TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x08 - All Dogs Go to Heaven


6x08 - All Dogs Go to Heaven

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Dean (Jensen Ackles) and Sam (Jared Padalecki) investigate what seems to be a werewolf killing but turns out to be a skinwalker (guest star Andrew Rothenberg) posing as a family dog who is taking revenge on his owner's enemies. After capturing the dog, he turns human and tells Sam and Dean that an Alpha skinwalker has created many sleeper cells that will rise on his command and kill their families. The only way to stop the mass murders is to find and kill the Alpha. Phil Sgriccia directed the episode written by Adam Glass.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VQwWjGFxqCU[/youtube]

0

2

0

3

"I'm still your brother "  :love:
Anyway man ar katru sēriju aizvien vairāk un vairāk Semijs patīk  :love:

0

4

0

5

Sērija bija diez gan interesanta.

0

6

Man patikās, izņemoti vietu, kur tā sieviete Lakiju patrieca no mājām. Ok, jā, viņš ir skinwalkers, bet kamoon, viņš viņus izglāba un sargāja visu laiku. Varēja jau arī maigāk :disappointed:

0

7

cravey написал(а):

kur tā sieviete Lakiju patrieca no mājām. Ok, jā, viņš ir skinwalkers, bet kamoon, viņš viņus izglāba un sargāja visu laiku. Varēja jau arī maigāk :disappointed:

Nu jā man ar tā vieta nepatika. Galu galā viņš viņu sargāja.

0

8

Inetux написал(а):

Galu galā viņš viņu sargāja

Tas gan... bet kā saka nepateicība pasaules alga... viņa tiešām darīja diezgan egoistiski to, ka patrieca viņu... bet labi bija tas, ka ne Dīns ne Sems viņu nenošāva.. :)

0

9

Siikaa написал(а):

bet labi bija tas, ka ne Dīns ne Sems viņu nenošāva.. :)

Jā, man pilnīgi bija crossed fingers - Sammy please don't shout him.

0

10

Inetux написал(а):

Sammy please don't shout him.

Mē too.. tik ļoti to vēlējos, un esmu priecīga, ka viņš manu vēlēšanos izpildīja.. :)

0

11

Inetux написал(а):

Jā, man pilnīgi bija crossed fingers - Sammy please don't shout him.

Aga, man arī. Semijs ir bišen biedējošs tagad, kad viņam nav dvēseles :( Bet dēēēm, es nevaru, katru sēriju siekalojos, kā Semiju parāda. Citas iepriekšējās sezonas tā nebija, bāāāc :D Es nez, viņam šo sezon kaut kāda tāda major sexy aura ir http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/1_009.gif

0

12

cravey написал(а):

Es nez, viņam šo sezon kaut kāda tāda major sexy aura ir http://i993.photobucket.com/albums/af58 … /1_009.gif

Jā, viņš tāds biedējos bet so damm hot is.. Nu jā protams es gaidu, kad viņi dabūs Semijs dvēseli atpakaļ, bet arī tagad man tīri patīk. īstenībā nemz nav tik traki kā es sākumā iedomājos.

0

13

Inetux написал(а):

Jā, viņš tāds biedējos bet so damm hot is..

Jap.. es ar domāju to pašu.. jo pirms tam nu parast puisis, bet tagad tāda konfektīte.. ;) :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x08 - All Dogs Go to Heaven