TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA simtu divdesmit astotā sērija.


ENDA simtu divdesmit astotā sērija.

Сообщений 1 страница 5 из 5

1






0

2

Ļoti, ļoti skaista sērija! :love:  :love:  :love:
Ak, man ļoti patīk sērijas par ballēm!  :love:  :)
Karlota gan nežēlīgi sabojāja Palomas izlaiduma kleitu, bet Rufīna par laimi visu izglāba. :)
Ak, Palomas jaunā kleita bija tik skaista! Un, orhidejas!!! :love:  :love:  :love:  Gabriels tik jauks pret Palomu, gluži kā sargenģelis, nav brīnums, ka Gabrielam tāds vārds! :)
Romina gan parūpējās par neērtu situāciju starp Lusu, Rafaelu, Kamillu un Orlando.
Bet, Lusa kā allaž tik mīļa pret visiem!Tik dzīvespriecīga varone! Lieliska! :)
Aww..un tas video un Palomas vārdi, ka viņa vienmēr mīlēs Rominu, lai kas arī notiktu.  :love: Un, viens no skaistākajiem mirkļiem telenovelē, kad abas apskavās...aww...tas bja tik aizkustinoši un skaisti!  :love:  :love:  :love:
Nakāmā sērija būs ļoti intresanta, nevaru vien sagaidīt balles turpinājumu! :)

0

3

Mariposa написал(а):

Ļoti, ļoti skaista sērija! :love:  :love:  :love:

Pilnīgi piekrītu!!! :)

Mariposa написал(а):

Karlota gan nežēlīgi sabojāja Palomas izlaiduma kleitu, bet Rufīna par laimi visu izglāba. :)

īsti nesapratu viņas motīvus.. bet nu okay.. galvenais, ka Palomai svētki netika izbojāti.

Mariposa написал(а):

Ak, Palomas jaunā kleita bija tik skaista!

Tā neko.. bet nu.. es nezinu.. man tās garās, kuplās princešu kleitas ne īpaši.. man liekas, ka jaunai meitenei piestāvētu vienkāršāka un pusgara kleita.

Mariposa написал(а):

Lusa kā allaž tik mīļa pret visiem!Tik dzīvespriecīga varone! Lieliska! :)

Jā! Es ļoti, ļoti gribu, lai viņa paliek kopā ar Rafaelu, bet zinu, kā tā tam nebūt.. ;D Neesmu naivs- zinu, ka viņš beigu beigās būs kopā ar Kamillu.. tā telenovelēs pakārtots. Bet žēl!

Mariposa написал(а):

tas bja tik aizkustinoši un skaisti!

Njāā.. Rominai tomēr kaut kur dziļi arī ir sirds.. esmu optimistiski noskaņots- ceru, ka viņa kādreiz kļūs par labo varoni.. galvenais, lai nenostājas uz kriminālā ceļa.

Mariposa написал(а):

Nakāmā sērija būs ļoti intresanta

Gaidu ar nepacietību. :)
Būs forši!

0

4

Mariposa написал(а):

Ļoti, ļoti skaista sērija! :love:  :love:  :love:

Piekrītu. Pirmā sērija, ko pēc ilgiem laikiem esmu redzējusi. Visu laiku dzīvoju no anotācijām un savas apburošā spāņu valodas līmeņa :D..lai gan nav tik traki, kaut ko saprotu.

Mariposa написал(а):

Ak, Palomas jaunā kleita bija tik skaista!

modreits написал(а):

Tā neko.. bet nu.. es nezinu.. man tās garās, kuplās princešu kleitas ne īpaši.. man liekas, ka jaunai meitenei piestāvētu vienkāršāka un pusgara kleita.

Tā kā man ne visai kleitas, tad es savu viedokli labāk neizteikšu. Bet nu jā viņas vecumā tāda kleita nu neder, nu neizskatās īpaši forši.

Mariposa написал(а):

Gabriels tik jauks pret Palomu, gluži kā sargenģelis, nav brīnums, ka Gabrielam tāds vārds! :)

Ak jā Gabriels :love: Man tas vārds asociējas ar kaut ko citu, bet jā viņš pret Palomu bija tiešām jauks.

0

5

modreits написал(а):

Jā! Es ļoti, ļoti gribu, lai viņa paliek kopā ar Rafaelu, bet zinu, kā tā tam nebūt.. ;D Neesmu naivs- zinu, ka viņš beigu beigās būs kopā ar Kamillu.. tā telenovelēs pakārtots. Bet žēl!

Jā, man ar ļoti žēl, ka Lusa nepaliks ar Rafelu. ( Viņi ir tik skaists pāris! :love: )

modreits написал(а):

Njāā.. Rominai tomēr kaut kur dziļi arī ir sirds.. esmu optimistiski noskaņots- ceru, ka viņa kādreiz kļūs par labo varoni.. galvenais, lai nenostājas uz kriminālā ceļa.

Jā, laikam viņa ir viena no tām varonēm, kura savas pieļautās kļūdas apzināsies tikai tad, kad tās būs paspējušas ietekmēt viņas pašas dzīvi. Nu, visai daudz kas izmainīs Rominas dzīvi.

Свернутый текст

Tas, kad Emiliano uzzinās, ka bērns nav viņa un viņš pametīs viņu. Viņa jau būs gandrīz zaudējusi vienīgo draudzeni, kas viņai bija- Paloma. Vēl Hermans nonāks cietumā, un viņa apzinās, ka vēlas būt kopā tieši ar viņu...Viņa pārdzīvos, ka nav laba māte..vēl avārija, kurā viņa gandrīz ies bojā...ta kā tas viss liks viņai pārdomāt savas kļūdas un mainīties.

Inetux написал(а):

Piekrītu. Pirmā sērija, ko pēc ilgiem laikiem esmu redzējusi. Visu laiku dzīvoju no anotācijām un savas apburošā spāņu valodas līmeņa ..lai gan nav tik traki, kaut ko saprotu.

Man par laimi iznāk redzēt beidzot! Bet, jā, tagad tik intresantākās sērijas. It kā jau daudz vēl līdz seriāla beigām, bet laiks noteikti ātri paskries. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA simtu divdesmit astotā sērija.