TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA simtu trīsdesmit ceturtā sērija.


ENDA simtu trīsdesmit ceturtā sērija.

Сообщений 1 страница 8 из 8

1



[video][http://www.youtube.com/watch?v=6zJyKLzKpw0&feature=related/video]



0

2

Es gandrīz vai apraudājos, kad Romina izlīga ar Kamillu.. :love: :'( Un finally viņa saprata, kāds ķēms ir Samuels! :no: Laikam tagad tā sieviete ar parūku (ja nemaldos, Emiliano māte) dabūs trūkties no Samuela, tas noteikti viņu apkrāps.. :D
He, Paloma uz kvadracikla.. :D ^^
Ahhh, dievinu Cesar Evora.. :love: Fantastisks aktieris un tik iemīļots.. :love:

Отредактировано GaBy (10.11.2010 20:21)

0

3

O, tu arī, Gaby, skaties!  :)   Prieks tevi redzēt šajā sadaļā!  :flirt:

GaBy написал(а):

Es gandrīz vai apraudājos, kad Romina izlīga ar Kamillu..

Jā... :love:  Tas bija jauki, beidzot Romina apjauta,  kādu kļūdu pieļāvusi.

GaBy написал(а):

Laikam tagad tā sieviete ar parūku (ja nemaldos, Emiliano māte) dabūs trūkties no Samuela, tas noteikti viņu apkrāps..

Jā..Diāna  :D  Nu noteikti dabūs, pati cerēs uz lielu naudu no Samuela, bet pati paliks bešā.  :D

GaBy написал(а):

He, Paloma uz kvadracikla..

:D Aha....bet jauki! Gabriels gan prot sagadāt pārsteigumus! :)

0

4

Mariposa написал(а):

O, tu arī, Gaby, skaties!

Māsa skatās, man nekas cits neatliek.. :D Es tai dienā vnk Simpsonus skatījos, sākās reklāma, pārslēdzu un aizmirsu, ka jāslēdz atpakaļ, tā vot visu sēriju redzēju.. :D ^^

Mariposa написал(а):

Tas bija jauki, beidzot Romina apjauta,  kādu kļūdu pieļāvusi.

Jā, un cerams, ka mainīs arī savu attieksmi [ret bērniņu.. :)

Mariposa написал(а):

Aha....bet jauki! Gabriels gan prot sagadāt pārsteigumus!

Prot jau gan! ^^ Taču nabaga Emiliano.. :(

0

5

Pēdējās sērijas man riktīgi patīk...
un es nespēju beigt apbrīnot seriāla labo kvalitāti un aktieru meistarību.. sen nebiju skatījies tik foršu telenoveli!
ar Nabaga Miljonāri nemaz navar salīdzināt. :D

Un beidzot visi noslēpumi nāk gaismā.. vēl jau līdz beigām kāds laiciņš ir.. ceru, ka intriga tiks saglabāta vēl ilgi. :)

No šī seriāla es labprāt sagaidītu netipiskas beigas... pat traģiskas.. nezinu kāpēc, bet kkā prasās to sentimentu.

0

6

Man arī patīk šis seriāls, neskatos Nabaga Miljonāri. :D

0

7

GaBy написал(а):

Jā, un cerams, ka mainīs arī savu attieksmi [ret bērniņu..

Jā, kā redzajam jau bišku sāka, kad viņa apciemoja bērnu slimnīcā un viņai acīs bija aizkustinājuma asaras. :)

modreits написал(а):

Pēdējās sērijas man riktīgi patīk...
un es nespēju beigt apbrīnot seriāla labo kvalitāti un aktieru meistarību.. sen nebiju skatījies tik foršu telenoveli!

Piekrītu! Vispār man ar prieks par šo telenoveli, tiešām sen neesmu redzējusi tik labu telenoveli,jo iepriekš rādija kaut kādas Nopirktās mīlas un NAbaga miljonares, ar kuram nu tiešām nevar salidzināt Mīlestības vārdā.

modreits написал(а):

No šī seriāla es labprāt sagaidītu netipiskas beigas... pat traģiskas.. nezinu kāpēc, bet kkā prasās to sentimentu.

Hmm..intresanti!  :D  Es laikam gribētu, lai tomēr Paloma beidzot ir laimīga, viņas dzīvē tik daudz nelaimju un netaisnības bijušas.
Īsti nemaz neatceros seriālu, kurš beigās beigtos bez galvenā pāra laimi...( a...laikam tikai Mi prima ciela. :love: )
Nē, nu prekš dažiem šis seriālas būs traģisks beigās.

nita написал(а):

Man arī patīk šis seriāls, neskatos Nabaga Miljonāri.

:D Pareizi! Kā jau teica Modreits, nemaz nevar salidzināt abus seriālus.

0

8

Modreit,tikai nesaki,ka Tu skaties arī ''Nabaga miljonāri'',kuru tiešām kvalitātes ziņā būtu pat smieklīgi salīdzināt ar ''Mīlestības vārdā'',kurš pēdējā gada laikā ir labākais LNT kanālā rādītais seriāls,ja neskaita ''Kaislības'',kuras šogad tika rādītas otrreiz,jo ''Mīlestībā vārdā'' skartās tēmas ir dziļas un pamatīgi iztirzātas,nevis tikai skartas virspusēji,it kā garāmejot.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA simtu trīsdesmit ceturtā sērija.