TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x10 - Sacrifice


2x10 - Sacrifice

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

Episode airs: 02.12.2010.

!Tātad 18. un 25.11. jaunas sērijas nebūs!

0

2

Bāc, man kkā neomulīgi palika izlasot nosaukumu  %-)

0

3

Man gan izlasot nosaukumu kaut kādas iekšējas trīsas izskrēja, jo jajūta, ka tam jābūt kaut kam foršam!!
Oo..wow.. ne 18. , ne 25.?? ak, cik nežēlīgi!!! Par vienu prieku šajās 3 nedēļās būs mazāk!

0

4

aNgeL написал(а):

Oo..wow.. ne 18. , ne 25.?? ak, cik nežēlīgi!!! Par vienu prieku šajās 3 nedēļās būs mazāk!

Jā.. nežēlīgi gan.. man jau šito vienu nedēļas pārtraukumu bija tā pagrūti izturēt.. :O

Ja godīgi, man ar nosaukums negatīvas emocijas neizraisīja... Bet nu var būt visādi ar šo vārdiņu.. :)

0

5

Episode synopsis:

Свернутый текст

JEREMY MAKES A DANGEROUS MISTAKE — Elena decides to take matters into her own hands and offers a tempting incentive to Rose for her help. When things take an unexpected turn, however, Rose calls on Damon to deal with the plan Elena has set in motion. Jeremy’s reckless attempt to help Bonnie retrieve the moonstone lands him in a life-threatening position and forces Stefan to put himself in danger. Bonnie and Luka form a closer connection. Tyler shows Caroline the Lockwood cellar, where she makes a discovery that leaves them both terrified.

Promo:

Un promo bilžuki:
http://www.vampire-diaries.net/gallery/ … ?album=116

Weee, 3 nedēļas jāgaida  :'( Un bāāāc, tas D/E momentiņš promo  :insane:

0

6

Izskatās, ka būs laba sērija.. :)

0

7

Siikaa написал(а):

Izskatās, ka būs laba sērija..

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/9bdbf20f6650f8032e34a2449a4e7da3.gif

0

8

Webclip 1:

Webclip 2:

0

9

Preview clip - ahhh, Delena! Tāds skatiens abu vidū  :love:

0

10

Wooowiii, IDEĀLA SĒRIJA http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

Свернутый текст

Vāāks, pat nezinu, kur lai sāk. Man viss TĀ PATIKA :love: Es vnk gulēju gultā, skatījos un NESPĒJU NOTICĒT, KĀ VAR BŪT TIK MILZONĪGA ĶĪMIJA STARP DIVIEM AKTIERIEM?!!! :love:  Skatījos ainu Sleitera dzīvoklī un man tauriņi lidinājās vēderā. Ahhh, BURVĪGI!! Tai momentā, kas man pašlaik parakstā, man uz vienu mirkli likās, tūliņ būs kiss :D Bet labi, ka nebija, vēl bikin par ātru :D Un pēc tam mirklis kapenēs. Wow, nu vnk bez vārdiem :insane: Tagad nespēju sagaidīt nākamo sēriju un DE time alone, tā kā Stefans ir iesprūdis kapenēs kopā ar Ketrīnu un pēc promo, izskatās, ka nemaz neiebilst pret to :rolleyes: Bet nu ta jau redzēs, moš šī atkal manipulē, kas visticamāk tā arī būs. Bet jā, wow, DE ir ideāls pāris, vnk super :love: Mana sirds un dvēsele gavilēhttp://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/30124318.gif

0

11

Hihi, piekritīšu Tev, Cravey - sērija tiešām lieliska  :love:

Свернутый текст

Ak,tas moments, kur Elena pasaka, ka arī Deimons viņai rūp, tie skatieni! aah  :love:  :insane:  Fantastika :D
Jā, tā aina Sleitera dzīvoklī -  Lieliska, un tas momentiņš tavā parakstā!  :insane:  es jau ar padomāju būs tulīt viena maza bučiņ :D bet, jā labāk vēl nevajag, jāpataupa TĀDS MOMENTS uz vēlāku laiku  :)  :love:

Jā, aina kapenēs ar laba - hihi, patika, ka šie abi - Damons un Elena plēšās savā starpā, bet Ketrīna un Stefans klausās :D

Am, žēl Tailera :/ Jāgaida viņam tas pilnmēness, tā visa pārvēršanās. Ak, kur viņš skatījas Meisona ierakstu - ar to pārvēŗšanos, un vēl tā d- grāmata. smagi   :'(

Es ar jau gaidu nākamo sēriju!  :love:  jā, 11.sēr. promo vnk bez vārdiem  o.O Bet mums -  tas tikai par labu!  :D  :rolleyes:

0

12

Jā, bet daudzi fani un es ar, negrib, lai ir tā, ka Stefana šitā nodevība pamudina Eleinu kaut ko sākt ar Deimonu. Vajag, lai tas pats no sevis notiek, nevis atriebības vai kā tamlīdzīga dēļ :(

0

13

cravey написал(а):

Jā, bet daudzi fani un es ar, negrib, lai ir tā, ka Stefana šitā nodevība pamudina Eleinu kaut ko sākt ar Deimonu. Vajag, lai tas pats no sevis notiek, nevis atriebības vai kā tamlīdzīga dēļ

Nu nedomāju, ka tas būs galvenais motīvs, jo stāstā ir ietveri divi un Deimona pašapziņa neļaus nekam tādam notikt, jo viņš vēl joprojām uzskata, ka nav gana labs Elenai.... :)

Un neskatoties uz to, ka Deimons un Elena ir man mīļākais tandēm šai seriālā.. Elijah kļūst par vienu ļoti simpātisku varoni... Prieks, ka scenāristi viņu neuztaisīja par pilnīgi ļaunu, jo tagad ir cerības, ka viņš viņiem palīdzēs cīņā pret Klausu.. man vismaz šķiet, ka jau tagad viņš palīdz Elenu slēpt... :)

0

14

Siikaa написал(а):

Elijah kļūst par vienu ļoti simpātisku varoni... Prieks, ka scenāristi viņu neuztaisīja par pilnīgi ļaunu, jo tagad ir cerības, ka viņš viņiem palīdzēs cīņā pret Klausu.. man vismaz šķiet, ka jau tagad viņš palīdz Elenu slēpt...

Pilnībā piekrītu. Neņemos spriest par viņa plāniem, bet tur kkas ir apakšā. Un arī es esmu sajūsmā par Elijah :love: Though it still feels twisted to like someone so evil :D Ahaha, eu, jāatver atsevišķa tēma TVD bad guys  :crazyfun:

0

15

Sērija tiešām ideāla. Tiko noskatījos un domāju skatīties atkal.

Свернутый текст

Tā aina, kas cravey tev parakstā.. :love:  Akk  :love:  kiss tiešām vēl nav nepieciešama. Tas leik aiz vien vairāk un vairāk sekot līdzi viņu attiecību attīstības gaitai. Kapeņu aina ar tik forša  :love:  huh nu kā var tā fanot par kādu pāri..Delena tiešām šodien ļoti uzmundrināja. 

0

16

Inetux написал(а):

Delena tiešām šodien ļoti uzmundrināja.

hi hi hi, ta padomā, kas nākamnedēļ būs :D Ar visu DE time alone :crazyfun:

0

17

cravey написал(а):

hi hi hi, ta padomā, kas nākamnedēļ būs :D Ar visu DE time alone :crazyfun:

Vai ne hihi pinīgi prasās kaut kas no Delenas parakstā. Laikam būs photoshops jāatver un mazliet jāpastrādā.

0

18

Inetux написал(а):

Vai ne hihi pinīgi prasās kaut kas no Delenas parakstā. Laikam būs photoshops jāatver un mazliet jāpastrādā.

http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/thumbup.gif http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/spiteful.gif

0

19

Inetux написал(а):

Vai ne hihi pinīgi prasās kaut kas no Delenas parakstā

Un paraksts tev sanācis super.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x10 - Sacrifice