TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » CME: 86. - 90. sērija


CME: 86. - 90. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

86.

http://www.dailymotion.com/video/xfhhwt_cmesdet-capitulo-86-parte-1_shortfilms

http://www.dailymotion.com/video/xfhka1_cmesdet-capitulo-86-parte-2_shortfilms

http://www.dailymotion.com/video/xfhkm5_cmesdet-capitulo-86-parte-3_shortfilms

0

2

87.

http://www.dailymotion.com/video/xfhymg_cmesdet-capitulo-87-parte-1_shortfilmshttp://www.dailymotion.com/video/xfhyod_cmesdet-capitulo-87-parte-2_shortfilmshttp://www.dailymotion.com/video/xfhyqo_cmesdet-capitulo-87-parte-3_shortfilmshttp://www.dailymotion.com/video/xfhyuf_cmesdet-capitulo-87-parte-4_shortfilms

0

3

88.

http://www.dailymotion.com/video/xfieoc_cmesdet-capitulo-88-parte-1_shortfilmshttp://www.dailymotion.com/video/xfiev1_cmesdet-capitulo-88-parte-2_shortfilmshttp://www.dailymotion.com/video/xfiew2_cmesdet-capitulo-88-parte-3_shortfilmshttp://www.dailymotion.com/video/xfiey1_cmesdet-capitulo-88-parte-4_shortfilms

0

4

89.

http://www.dailymotion.com/video/xfivtk_cmesdet-capitulo-89-parte-1_shortfilmshttp://www.dailymotion.com/video/xfiw0k_cmesdet-capitulo-89-parte-2_shortfilmshttp://www.dailymotion.com/video/xfiw4h_cmesdet-capitulo-89-parte-3_shortfilmshttp://www.dailymotion.com/video/xfiw9y_cmesdet-capitulo-89-parte-4_shortfilms

0

5

90.

http://www.dailymotion.com/video/xfjbsf_cmesdet-capitulo-90-parte-1_shortfilmshttp://www.dailymotion.com/video/xfjbtr_cmesdet-capitulo-90-parte-2_shortfilmshttp://www.dailymotion.com/video/xfjbvh_cmesdet-capitulo-90-parte-3_shortfilmshttp://www.dailymotion.com/video/xfjbxw_cmesdet-capitulo-90-parte-4_shortfilms

0

6

86.
Ehh...Antonio tomēr metās uz vienu roku ar Finu :( tā jau tad nav īsta mīlestība, ko viņš jūt pret Rehīnu, ja jau negrib, lai viņa ir laimīga...tjipa ja ne ar viņu, tad ne ar vienu  :angry:  Mjā un Roberta ar Agustinu moš vēl sametīsies kopā.. :(

Un Fina tāda aktrise, tāds tēlojums Renatas priekšā...labi, ka Renata tik viegli nenoticēja viņai.

Mjā un dakterīte cenšas iedraudzēties ar Heronimo...tā jau viņa jauks cilvēks, bet nu zina takš, ka Heronimo precējies...Un Heronimo tā ilgojas pēc Renatas...jā, pret citiem jauks un sirsnīgs, bet klusībā visu laiku skumst pēc Renatas.

0

7

86.

sigsaster написал(а):

Ehh...Antonio tomēr metās uz vienu roku ar Finu  tā jau tad nav īsta mīlestība, ko viņš jūt pret Rehīnu, ja jau negrib, lai viņa ir laimīga...tjipa ja ne ar viņu, tad ne ar vienu

Jāa.. Nekad nebūtu gaidījusi, ka Antonio izrādīsies tāds!  Es jau tik traki gribu, lai Renata uzzina, kas ir viņas māte! Ka aizstāv sievieti, kas nozaga viņai iespēju izaugt mātes mīlestībā. Turklāt vēl Renata ir Finas pusē un nepieņem Rehīnu..Eh..būs viņai ko nožēlot. (Bet tieši tādēļ man tas patik daudz vairāk, nekā, ja abām būtu labas attiecības :D )

sigsaster написал(а):

Mjā un Roberta ar Agustinu moš vēl sametīsies kopā..

Pilnīgi noteikti sametīsies kopā!

sigsaster написал(а):

Un Fina tāda aktrise, tāds tēlojums Renatas priekšā...labi, ka Renata tik viegli nenoticēja viņai.

