūks.. lai gan visiem izvēle ir acīmredzami skaidra, un kāds vienkārši uzdod jautājumu uzdošanas pēc.. :) ).

0

27

Siikaa написал(а):

Ai.. es ar gribu uz Londonu... jau sanāk drīz būs 2 gadi, kopš neesmu bijusi Londonā... bet man tā tur patika.. tā ir vieta, kur varētu arī dzīvot.. :)

Bet es mācījos ERASMUS programmā UK, varu tikai labas atsauksmes par visu sistēmu teikt.. man ļoti patika, kā bija plānotas lekcijas un kā bija sadalīts paša praktiskais darbs un tiešais darbs ar pasniedzējiem...

Jā, Londona  :love: Es dievinu to pilsētu. Esmu dzirdējusi arī tikai labas atsauksmes par izglītības sistēmu UK.

Siikaa написал(а):

P.S. Tu interesējies par mākslu?? Es ar tā kā mazliet... :)

Nu jā, it kā visu laiku esmu spiedusi taisni uz visiem eksaktajiem priekšmetiem tik un tā tā interese par mākslu nav izzudusi, bet augusi.

Siikaa написал(а):

tad vajadzētu būt "ISU Grand Prī (International Skating Union Grand Prix)".

Vispār man šķiet, ka ar to vajadzētu, lai gan tikai Gada projekti un viss man priekšā, man pagājušo gad ZPD ar bija tāda pati lieta, man uzreiz lika labot. Vislielāka saskarsme man būs ar GP drīzumā atkal būs mammai anotācija angliski jāpārtūlko.

0

28

Inetux написал(а):

Nu jā, it kā visu laiku esmu spiedusi taisni uz visiem eksaktajiem priekšmetiem tik un tā tā interese par mākslu nav izzudusi, bet augusi.

Interesanti.. jo es visu laiku tagad domāju, ka vajadzēja spiest vairāk uz eksaktajiem.. jo it kā man patīk gan tas, ko mācos, gan mans darbs.. taču iekšā sēž nepiepildīts sapnis par arhitektiem... un tur vajag ķīmiju (vienīgais no eksaktajiem, kas man galīgi negāja.. fizika un matemātika bija tīrais nieks, bet ķīmijā bija drausmas...).. tagad domāju, ka vajadzēja vairāk pašai mācīties.. :D

Inetux написал(а):

Vispār man šķiet, ka ar to vajadzētu, lai gan tikai Gada projekti un viss man priekšā, man pagājušo gad ZPD ar bija tāda pati lieta, man uzreiz lika labot.

Es ar šito saskāros kursa darbā un bakalaurā jau biju izdresēta... Tagad visos referātos saīsinājumus un cilvēku vārdus un nosaukumus jau esmu iedresēta vienmēr pirmajā reizē norādīt oriģinālvalodā iekavās.. :D:D:D

Inetux написал(а):

Nu jā, it kā visu laiku esmu spiedusi taisni uz visiem eksaktajiem priekšmetiem tik un tā tā interese par mākslu nav izzudusi, bet augusi.

A kas mākslā tevi tieši interesē.. es esmu tā kā gleznotājs (beidzu mākslas skolu ar profilu gleznošanā), un vairāk vai mazāk interesējos par mākslas vēsturi (ir tautas un kultūras, kas mani neinteresē, bet ir tādas kurās esmu baigi iedziļinājusies, piem., par Ēģipti man var prasīt da jebko un visreālākais varēšu atbildēt).. tāpat esmu arī aktiermākslas fans, bet tādā veidā, ka man patīk perfekti izkopti tēli.. vienalga vai filma ir mākslinieciska vai padumja, ja aktieris ir perfekti izkopis tēlu, tad es viņu apbrīnoju...

0

29

Okā ņemšu vērā. Nosūtīju gan pasniedzējam, bet jā, domāju, ka par to ISU tur vajadzēs pilno nosaukumu iebliezt. Bet, man vakar acis jau šķērsām gāja, šodien to pielabošu.

