TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: Rezumējums


STD: Rezumējums

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

http://www.dailymotion.com/video/xfh0ar_resumen-de-std-parte-1_shortfilmshttp://www.dailymotion.com/video/xfh0hy_resumen-de-std-parte-2_shortfilmshttp://www.dailymotion.com/video/xfh0l2_resumen-de-std-parte-3_shortfilms

0

2

Haha, tas ir kā - viss seriāls 40 minūtēs? :D (nav iespējas paskatīties, kas tur, spriežu tik pēc izskata)

0

3

Paloma написал(а):

Haha, tas ir kā - viss seriāls 40 minūtēs?  (nav iespējas paskatīties, kas tur, spriežu tik pēc izskata)

Nu man ar likās ļoti interesanti, vai viss seriāls 40 minūtēs :D Iespējams vēlāk vēl būs kaut kādi video..bet nu cik paskatījos, tad seriāla sākums šeit ir.

0

4

ooiiii :D kaa es smeeejos KAA BENITA nozhausies !!!!!!!!! :D bljin... IVANA vinju nometa no balkona.. kas par skatu :D
:flag: kaaa es saaku smieties no shiii kadra + vel taa uzfilmets slikti

vispaar es LJOTI gribeetu lai kaads sho sieriaalu sagriezdu. nu laikam ne visu seriaalu tik 40 min, bet apmeeram 10 min no katras seerijas. tas ir idiaaali. es jau taa skatiijos kaut ko sen atpakal. super. visu suuudu izgrieza laukaa, un tik un taa viss saprotams, viss sizhets un gaita. tikai bez suudiem :D

0

5

Julia написал(а):

vispaar es LJOTI gribeetu lai kaads sho sieriaalu sagriezdu. nu laikam ne visu seriaalu tik 40 min, bet apmeeram 10 min no katras seerijas. tas ir idiaaali. es jau taa skatiijos kaut ko sen atpakal. super. visu suuudu izgrieza laukaa, un tik un taa viss saprotams, viss sizhets un gaita. tikai bez suudiem

Telemundo tā dara, ka taisa 15 min pārskatu telenoveles 1 nedēļas sērijām. Daudziem, kuriem nav laika skatīties, izdevīgi.

0

6

Nu jā, es šo seriālu negriezu, jo nešķita tā vērts :) vienbrīd gribēju, bet tad ar mani attiecīgās programmas nedraudzējās, un beigās tā arī palika. Un labi, ka tā. :D
Hm, būs jānoskatās šis kādā brīvā brīdī :D bet ja tur Benitas lidojums, tad jau līdz diezgan nesenam laikam ir. Tas nesen bija. Nu, kādas padsmit sērijas atpakaļ, ilgākais. :)

0

7

Jā, man ar gribas šo noskatīties, lai saprastu kā pārsimts sērijas var iebāzt 40 minūtes un vai es, kura seriālu neskatījās, saprastu visu :D

0

8

Kaut arī patstāvīgi lasīju atsauksmes par seriālu,to neskatījos,taču šodien nolēmu noskatīties rezumējumu.Daudzas situācijas bija burtiskā nozīmē tādas pašas kā pirms vairākiem gadiem uzņemtajā ''Saimniecē'',piemēram-Ivanas māte pieķer savu meitu automašīnā skūpstāmies ar Valentīnas līgavaini,tāpat Ivana gluži tāpat kā Laura no ''Saimnieces'' apzināti notriec savu ''mīļāko'' ar mašīnu,Valentīna nejauši sašauj Hosē Migelu,Valentīna histērijas lēkmē nodedzina Hosē Migela mājiņu,Ivana izgrūž pa logu auklīti,protams tās nebija vienīgās ainas,kas tika uzņemtas tieši tāpat kā ''Saimniecē''.

0

9

Terēze написал(а):

ainas,kas tika uzņemtas tieši tāpat kā ''Saimniecē''.

taapeec tas arii ir remaiks ! tas buutu cita seriaala staasts, ja butuu savaadaak. bet saimnieci es redzeeju sen senos laikos ar vienu aci, vienreiz menesii... atceros to, ka tas galvenais varonis man nekad nepatika (pat riebaas, es vinju saucu "bichek") bet nu Anhelika rivera, man ar vienmeer patika!!..... taada pati rakstura kaa Lucero. (wow.. mana atminja mani veel nepievilj tik daudz gadus aizriteeja, bet es vel atceros riveras un "bichek" :D bet domaaju Lucero ir profesionaalaaka.

0

10

hey... :)

man patika tas kas notika 89 seerijaaa !!!!!!! Valentiina dziedaaja serinaadu Hose migelam !!! wow  :music: vinja lika pie miera savu lepnumu un ljaava savai sirdij riikoties. mmmmmmm... un dziedaaja tik labi un no sirds. ka tur pateica - ir patiesiiba, ka beedas prot dziedaat (izteikties) !!!
kad man sirds saap un plosaas es ar gatava bljaut, dziedaat no sirds taa kaa asaras birst. prasiit paskaidrojumus neskatoties ne uz ko, ne uz vienu... eeeh.
tas mani atkal ievilinaaja, kaut arii zinaaju ka tas ne arko labu protams nebeigsies. neesmu dzimusi vakar :D bet nu tik un taa. es vel neatceros ka buutu redzeejusi sievieti dziedam serinaadi savam miiljotam viirietim ieprieksh seriaalos. nu varbuut Saimniecee bija. varbuut. neredzeeju... tur angelika arii speeciiga, bet tas tur "lopinjsh" vai "bichek" gan neee...  :D

heh Lucero labi dzied. man patiik vinjas nedaudz zemaa balss. uh (dazhi cilveeki laikam atceraas) riebjaas piikstoshaas balsis... (kaut vai zinu, ka cilveeks neko nevar dariit ar to, kaads piedzimst taads arii ir)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » STD: Rezumējums