Es pat pārsteigta, ka Renata nenoticēja Finai! Wow! Tik tiešām reta varone! Malacis! (Malacis scenārists :D )

sigsaster написал(а):

Mjā un dakterīte cenšas iedraudzēties ar Heronimo...tā jau viņa jauks cilvēks, bet nu zina takš, ka Heronimo precējies...Un Heronimo tā ilgojas pēc Renatas...jā, pret citiem jauks un sirsnīgs, bet klusībā visu laiku skumst pēc Renatas.

Nju nez..man jau izskatās, ka esot ar Marinu, Heronimo īpaši nedomā par Renatu. Vispār šo abu attiecības ir ne tēmā.. un žēl Marinas. Viņā tik jauka, bet būs jācieš vienpusējas mīlestibas dēļ.

Matilde ir dievīga! Kā viņa tam Karlosam piedraudēja :D Es tik priecīga, ka viņa palikusi tik forša! lai gan - ja sākumā bija nejauka pret Renatu, tad tagad laikam tāda būs pret Marinu :D

0

8

aNgeL написал(а):

Nju nez..man jau izskatās, ka esot ar Marinu, Heronimo īpaši nedomā par Renatu. Vispār šo abu attiecības ir ne tēmā.. un žēl Marinas. Viņā tik jauka, bet būs jācieš vienpusējas mīlestibas dēļ.

Jā, tādā ziņā mar ar žēl Marinas, pelnījusi jauku vīrieti, kas tiešām no sirds viņu mīlētu. Nu man liekas, ka vnk Heronimo pret viņu ir jauks...un gribās ticēt, ka klusībā domā par Renatu kaut arī tas netiek tā parādīts (es ar scenāristu vietā nezinātu kā to parādīt viņu sarunās...būt nīgram un burkšķēt uz citiem ar nebūtu labs variants....hehe nupat iztēlojos to skatu, ja tā būtu :D ), vismaz tā tam būtu jābūt, jo starp viņiem ir taču tik liela mīlestība.

aNgeL написал(а):

Matilde ir dievīga! Kā viņa tam Karlosam piedraudēja  Es tik priecīga, ka viņa palikusi tik forša! lai gan - ja sākumā bija nejauka pret Renatu, tad tagad laikam tāda būs pret Marinu

Eee..jā, pareiz, tas gan varētu būt...vismaz uz to velk un papildus aizstāvēs to, kas viņas - Karlosu :D

aNgeL написал(а):

Es pat pārsteigta, ka Renata nenoticēja Finai! Wow! Tik tiešām reta varone! Malacis! (Malacis scenārists)

Aha, es ar...visu laiku domāju, nu vai tiešām nenoticēs, un tad vēl tas Finas apskāviens beigās un skūpsts uz vaiga...tad nu domāju toč atmaigs, bet nekā....tiešām nav tik viegli Finai noticēt, ja visu mūžu izturējusies savādāk....

Отредактировано sigsaster (02.11.2010 20:49)

0

9

87.
Aaa...cik skaisti un brīnišķīga doma par to bildi....Renata tāda sākumā priecīga, a pēc tam pikta :D Un Heronimo tik visu laiku "mi amor" :D

Prieks, ka advokāts ar ieraudzīja Finas īsto seju.

Neko sev...Roberta ar Agustinu :O Un ja Renata saies kopā ar Agustinu, tad toč piepildīsies tas, ka viņa ir kopā ar vīrieti, kas pārgulējis ar viņas māsu!

:D Heronimo vnk ir pilns izdomas un visur parādās, malacis :) Un Renata tik dusmīga, pat paslēpās tualetē :D  Un kā pēc Heronimo aiziešanas ķērās pie ēdiena...burvīgi :D

Ui, nabaga Matiass, uzzināja, ka nemaz tik viegli nevar izšķirties, bet no otras puses, vai tad iepriekš tas nebija zināms... :unsure:

Par nākamās sērijas avance:
Baigais prieks, ka Heronimo turpina iesākto ;)