Tiešām liels paldies par jūsu palīdzību, lielā buča http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif, kā teiktu telepuziki :D

Siikaa написал(а):

Varbūt var veikt sīkāku metožu aprakstu.

Man šitā ir nāve, jo nezinu kā tās pētījumu metodes īsti nosaukt tajos profesionālajos vārdos. It kā mums bija pētījumu metodoloģija, bet gandrīz neko no tās vairs neatceros  :sceptic:

0

30

Mudīte māca publisko runu :) Tīri ok, bet nu, viņa ir tīrā mākslinieka dvēsele, tātad vari iedomāties biš :D Bet lekcijas kā tādas bija ok

0

31

cravey написал(а):

Mudīte māca publisko runu :) Tīri ok, bet nu, viņa ir tīrā mākslinieka dvēsele, tātad vari iedomāties biš :D Bet lekcijas kā tādas bija ok

Es zinu kāda viņa ir. Viņa māca arī VPĢ ( Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā) man viņa māca lietišķo etiķeti. Viņa nežēlīgi slavē savus dēlus, es jau nesaku, ka tas ir slikti, bet drīz tie viņas dēli murgos sāks rādīties.  Man viņa īsti nepatīk, viņai es arī nē.

Siikaa написал(а):

A kas mākslā tevi tieši interesē.. es esmu tā kā gleznotājs (beidzu mākslas skolu ar profilu gleznošanā), un vairāk vai mazāk interesējos par mākslas vēsturi (ir tautas un kultūras, kas mani neinteresē, bet ir tādas kurās esmu baigi iedziļinājusies, piem., par Ēģipti man var prasīt da jebko un visreālākais varēšu atbildēt).. tāpat esmu arī aktiermākslas fans, bet tādā veidā, ka man patīk perfekti izkopti tēli.. vienalga vai filma ir mākslinieciska vai padumja, ja aktieris ir perfekti izkopis tēlu, tad es viņu apbrīnoju...

Es tā arī nepabeidzu mākslas skolu  :( nebija laika un bija jāizvēlās vai nu atmest mākslas vai mūzikas skolu. Mani interesē mākslas vēsture, arī aktiermāksla, tādēļ arī dziļi  vēlos savu nākotni saistīt ar to.

0

32

Inetux написал(а):

Ahh jā, es tās kļūdas nemaz nemanīju, bet tā kā esmu ar radošo domāšanu tad tas ir piedodams

nu, es esmu ar karneola.lv ieaudzinātu literāro domāšanu :D :D :D

cravey написал(а):

Man šitā ir nāve, jo nezinu kā tās pētījumu metodes īsti nosaukt tajos profesionālajos vārdos. It kā mums bija pētījumu metodoloģija, bet gandrīz neko no tās vairs neatceros

ai, tās metodes mani vienmēr tracina... mums arī tipa mācīja par pētniecisko darbu rakstīšanu, bet arī neko sakarīgu nepatieca par tām metodēm. Kā sauc, kādas ir, utt. Un tad es kko sadomāju un neviens it kā arī īpaši nav skatījies tās.. :)

0

33

cravey написал(а):

Man šitā ir nāve, jo nezinu kā tās pētījumu metodes īsti nosaukt tajos profesionālajos vārdos. It kā mums bija pētījumu metodoloģija, bet gandrīz neko no tās vairs neatceros  :sceptic:

Tā. Literatūras izpēte vai literatūras apskats, tas, ja pareizi saprotu, būs teorētiskajā daļā un diskusijas daļā (ja tāda ir vajadzīga). Intervija tā arī saucās - intervija un tā visā nopietnībā ir kvalitatīvās pētniecības metode. Praktiskais darbs, sacensību apmeklēšana, tā kā tu pati tur piedalīsies, ne tikai novērosi, būs eksperiments. Jo tu pati tā kā ceļojuma galamērķi un Parīzi esi izvirzījusi sacensību apmeklēšanu, bet ja tikai novērosi mani un savu mammu, tad tas būtu novērojums. Metodes diezgan līdzīgas, bet ar to mazo atšķirību, cik ļoti tu pats esi iesaistīts.

