TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Daiļslidošana un tūrisms jeb Kristas GP


Daiļslidošana un tūrisms jeb Kristas GP

Сообщений 41 страница 58 из 58

41

aNgeL написал(а):

Tomēr ir tik patīkami, kad visādi slavenie pievērš arī mums uzmanību, kas pierāda to, ka viņi ir arī jauki cilvēki

Vai ne?! :) Ne, tas jau man kopš šīs sezonas sākuma ir skaidris, ka franču karogs, arī pēc Brī aiziešanas (eh, negribu par to vel domāt) tiks turēts rokas stiepiena attālumā :) Franču un spāņu (tas, starp citu, vēl jāiegādājas :D)

aNgeL, bet, ja viņi trenēsies Daugavpilī, tad vasarā gaidi viesus no Rīgas :D

0

42

albalonga написал(а):

Lai visi tie Brī fani, kuri necieš Flo, iet ieskrieties.

Es gan domāju, ka nevis necieš, bet vnk lēnām jau no zemapziņas nāk uz augšu tā doma, ka Brī drīz aizies. Vnk bik sāp tas, cik ļoti ātri viņam ir laba maiņa, un savā ziņā ir bail, ka kaut kādā ziņā par Brī galīgi aizmirsīs. Tapē arī daži saka, ka Flo ir jaunais mīlulīts', ka tikai viņu bīda, ka līdz ar to viņš no sevis nes ko sadomājas utt. Bet tā nav.

0

43

cravey написал(а):

Es gan domāju, ka nevis necieš, bet vnk lēnām jau no zemapziņas nāk uz augšu tā doma, ka Brī drīz aizies. Vnk bik sāp tas, cik ļoti ātri viņam ir laba maiņa, un savā ziņā ir bail, ka kaut kādā ziņā par Brī galīgi aizmirsīs. Tapē arī daži saka, ka Flo ir jaunais mīlulīts', ka tikai viņu bīda, ka līdz ar to viņš no sevis nes ko sadomājas utt. Bet tā nav.

Nū, jokaini tad jau cilvēki, kuri baidās, ka par Brī ātri aizmirsīs, jo viņam spēcīga maiņa jau ir. Es pirmkārt neuztveru Flo kā Brī maiņu. Frnacijas kā valsts ietvaros - jā. Bet es vairāk skatos uz stilu, jo nacionalitāte man nav tik svarīga. Flo ir pavisam, pavisam, PAVISAM savādāks kā Brī. Turklāt Flo ir vēl ļoti, ļoti daudz jāmācās un vienalga Flo nekad nepratīs lēkt tā, kā Brī, tāpat kā neviens nekad nespinos tā, kā Stefs. Un ja kāds Brī fans sana, ka Brī ātri aizmirsīs, jo būs jaunai mīlulītis Flo, tad viņš ir ļoti slikts fans un nav pārliecināts par savu elku un citiem sava elka faniem. Tas ir tiešām ļoti divkosīgi manā izpratnē. Un vēl - tas ir loģiski, ka Flo bīda uz priekšu. Brī jau ir iekarojis sirdis, protams ieguvis ienaidniekus un skauģus. Flo vēl tas viss priekšā. Tas jau ir pareizi, ka jaunie ir jābīda un priekšu un jāatbalsta. Protams vienmēr pastāv iespēja, ka Flo varētu saslimt ar zvaigžu slimību, bet pagaidām viņam tādas nav, tāpēc ir gluži negodīgi vainot Flo par to, ka viņš eksistē, ka viņš centīgi un labi slido, ka viņš ir talantīgs, ka viņš ir no Francijas un ka viņš ir jaunāks par Brī. Tas ir stulbi.

0

44

Alby, es tev 100% piekrītu, un liela daļa Brī fanu ar. Ta nepatika biš uzliesmoja pēc Vankūveras, tagad jau Flo sevi ir pierādījis visu acīs, tapē neesmu neko sliktu par viņu lasījusi, ko kāds Brī fans būtu uzrakstījis. Vnk tās Vankūveras situācija bija tāda, kāda viņa bij. Un tu pati zini, kāds ir Gaijagē - viņš mīl tikai uzvarētajus, un tas toreiz bija ļoti labi redzams, jo Flo bija augstāk kā Brī.

0

45

Flo izklausās vienkārši fantastisks..

Bet es domāju, ka Brī paliks visu atmiņās, pat ja viņu centīsies nobīdīt malā... jo mīl jau viņu bez noteikumiem.. :)

0

46

Nu jau gandrīz i, vēl tik kopsavilkums in lv un eng. Cerams, ka nebūšu nokavējusi, savādāk švaki būs :( Kāds māk automātisko saturu uztaisīt? Es pati esmu aizmirsusi :(

0

47

cravey написал(а):

Kāds māk automātisko saturu uztaisīt? Es pati esmu aizmirsusi

Ja vēl vajag uztaisīt, tad piezvani man.. izstāstīšu.. :)

0

48

Siikaa написал(а):

Ja vēl vajag uztaisīt, tad piezvani man.. izstāstīšu.