0

10

87.
Ah, nu šī sērija ir vienkārši šedevrs!! Tā dievinu Heronimo un Renatas šīs abas ainas! Katru sekundi :D Dikti patika, kad viņa gribēja iesist pļauku, bet šis saķēra roku un sāka skūpstīt  :love:  Un pati lielā bilde.. un visi tie "mi amor", "tonto"..Ai..nu viņi radīti viens otram! Un slimnīcā vispār!! Piekrītu, ka Heronimo izdomas pilns! un pilns apņēmības! Un super, ka Adriana atbalsta viņu un pamudināja turpināt tādu pat ceļu! Wnk ideāli! ar to Renatas mīļāko ēdienu un pirms tam ar vīnu un vasarraibumiņiem utt. - īsāk sakot es sajūsmā pilnīgā :D
Patika ar to aizdevumu, kā Renata izteicās, it kā eņgelis viņiem palīdzētu. Kā gaidu, kad uzzinās, ka šis eņģelis ir Heronimo! Viņš cenšas palīdzēt Renatai, kamēr Agustina lielā mīlestība pret Renatu izpaužas gultā ar Robertu.
Man arī prieks, ka advokāts ieraudzīja Finas seju..bet nu viņa dzīvība tagad varētu būt diezgan apdraudēta.
un jāa.. Matiass beidzot uzzināja, kādās lamatās ticis! Tagad būs vēl sliktākās domās par Finu (lai gan nez vai tur varbūt vēl sliktākas) un par Robertu! un to taču noteikti uzzinās pārējie ģimenes locekļi?
Ļoti interesanti, kā tur beigsies Adrianas spēle ar Čemu..kurš kurā iemīlēsies.

0

11

88.
:D Uzraksts uz mašīnas un Renatas reakcija...bik žēl, ka viņa tik dusmīga visu laiku...varēja jau bik papriecāties par uzmanības apliecinājumiem un tad tikai sākt dusmoties...viņa takš tomēr mīl vēl Heronimo pati pret savu gribu....
Interesanti kā Heronimo uzzināja, kur Renata ar Agustinu? :D Baigi patika, ka Renata tomēr apturēja Agustinu, kad šis gribēja mesties virsū Heronimo :) Hehe...pajauca gaisu un ātri pazuda....un lēnām parādās ekrāns...un tas video....burvīgi un tik mīļi...nu kā Renata neatmaigst pēc visa šitā...ehh. Un Heronimo tik pacilāts pie Konstancas ieradās...bail, ka drīz apjautīs, ka Renata nepadosies...
Aaa...un tās īsziņas un Renatas saruna ar mobilo...nevis telefonu, bet pati sevi cenšas pārliecināt, ka neatbildēs...cik mīļi :D un beigās padevās :P Un Adriana uzreiz pamanīja, ka viņa savādāka kaut kā izskatās :)

Žēl, ka Rehīnas māte neatbalsta viņu. Jā, viņa satiekas ar precētu vīrieti, kas nav labi, bet nu Rehīna ir viņas meita un vai tad tā uzreiz jāaiziet no mājas...

Aaa..vēl man bik nepatīk, ka Isakjels negrib pat noskaidrot vai tas ir viņa bērns vai nē...lab, ir dusmīgs uz Alfonsinu, bet tas tomēr var būt viņa, vai tad negribēs pats savu dēlu! Es ceru, ka viņa dusmas norimsies un kļūs saprātīgāks...

Oho....Heronimo gandrīz iemeta aci Robertas lietā...

P.S. Patika, ka Roberta tik pārliecināta Agustinam apgalvoja, ka Renata nekad nemīlēs viņu tā kā mīl Heronimo

aNgeL написал(а):

Ļoti interesanti, kā tur beigsies Adrianas spēle ar Čemu..kurš kurā iemīlēsies

Jā, man ar gribētos zināt :D

0

12

sigsaster написал(а):

Uzraksts uz mašīnas un Renatas reakcija...bik žēl, ka viņa tik dusmīga visu laiku...varēja jau bik papriecāties par uzmanības apliecinājumiem un tad tikai sākt dusmoties...viņa takš tomēr mīl vēl Heronimo pati pret savu gribu....
Interesanti kā Heronimo uzzināja, kur Renata ar Agustinu?  Baigi patika, ka Renata tomēr apturēja Agustinu, kad šis gribēja mesties virsū Heronimo  Hehe...pajauca gaisu un ātri pazuda....un lēnām parādās ekrāns...un tas video....burvīgi un tik mīļi...nu kā Renata neatmaigst pēc visa šitā...ehh. Un Heronimo tik pacilāts pie Konstancas ieradās...bail, ka drīz apjautīs, ka Renata nepadosies...
Aaa...un tās īsziņas un Renatas saruna ar mobilo...nevis telefonu, bet pati sevi cenšas pārliecināt, ka neatbildēs...cik mīļi  un beigās padevās  Un Adriana uzreiz pamanīja, ka viņa savādāka kaut kā izskatās

