TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Carolina Moon (2007)


Carolina Moon (2007)

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Carolina Moon, also known as Nora Roberts' Carolina Moon.

http://i1103.photobucket.com/albums/g463/Maduciiitis/poster.jpg

Country: USA
Year: 2007
Directed by: Stephen Tolkin
Produced by: Stephanie Germain, Peter Guber, Peter E. Strauss
Written by: Stephen Tolkin(screenplay), Nora Roberts (novel)

Plot: The film revolves around Tory Bodeen (Forlani), who is blessed - or maybe cursed - with the ability to see the past and present. The film starts with Tory returning to the small town where she grew up, the town where her best friend Hope was killed. Tory's father, an abusive religious fanatic, remains the prime suspect in the unsolved murder.

As the anniversary of Hope's death approaches, Tory resolves to face her demons, with the help of her childhood friends -- Tory's cousin Wade (Willett), Hope's twin sister Faith (Davis), and her older brother Cade (Hudson), who realizes his childhood crush on Tory hasn't ended. Will her friends be enough to save Tory?

-----------

Carolina Moon, also known as Nora Roberts' Carolina Moon, is a 2007 made-for-tv movie directed by Stephen Tolkin, which stars Claire Forlani, Oliver Hudson, and Jacqueline Bisset. The film is based on the Nora Roberts novel of the same name. And is part of the Nora Roberts 2007 movie collection, which also includes; Angels Fall, Blue Smoke, and Montana Sky. The movie debuted February 19, 2007 on Lifetime.

0

2

Šeit ir visu 4 N. Robertsas filmu treileri:

0

3

Nebija ko darīt un, pārslēdzot TV, uzgāju šo filmu.. Ieinteresēja aktrise, kas spēlē galveno lomu (viņu biju redzējusi CSI: New York dažās sērijās), nolēmu paskatīties un noskatījos visu filmu.. :) Un teikšu godīgi, man ļoti patika, njā, beigas gan tādas negaidīju, nebiju domājusi, ka slepkava būs tieši šis cilvēks! :no: Ielādēšu un noskatīšos pārējās filmas un vēlāk noteikti izlasīšu grāmatas! ^^ :) Bet filmu tiešām iesaku! :)

0

4

Oo..euu..wow!!! atceros kā lasīju Karolīnas mēnesi! Kāpēc es iepriekš nepamanīju šo tēmu?

GaBy написал(а):

Un teikšu godīgi, man ļoti patika, njā, beigas gan tādas negaidīju, nebiju domājusi, ka slepkava būs tieši šis cilvēks!

Nora Robertsa labi māk to panākt. Vismaz, manuprāt. Bet nu pēc tam, kad izlasījusi jau biju daudzas viņas grāmatas, tad iemācījos turēt aizdomā pilnīgi visus varoņus izņemot tos pašus abus galvenos :D

P.S es pirms kādas stundas gulēju un domāju, vai pēc Robertsas romāniem arī ir filmas :D

0

5

aNgeL написал(а):

Kāpēc es iepriekš nepamanīju šo tēmu?

Ja tu domā par filmas sadaļu, tad tu viņu iepriekš nemaz neredzētu, jo es viņu šodien tik uztaisīju.. :D

aNgeL написал(а):

Vismaz, manuprāt. Bet nu pēc tam, kad izlasījusi jau biju daudzas viņas grāmatas, tad iemācījos turēt aizdomā pilnīgi visus varoņus izņemot tos pašus abus galvenos

Hehe, jām, būs jāpalasa grāmatas arī pēctan, gribas visas 4 filmas noskatīties.. ^^

aNgeL написал(а):

es pirms kādas stundas gulēju un domāju, vai pēc Robertsas romāniem arī ir filmas

Telepātija, eņģelīt, vai vnk labs čujs! :D

0

6

WOW - pēc Robertsas grāmatām ir filmas??? Akkk!!! Kā es to agrāk nezināju? Ak, gribu, gribu, gribu! :D šo neatcers, vai esmu lasījusi - varbūt arī esmu. Es vairs nespēju atcerēties visas, kuras esmu lasījusi - īpaši kuras pirms vairākiem gadem biblenē ņemtas :D

Blue smoke es toč esmu lasījusi, ja smagi nejaucu nosaukumus, un šķiet, ka Montana sky arī. Wow. Euuu, kā gribu. Un tak nav vietas datorā, Un nav, kad skatīties. Sodība :D

0

7

GaBy написал(а):

Ja tu domā par filmas sadaļu, tad tu viņu iepriekš nemaz neredzētu, jo es viņu šodien tik uztaisīju..

Ak...sestdienas vakara glupums :D :D

GaBy написал(а):

Telepātija, eņģelīt, vai vnk labs čujs!

xe, xe :D Wnk domāju par slavenu autoru ekranizācijām un sāku domāt, ka Robertsa tak arī ļoti slavena, bet par viņas filmām neesmu dzirdējusi..tomēr izrādās, ka vienkārši nebija trāpījies manās ausīs :D

0

8

aNgeL написал(а):

Wnk domāju par slavenu autoru ekranizācijām un sāku domāt, ka Robertsa tak arī ļoti slavena, bet par viņas filmām neesmu dzirdējusi..tomēr izrādās, ka vienkārši nebija trāpījies manās ausīs

Hehe, saku paldies TV kanāliem, ka pa viņiem nekas jēdzīgs negāja un uzgāju šo filmu.. :D Vispār pa to kanālu daudz foršo filmu un seriālu iet.. ^^

0

9

tikai nesakiet vēl, ka Maknota ir ekranizēta - tad es pa taisno atstiepšu kājas :D :D :D

0

10

Paloma написал(а):

tikai nesakiet vēl, ka Maknota ir ekranizēta - tad es pa taisno atstiepšu kājas

es tad arī atstieptu!!! Tapēc uzskatu, ka tā ir pārāk liela laime, lai būtu īstenība.

0

11

Paloma, par to nu gan es nezinu, neesmu dzirdējusi, bet jāparok.. :D

Ev, ja gribas vēl redzēt Noras Robertsas grāmatu ekranizējumus un ja jums ir Tv kanāls 'DIVA Universal', tad rīt, 13:20 būs 'Angels fall'.. ^^

0

12

nu man vispār nav televīzijas, tā ka es labāk pieturēšos pie vecās labās downloadinēšanas :D

0

13

Interesanti ir tas, ka biju netīšām uzslēgusi un paskatījos, jo Klēra Forlani man patīk un Džozija Bizē ir klasika, bet pārslēdzu, jo garlaikoja. Laikam esu jocīga.

Ja nav grūti - GaBy - uzraksti slēptu spoiloeri, kurš tad īsti bija slepkava? Man bija aizdomas par to blondo māsu - Feita laikam.

0

14

albalonga написал(а):

Ja nav grūti - GaBy - uzraksti slēptu spoiloeri, kurš tad īsti bija slepkava? Man bija aizdomas par to blondo māsu - Feita laikam.

Свернутый текст

Vainīgais bija tas, kuru bērnībā apsaukāja par tuklo, neatceros vārdu..

Отредактировано GaBy (21.11.2010 12:57)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Carolina Moon (2007)