O, super, es tagad pārlasīšu un uzrakstīšu kopsavilkumus un tad :) Nesanāca pilnīgi visu pabeigt no rīta, jo spēka gluži vnk nepietika. :(

0

49

Aijuc, es atradu kā to saturu sataisīt, tā ka šoreiz iztikšu bez palīdzības :) Tak vienalga paldies :)

0

50

Awww, man Kevīnīts (van der Perrens) ar tikko atsūtīja savas atbildes :) Awwii un beigās novēlēja daudz veiksmes ar projektu :) Awww, es te gluži vai debesīs lidinos - vispirms Florāns, tad Kevinīts  :love:

0

51

Gan Kevina gan Florāna atbildes drīzumā ievietošu mājas lapā :) Visticamāk 5dienas pēcpusdienā vai vēlāk.

0

52

Ak, dievs, Kuvuška. Bāc, es mīlu viņu. Cik jauki. :D

0

53

cravey написал(а):

Awww, man Kevīnīts (van der Perrens) ar tikko atsūtīja savas atbildes  Awwii un beigās novēlēja daudz veiksmes ar projektu

Aaaaaa.... cik viņi ir jauki... :)

0

54

GP ietvaros pēc pasniedzēja lūguma mājas lapā infa arī par sinhrono slidošanu un Pč Helsinkos :)
http://dailslidosanalv.ucoz.com/index/s … sibas/0-57

Vēl taisīšu info lapas par šefīlu un Nicu, woupii!!! Jau tiek uzsākta plānošana :love:

0

55

oki, super cravey.

Lielais milzīgais jaunums - Olimpiādē Sosos būs jauna disciplīna - Komandu daiļslidošana. Pēc 2013.gada PČ rezultiem izvēlēsies desmit komandas, no kurām 5 spēcīgākās nonāks Olimpiādē, kur sacenstīsies par medaļām. Viens pāris, viens deju pāris, viena dāma un viens vīrietis. Veidots pēc Worl Team Trophu analoga, bet atšķirīgā no WTT, tikai viena dama un viens vīrieties no vienslidotājiem.  Izklausās baigi labi. Šodien es vairs nespēšu līdz tam nonākt, bet rīt pa dienu ielikšu majas lapā.

0

56

albalonga написал(а):

Lielais milzīgais jaunums - Olimpiādē Sosos būs jauna disciplīna - Komandu daiļslidošana. Pēc 2013.gada PČ rezultiem izvēlēsies desmit komandas, no kurām 5 spēcīgākās nonāks Olimpiādē, kur sacenstīsies par medaļām. Viens pāris, viens deju pāris, viena dāma un viens vīrietis. Veidots pēc Worl Team Trophu analoga, bet atšķirīgā no WTT, tikai viena dama un viens vīrieties no vienslidotājiem.  Izklausās baigi labi. Šodien es vairs nespēšu līdz tam nonākt, bet rīt pa dienu ielikšu majas lapā.

Uuu, wow, jauki, jauki, paldies, Alby :) Super, tas nozīmē - vēl vairāk daiļsidošanas arī Olimpiskajās spēlēs  :crazyfun:

0

57

Zinat, kāda man doma vēl ienāca prātā?!
Mēs lapā varētu atvērt forumu, bet, koncentrēt to uz tām lietām, kas saistās ar sacensību apmeklējumu. Teiksim, tie kas vēlas uzdod jautājumus pārrunā savā starpā ar ko labāk uz kurieni braukt, kādu viesnīcu ņemt utt. Galvenokārt jau mēs tur ņemsimies, bet nu, es domāju tā ir laba doma kā to mājas lapu padarīt vairāk ar tūrismu saistītu :)

Mēs arī tad visas apspriedes par viesnīcām un braukšanu nākam sezonu (uz Nicu tad droši vien), varētu pārrunāt tur. Tas ar rosinātu cilvēkos interesi, iespējams pat izveidotos kāda lielāka letiņu grupa, kādi kas mums pievienojas. Būtu super kā grupai braukt un fanot :D

0

58

GP ir oficiāli pabeigts un saņemts nodošanas akcepts, vēlāk jau iesniegšu elektroniski :) Tie, kuri vēlas izlasīt, varu nosūtīt darbu privātajā, tik ierakstiet šeit :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Daiļslidošana un tūrisms jeb Kristas GP