Jāa.. ar to mašīnu viņa tā īsti neatmaiga, bet Heronimo malacis! Ak, un kad viņš ieradās pie Agustina un Renatas! nu wsp! Kāda Agustinam sejas izteiksme :D :D :D Tik skābs uzreiz palika, bet Heronimo tik priecīgs, pašpārliecināts, un ik brīdi izmanto, lai nosauktu Renatu par savu sievu vai mīļoto! Ah, un tā dāvana - tās skaistās bildes un teikumi! Šis tiešām Renatu aizkustināja! Tas bija redzams sejā! Un viņa atkal to pati nezinot pieminēja sargeņģeli, kurš īstenībā ir Heronimo! Ak, un vēlāk ar tām puķēm.. aahh! Patika, kā sākumā Renata domāja, ka tās ir Adrianai, tad Konstancai, un Heronimo tik smuki uzrakstīja, ka nezināja, kādas mīļākās puķes, tādēļ atsūtīja visas! Un dievīgi , kā Renata pukojās un pretojās draudzenes un tantes priekšā, kamēr tur stūrī centās apspiest svētlaimes spiegšanu par tik daudzām kartiīņām un ziediem.. Jāa.. Bet Renatai gan liela pretestība! Man jau liekas, ka šitik daudz un tāāādu apliecinājumu ir pietiekami, lai piedotu un noticētu jūtām! Un ar tām īsziņām! ak jā! Ak Renata :D :D Atkal cīņa pašai ar sevi, kurā zaudēja pati! Yyeyy.. piekrita satikties ar Heronimo, par spīti tam, ka viņu piesardzīgu darīja tikšanās vieta - Heronimo dzīvoklis :) Ļoti super, ka Konstance un Adri tā atbalsta Heronimo :)

sigsaster написал(а):

Aaa..vēl man bik nepatīk, ka Isakjels negrib pat noskaidrot vai tas ir viņa bērns vai nē...lab, ir dusmīgs uz Alfonsinu, bet tas tomēr var būt viņa, vai tad negribēs pats savu dēlu! Es ceru, ka viņa dusmas norimsies un kļūs saprātīgāks...

Jāa.. Protams! Galu galā patiešām tak ja bērns ir viņa, tad ir daļa no viņa un tam pat nav sakara vairs tik daudz ar Alfonsinu kā ar viņu pašu.

sigsaster написал(а):

Oho....Heronimo gandrīz iemeta aci Robertas lietā...

Ak, jā!! Vienu mirkli acu priekša uzplaiksnīja kā Heronimo uzzina patiesību, bet mjaa.. laikam par agru tam vēl.

[spoiler PAR AVANCI]Ehhh..Izskatās, ka tomēr Renatas un Heronimo tikšanās nenotiks.. un man tikai rādījās, vai tur blakus Agustins? Un Heronimo uzzinās, ka Renata aizbrauca ar Agustinu? Ak, baisi... Ceru, ka nebūs viss tā kā es domāju![/spoiler]

0

13

89.
Interesanti par ko vienojās Gonsalo un Agustins

Cik forši...Renata tā uztraucās kā viņa izskatās :) tas vien parāda, ka viņai ir svarīgi, lai Heronimo acīs izskatītos pēc iespējas skaistāka..

Aiii...nu kā var neveikties, tieši pirms viņu tikšanās tēvs Renatu pārtvēra :( Un Heronimmo viņu tā gaida, skrien pie durvīm ik reizi, kad lifts piebrauc :( Ja Heronimo uzzinās, ka Renata ar Agustinu tjipa aizbraukusi, zaudēs cerības viņu atgūt :( Zinātu Heronimo par Renatu, offic būtu ar viņu kaut kur noslēpies, a tagad iznāk, ka viņa ar Agustinu.

