TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA 140-144.


ENDA 140-144.

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

140.






0

2

141.






0

3

142.








0

4

143







0

5

144.







0

6

Wow...kas par notikumiem Orlando un Kamillas kāzās.  :O
Kad Rafaels ieradās un lūdz Kamillu neprecēties un bēgt kopā ar viņu....no vienas puses tik romantiski, bet ta kā esmu Lusas pusē...man tik žēl palika Lusas. :(  Tagad, kad viņa grasās apdoptēt  to meiteniti, Rafaels izlemj, ka Kamilla viņam svarīgāka.
Un, Lusa arī tik apbrinojama varone, pasaka, ka ja viņa laime ir Kamilla, lai viņš cīnas par viņu.
Nesaprotu to Rafaelu...pats apgalvo, ka Lusa viņa dzīvē ienes gaismu, ka viņi ir viens vesels, bet aizvien cenšas būt kopā ar Kamilu, kura jau izlēmusi precēt citu vīrieti.
Jā..Kamila tomēr aprecējās un visi zina, ka tā ir kļūda, bet tomēr es domāju, ka  ja viņa nepamēģinātu ar Orlando sākt jaunu dzīvi, viņā noteikti visu laiku būtu šī doma, kā būtu, ja būtu...
Es nezinu, bet , piemēram, mani kaitina Anamaria  :D  :D  Nezinu, man nepatīk viņa...viņa zina,ka Emiliano ir precējies, un tomēr nemīl savu sievu, bet citu sievieti...kapēc viņai visu jāmaisās? Ahh....kaitinoši. Jau tā Palomai un Emiliano ir tik daudz šķēršļu, un tagad vēl Anamaria.. :disappointed:
Xi...Euhenio un Karlotai...kad Euhenio runā par viņu, var padomāt, ka viņš iemīlējies viņā... :D   Bet, jā...no otras puses viņš grib atmaskot viņu visiem.
Un, kad viņa stāstija, ka Kristobals viņai uzmācies, ka viņa ir vēl  aizvien ir nevainīga sieviete, kas gaida savu īsto.. :D  :D Ak...protams, ka viņa nepiemānija Euhenio...ar savu smieklīgo izlikšanos.
Un, Paloma kāzās noķēra pušķi!  :love:  Kā man patika, ka uz viņu skatijās gan Emiliano, gan Gabriels...un Paloma apjuka...it kā saprastu, ka viņai nākas izvelēties...ar kuru viņa vēlas būt kopā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA 140-144.