TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » Desperate Housewives


Desperate Housewives

Сообщений 21 страница 28 из 28

21

modreits написал(а):

Oh.. vēl gribēju piebilst- ļoti žēl, ka seriālam nav sava foruma.. domāju, ka šeit ir vairāki fani.. un arī šajā vienā tēmā valda neliels bardaks.. Varbūt kkad nākotnē DH varētu saņemt jaunas telpas? :D

:D  Jam, es ar esmu šī seriāla fane! Noskatījos visas sezonas!  :)  Patik ka šai seriāla ir intriga, noslēpumainā puse, dramatika, romantika... :love:  :love:  :love:

modreits написал(а):

Sjūzena un Maiks vnk lielisks pāris.

Jā, man viņi otrais mīļākais pāris. Viņi ir tik romantiski un lieliski piestāv viens otram.Pirmais man ir Gaby un Karloss!  :love:

0

22

Mariposa написал(а):

Pirmais man ir Gaby un Karloss!  :love:

Ohh.. interesanti. Teikšu atklāti, ka es dievinu Gaby, bet neciešu Karlosu :D
Man būtu daudz labāk paticies, ka Gabija būtu palikusi kopā ar savu dārznieciņu.. heh

Mariposa написал(а):

Patik ka šai seriāla ir intriga, noslēpumainā puse, dramatika, romantika...

aha.. Uzreiz iedomājos savus kaimiņus- vietējās mājsaimnieces. Ja pie mums safilmētu Desperate Housewives, tad seriāls nebūt nebūtu sliktāks.. :D Vismaz intrigu tiešām pietiktu vairākām sezonām :D
Lasīju, ka septembrī būs 7. sezona! yeyy
Un līdz 2013. gadam plāno izlaist 8. un 9. sezonu.. būtu lieliski!

0

23

modreits написал(а):

Lasīju, ka septembrī būs 7. sezona! yeyy
Un līdz 2013. gadam plāno izlaist 8. un 9. sezonu.. būtu lieliski!

Super. Tika runāts, ka 6.sezona būs pēdējā, bet izrādās, ka būs vēl, jo seriāls ir patiesi intereants, aizraujošs, smieklīgs.:)
Esmu redzējusi gandrīz visas sezonas.

0

24

mmaarriiaa написал(а):

Super. Tika runāts, ka 6.sezona būs pēdējā, bet izrādās, ka būs vēl, jo seriāls ir patiesi intereants, aizraujošs, smieklīgs.:)

:) Cerēsim, ka izceps 8. un 9. sezonu. :D
Piekrītu visiem epitetiem!

Ar mani notiek dīvainas lietas. Seriāls mani ir ietekmējis tik ļoti, ka es sāku sevī saskatīt Brī :D .. pilnīgi katru dienu kārtoju visas istabas. [dzīvoju 2stāvu mājā]... uz paklāja nav neviena puteklīša, un esmu sācis aizrādīt un audzināt vecākus. lol Lai cik tas nebūtu komiski, man patīk houseworks. Esmu Bīstamais Mājsaimnieks. haha

Runājot par seriāla nosaukumu. Man šausmīgi besī, ka seriāls latviski ir tulkots kā "Bīstamās Mājsaimnieces" ... Desperate tachu ir "izmisis" ... nedomāju, ka izmisis un bīstams ir sinonīmi.
Arī krieviski ir Отчаянные домохозяйки..
Vienmēr latviskie tulkojumi nedaudz krīt uz nerva. :D Kaut vai tas pats piemērs "The Amazing Race" un skrējiens pēc miljona ...

0

25

Starp citu, jūs esat skatījušās Amas de Casa Desesperadas? :D
Es domāju noskatīties 1. sezonu, kad pabeigšu Desperate Housewives ASV versijas visas sezonas. Esmu pārliecināts, ka būs interesanti, ņemot vērā, ka tas ir Meksikas remake. Tajā noteikti nāk klāt vairāk kaisles un emociju.

0

26

modreits написал(а):

Ar mani notiek dīvainas lietas. Seriāls mani ir ietekmējis tik ļoti, ka es sāku sevī saskatīt Brī :D .. pilnīgi katru dienu kārtoju visas istabas. [dzīvoju 2stāvu mājā]... uz paklāja nav neviena puteklīša, un esmu sācis aizrādīt un audzināt vecākus. lol Lai cik tas nebūtu komiski, man patīk houseworks. Esmu Bīstamais Mājsaimnieks. haha

Bīstamais mājsaimnieks?!  :D  :D  :D  Izklausās labi! Varētu uzņemt seriālu ar vīriešiem galvenajās lomās! :D

modreits написал(а):

Man būtu daudz labāk paticies, ka Gabija būtu palikusi kopā ar savu dārznieciņu.. heh

He..he man laikam tomēr nē! Viņš par jaunu un nepieredzējušu viņai! Turklāt, dievinu Gabiju un Karlosu , it īpaši ceturtajā sezonā! :love:

modreits написал(а):

Starp citu, jūs esat skatījušās Amas de Casa Desesperadas? :D

Laikam šo gan nedomāju skatīties, man vispār nepatīk skatīties seriālus, kuru idejas ir aizņemtas no citiem.  :)

0

27

Mariposa написал(а):

Bīstamais mājsaimnieks?!  :D  :D  :D  Izklausās labi! Varētu uzņemt seriālu ar vīriešiem galvenajās lomās!

HAHA.. nu jā.. tā kā ir mexikāņu remake, varētu būt arī latgaļu "Beistamī muojsaimnīki" vai arī "Izmysušī muojsaimnīki"

Mariposa написал(а):

ceturtajā sezonā!

Nu tā kā es vēl gaidu zaļo signālu 3. sezonai, tad grūti spriest. Ja jau saki, ka 4. sezonā viņi būs lieliski, tad iespējams, ka arī man viņš iepatiksies.

Mariposa написал(а):

Laikam šo gan nedomāju skatīties, man vispār nepatīk skatīties seriālus, kuru idejas ir aizņemtas no citiem

Laikam jau Tev taisnība. Es noskatījos 1. sēriju, un varu teikt, ka ASV versija man ir daudzreiz mīļāka... :) Aktrises liekas skaistākas, iemīļotākas un sirsnīgākas. Amas de Casa Desesperadas nedaudz atgādina vienkāršu telenoveli.

0

28

Esmu jau iegājis 3. sezonā.. 4. jau stāv datorā. Nedaudz iestrēgu. Esmu ticis tikai līdz 13. sērijai.
Šodien draugiem.lv uzchinīju jaunu Desperate Housewives ādiņu.. :D Domāju, ka izskatās tīri labi. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » Desperate Housewives