Hmm...iznāk, ka Renata aizbrauca uz Agustina villu? Tad jau jācer, ka Heronimo drīz dosies uz La Bonitu.

0

14

89.
Jāa.. Man ar dikti patika, kā Renata satraucās pirms tikšanās, gribēja būt skaista un noteikti iekšēji cerēja, ka viss izkārtosies tā, ka varēs sākt attiecības no jauna! Un ļoti patika, kā viņa gribēja, lai Heronimo uzzina, ka viņa neieradīsies. Viņai patiešām šī tikšanās bija tik svarīga.. Un Heronimo! Tā gatavojās..un tik žēl bija viņa, kad vēra durvis, ikreiz atveroties liftam..nabadziņš :(
Agustins..mjaa.. šis vispār pavērš visu tā, lai Renata domātu, ka liktenis grib viņu šķirt no Heronimo.savā iztēlē gan redzu, kā Agustina vietā Heronimo slēpj Renatu!
Nezinu..izskatās jau ļoti pēc Agustina villas, bet,...nu nespēju noticēt, ka viņš atvestu viņu tur, kur netālu var atrasties Heronimo, kur Renatu pazīst viss ciems! No otras puses.. ja Heronimo domājot, ka zaudējis cerības uz Renatu, atgriežas , sāk draudzēties ar Marinu, tad Renata par to ātri vien uzzinātu un moš būtu kāda reakcija.. Ak, šajā telenovelē pat minēt nav viegli, jo parasti viss izvēršas vēl citādāk :D

0

15

90.
Sirds sāp par Heronimo! Viņiš tik bēdīgs un pārsteigts saņemot ekspress-škiršanos :( Viņi tak nedrīkst šķirties :(
Nu voot..Renata tagad kļuvusi par likuma bēgli! Vispār tas policista teksts, ka slēpjot Renatu no likuma taisnīguma, Gonzalo kļūst par viņas sabiedroto - gribējās bļaut, ka Renatas noķeršana kāreiz arī būtu pret likuma taisnīgumu..  Cik gan slīpēta ir tā Blanka! kaut kā pēkšņi savārīja tādas ziepes visiem varoņiem! Joprojām nespēju saprast, kādā veidā un ar kādiem dokumentiem viņa spēja ievilkt Renatu tajā visā.
Agustins vispār svētlaimē, ka Renata pie viņa! Nu nezinu..man liekas, ka viņa vārdi, ka viņa villa ir drošākā slēptuve, ir stipri pārspīlēti! Pirmkārt, pēc loģikas, ātri vien policistiem būtu jāmeklē Renata pie Heronimo..a tur parunājot ar pāris cilvēkiem, var uzzināt, ka Agustins liels Renatas draugs..
Patīk, ka Renata iepazinās ar Pončito! Vēl vairāk patika, ka viņš parādīja bailes no Agustina, lai gan domāju, ka vēl nedrīz Renata atklās viņa liekulīgo un patieso seju.
bail par brīdi, kad/ja Heronimo uzzinās, kur atrodas Renata..noteikti domās visu to sliktāko par Renatu..un vēl tā Marina tur grozās apkārt.
WoW! Fina un Rehīna sastapās aci pret aci! Kad Rehīna izgāja no mājas, nojautu, ka tas notiks :D
(un wsp. Adri varēja pazīlēt Rehīnai par meitas atrašanu.)
hmm..nez ko Fina sadomājusi ar Renatas mantojumu? pirmā doma, ka varētu Robertu uzdod par Rehīnas meitu, bet visi zinot, viņas attieksmi pret Renatu, uzreiz varētu salikt visu savās vietās, turklāt Rehīna jūtas tik tuva Renatai..tāpēc neesmu tik droša, ka tā notiks...ak, intriga.