Inetux написал(а):

Es tā arī nepabeidzu mākslas skolu  :( nebija laika un bija jāizvēlās vai nu atmest mākslas vai mūzikas skolu. Mani interesē mākslas vēsture, arī aktiermāksla, tādēļ arī dziļi  vēlos savu nākotni saistīt ar to

Nu es kā cilvēks, kas absolūti nemāk dziedāt un nedzird, ja kāds cits šķībi rauj, tad gāju mākslas skolā.. kopā mākslu esmu mācījusies 12 gadus... :D Tagad šad tad arī kaut ko pagleznoju, bet pēdējā laikā maz sanāk tam pievērsties.. :)

0

34

Ak, Siikaa, es vērsīšos pie Tevis nākamgad, kad man būs jāraksta bakalaura darbs! :D īpaši jau par metodēm!

0

35

Paloma написал(а):

Ak, Siikaa, es vērsīšos pie Tevis nākamgad, kad man būs jāraksta bakalaura darbs! :D īpaši jau par metodēm!

Droši... man baigi nepatīk rakstīt metodoloģiju, bet metodes kā tādas manos studiju kursos baigi dzina iekšā... tā nu šajā jomā esmu diezgan tā neko zinoša... :D:D:D

0

36

Eh, daži jau te zin, ka man baigi smagi iet ar šo GP. Ļoti tuva tēma, jā, bet līdz ar to arī aug pašai pret sevi prasības, un ja nesanāk kkas tā kā gribētos, tad nerakstās arī tālāk nekas.

BET šorīt guvu LIELU devu motivācijas! Iegāju feisbukā, a tur vēstule. Un no kā? No Florāna :) Awww, tik jauki bija. Pagājušo nedēļ biju pāris daiļslidotājiem aizsūtījusi dažus jautajumus, kas darba gaitā varētu noderēt. Protams necerēju, ka pa visu aizņemtību kāds atbildēs. Bet reku šeku, pats Eiropas čempions atsaucās :) Super http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif Vēlāk kkad ielikšu jaunumos daiļslidošanas mājaslapā, vēl no fr val jāiztulko bik :) Yay, pirmā mazā intervija no LV puses. Eh, šī diena ir jauka! Pateicības vēstulē vēl uzjautāju par treniņiem Daugavpilī, vai ir zināms, vai viņi brauks atkal pie mums. Tad redzēs, jāpagaida.

0

37

cravey написал(а):

Pateicības vēstulē vēl uzjautāju par treniņiem Daugavpilī, vai ir zināms, vai viņi brauks atkal pie mums. Tad redzēs, jāpagaida.

O, tas bij fiksi. Florāns vēl pats nezin, bet viņš cer, ka jā :D Aizsūtīju, ka tas ir super, ka viņam te jau daudz fanu, kas ir tīrā taisnība :D Kā arī vēlreiz novēlēju veiksmi Pč Maskavā.
Ehh, man tāds prieks  :flirt:

0

38

Ak, jā, un, ja kāds šaubās, tad TAS NAV 1. APRĪĻA JOKS :)

0

39

cravey написал(а):

Ak, jā, un, ja kāds šaubās, tad TAS NAV 1. APRĪĻA JOKS :)

:rofl:

Aww..Man tāds prieks par Tevi, Cravey!!! Apsveicu!! Tomēr ir tik patīkami, kad visādi slavenie pievērš arī mums uzmanību, kas pierāda to, ka viņi ir arī jauki cilvēki :)

0

40

eh, jauki, jaki, tiešām. Paldies, cravey. tiešām uzlabo garīgo šī ziņa. Flo ir vienkārši saulīte. Es tač tev sen teicu, ka par Flo jāsāk fanot. Lai visi tie Brī fani, kuri necieš Flo, iet ieskrieties.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Daiļslidošana un tūrisms jeb Kristas GP