[spoiler PAR AVANCI] āāā, kā sagaidīt otrdienu, kad Renata ielavīsies pie Heronimo?[/spoiler]

0

16

aNgeL написал(а):

atīk, ka Renata iepazinās ar Pončito! Vēl vairāk patika, ka viņš parādīja bailes no Agustina, lai gan domāju, ka vēl nedrīz Renata atklās viņa liekulīgo un patieso seju.

nu gluži manas domas...varbūt tā dzīvojoties pa Agustīna māju pamazām Renata tiešām atklās kāda ir viņa īstā daba...

aNgeL написал(а):

Sirds sāp par Heronimo! Viņiš tik bēdīgs un pārsteigts saņemot ekspress-škiršanos  Viņi tak nedrīkst šķirties

Jā, zaudēja visas cerības un tā sašļuka :(

oho..Agustins nu gan šiku veļu pērk Renatai...man liekas, ka pa traku, ka vnk draugs kaut ko tādu dāvina :D bet laikam Renatai tas nelikās aizdomīgi...vismaz tā izskatās :D

0

17

sigsaster написал(а):

oho..Agustins nu gan šiku veļu pērk Renatai...man liekas, ka pa traku, ka vnk draugs kaut ko tādu dāvina  bet laikam Renatai tas nelikās aizdomīgi...vismaz tā izskatās

Pilnīgi piekrītu! Nē, nu viņa tur tā jocīgi paskatījās uz to visu veļu (neatceros šajās sērijās vai tālāk), bet viņai vislaik samērā akla attiecībā pret Agustina uzmanības apliecinājumiem.

0

18

aNgeL написал(а):

Pilnīgi piekrītu! Nē, nu viņa tur tā jocīgi paskatījās uz to visu veļu (neatceros šajās sērijās vai tālāk), bet viņai vislaik samērā akla attiecībā pret Agustina uzmanības apliecinājumiem.

Tas notika nākamajā, pirms devās pie Gitanas un Heronimo :D bet tāpat neko neteica pēc tam Agustinam, tiešām jāpiekrīt Tev, ka šajā ziņā viņa izliekas nemaz nemanām visus Agustina uzmanības apliecinājumus un izteiktos mājienus....

Atcerējos vēl kaut ko par 91.sēriju......man bik amizanti likās, ka Heronimo varēja sajust Renatas smaržu pie Gitanas...saprotu istabā, jā, bet ārā pie Gitanas pēc vairākām stundām...laikam baigi noturīgās :D :P

0

19

86., 87.

sigsaster написал(а):

Ehh...Antonio tomēr metās uz vienu roku ar Finu  tā jau tad nav īsta mīlestība, ko viņš jūt pret Rehīnu, ja jau negrib, lai viņa ir laimīga...tjipa ja ne ar viņu, tad ne ar vienu

mjaaa, es bik šokā biju. Ķēms t'ds. Kā man tādi kretinē! Tip tāds jaukais un labais, bet kā tik kkas, tā uzreiz kažoks uz otru pusi!

sigsaster написал(а):

Mjā un dakterīte cenšas iedraudzēties ar Heronimo...tā jau viņa jauks cilvēks, bet nu zina takš, ka Heronimo precējies...Un Heronimo tā ilgojas pēc Renatas...jā, pret citiem jauks un sirsnīgs, bet klusībā visu laiku skumst pēc Renatas.

mjaa,man bik nepatīk viņas interese Heronimo, zinot, ka viņam sieva - pat ja abiem problēmas. Matilde malacis, ka izteica "mājienus" viņai :D :D :D

aNgeL написал(а):

Es pat pārsteigta, ka Renata nenoticēja Finai! Wow! Tik tiešām reta varone! Malacis! (Malacis scenārists  )

ahaaa, malacis meitene!!

aNgeL написал(а):

Ah, nu šī sērija ir vienkārši šedevrs!! Tā dievinu Heronimo un Renatas šīs abas ainas! Katru sekundi Dikti patika, kad viņa gribēja iesist pļauku, bet šis saķēra roku un sāka skūpstīt    Un pati lielā bilde.. un visi tie "mi amor", "tonto"..Ai..nu viņi radīti viens otram! Un slimnīcā vispār!! Piekrītu, ka Heronimo izdomas pilns! un pilns apņēmības! Un super, ka Adriana atbalsta viņu un pamudināja turpināt tādu pat ceļu! Wnk ideāli! ar to Renatas mīļāko ēdienu un pirms tam ar vīnu un vasarraibumiņiem utt. - īsāk sakot es sajūsmā pilnīgā

jā, jā, jāāā''aāāāā!!!!!!! :love: :love: :love: Es vienkārši pusbeigta te esmu!! Tik jautri un superīgi! Heronimo ar tādu apņēmību un vieglumu, un azartu cīnās, un Renata spītējas un... aaahh! :love: Tas par to mīļāko ēdienu vsp bija tiiik jauki!!! Ka viņš zināja un dabūja :love:  Hihi, un pirms tam Renata tualetē, ka ienīst par to, ka viņš tik foršs (es pārfrāzēju, protams :D )

aNgeL написал(а):

Patika ar to aizdevumu, kā Renata izteicās, it kā eņgelis viņiem palīdzētu. Kā gaidu, kad uzzinās, ka šis eņģelis ir Heronimo! Viņš cenšas palīdzēt Renatai, kamēr Agustina lielā mīlestība pret Renatu izpaužas gultā ar Robertu.

Ah, tas vsp ir tik jauki no viņa puses, kā viņš rūpējas par Renatu!! Ahhh.. Un tu ideāli pateici Heronimo un Augustina salīdzinājumu! Vsp viņš tāds drausmonis! grrrr... tracinošs.

0

20

sigsaster написал(а):

Uzraksts uz mašīnas un Renatas reakcija...bik žēl, ka viņa tik dusmīga visu laiku...varēja jau bik papriecāties par uzmanības apliecinājumiem un tad tikai sākt dusmoties...viņa takš tomēr mīl vēl Heronimo pati pret savu gribu....
Interesanti kā Heronimo uzzināja, kur Renata ar Agustinu?  Baigi patika, ka Renata tomēr apturēja Agustinu, kad šis gribēja mesties virsū Heronimo  Hehe...pajauca gaisu un ātri pazuda....un lēnām parādās ekrāns...un tas video....burvīgi un tik mīļi...nu kā Renata neatmaigst pēc visa šitā...ehh. Un Heronimo tik pacilāts pie Konstancas ieradās...bail, ka drīz apjautīs, ka Renata nepadosies...
Aaa...un tās īsziņas un Renatas saruna ar mobilo...nevis telefonu, bet pati sevi cenšas pārliecināt, ka neatbildēs...cik mīļi  un beigās padevās  Un Adriana uzreiz pamanīja, ka viņa savādāka kaut kā izskatās

Aiii, tas viss biaj vienkārši ideāli - atkal jau!!! :love: Cik viņš uzstājīgs, un visu laiku kko tik izdomā jaunu!! :love: Akk! :love:  Un par puķēm arī - tik skaisti! Un ka uzzinot, kuras ir mīļākās, sūtīs katru sava mūža dienu pa vienai :love:
Un Renatas saruna ar telefonu! Aaawwwī! Un kādu viņa sapņainu skatienu bija, sēžot pie galda un domājot par tikšanos ar Heronimo! :love: Man tik bail, ka kaut kas noies greizi ar viņu tikšanos utt :s :s :S

Ak jā, un vēl es, protams, arī esmu sajūsmā par Renatas ticību :) Kā atdeva sevi Dieva rokās un attiecības ar Heronimo, un tad pie galda arī domās runāja ar Dievu. Aww. Viņa ir burvīga. Un šis seriās ir burvīgs. Nu vnk visās iespējamās ziņās!! Viss, kas man citos reizēm nepatīk, te ir kā vajag! :love: vismaz lidz šim ir bijis!!!

sigsaster написал(а):

Aaa..vēl man bik nepatīk, ka Isakjels negrib pat noskaidrot vai tas ir viņa bērns vai nē...lab, ir dusmīgs uz Alfonsinu, bet tas tomēr var būt viņa, vai tad negribēs pats savu dēlu! Es ceru, ka viņa dusmas norimsies un kļūs saprātīgāks...

nu tas pavisam dumji... Mani jau tracina viņa nerimstošais naidīgums!! Saprotu, protams, ka traki un tā, bet... nu ne jau tik negrozāmi kategorisks... :/ un vēl par bērnu!

sigsaster написал(а):

Oho....Heronimo gandrīz iemeta aci Robertas lietā...

ak, tas bija vsp! Bez nerviem var palikt!!!

sigsaster написал(а):

Patika, ka Roberta tik pārliecināta Agustinam apgalvoja, ka Renata nekad nemīlēs viņu tā kā mīl Heronimo

ahaaaa - un ļoti patiesi!! Jo tā mīlēt vēlreiz man šķiet vnk nav iespējams :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Cuando me enamoro se detiene el tiempo (Televisa) » CME: 86. - 90. sērija