TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x11 - Appointment in Samarra


6x11 - Appointment in Samarra

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

Episode airs: 10/12/2010

Episode synopsis:

Свернутый текст

Death agrees to help Dean get Sam's soul back, but requires Dean to serve in his place for 24 hours. Meanwhile, Sam decides that he doesn't want his soul back and turns to Balthazar for assistance. The rogue angel agrees to help, and informs Sam that the spell required needs the blood of his father... or a father figure.

0

2

Свернутый текст
cravey написал(а):

Sam decides that he doesn't want his soul back

Oh no. That what i was afraid for.

0

3

Es tak teicu, ka tas viņa skatiens pagājušās sērijas beigās to izteica :(

0

4

Pilnībā izteica. Arī es tā domāju..bet tagad apstiprinājums...nu jā, bet vēl tač arī Dīns ir, gan jau...

0

5

0

6

Es vismaz četras reizes skatījos un nevēlējos saprast, ka Semijs Bobijam uzbruka.

0

7

Es tam atteikšos ticēt līdz pat sērijas iznākšanai...

Ja tur tā notiks, es būšu vīlusies un dusmīga, ja ne.. tad viss būs ok.... jo ja tagad par to domāšu, tad būs pārāk asas emocijas man un nevarēšu saņemties sēriju skatīties... :O

0

8

Dažas bildes.

http://www.daemonstv.com/wp-content/uploads/2010/12/SUPERNATURAL-Appointment-in-Samarra-10.jpg
http://www.daemonstv.com/wp-content/uploads/2010/12/SUPERNATURAL-Appointment-in-Samarra-6.jpg

Pārējās var iečekot šeit.
http://www.daemonstv.com/2010/12/07/sup … amarra-10/

0

9

Ak dies..Tik emocionāli smaga sērija. Un beigās bāc 
Bāc es nevaru pārdzīvot ne Sema, Ne Dīna ciešanas.  Jāiet TVD skatīties.

Отредактировано Inetux (11.12.2010 20:49)

0

10

Pārmaiņas pēc, man šī sērija ļooooti patika! Žēl Dīna, bet tāda ir dzīve.... Interesanti, kas būs tālāk? Vai mēs atgūsim veco Semiju, vai arī atkal kaut kas noies greizi? Starp citu, kad iznāk nākamā sērija?

0

11

ĀĀĀĀĀ,  UN MAN PĒC ŠĪ TAGAD JĀGAIDA LĪDZ JANVĀRA BEIGĀM????? NEEEEEE, VAAAAAKSSSSSSSS  %-)  %-)  %-)  %-)

0

12

Skatījos komentus internetā, lielākā daļa ir vienkārši priecīgi par šito sēriju. Nevaru noliegt, sērija bija tiešām laba..

0

13

Inetux написал(а):

Skatījos komentus internetā, lielākā daļa ir vienkārši priecīgi par šito sēriju. Nevaru noliegt, sērija bija tiešām laba..

:yep:  :yep:  :yep:  :yep:

0

14

Super sērija....
Man patīk Nāve.. tāda it kā nejūtīga, bet tomēr saprotoša un .. nu laba.. :)

Un vispār.. skatījos šai sērijā uz Semu un domāju, cik labs Dimka būtu.. :) :D

Bet vispār man tāds prieks, ka viņš atguva dvēseli.. cerams, ka ņems vērā Nāves padomu un daudz neraksties savā dvēselē, lai nebūtu traki.. :)

0

15

Siikaa написал(а):

Bet vispār man tāds prieks, ka viņš atguva dvēseli.

Vai ne man arī. Nu sakiet, ko gribat, bet Semam dvēseli atpakaļ vajadzēja, lai tur vai kas. Savādāk viņš tik ļauns bez tās bija.  Ub Dīns gatavs būt Nāve, lai tikai Semam dvēsele būtu atpakaļ. Akk es ar gribētu sev tādu lielo brāli. Ahh sapņi, sapņi..tas nenotiks, jo esmu vecākā.

0

16

Inetux написал(а):

Vai ne man arī. Nu sakiet, ko gribat, bet Semam dvēseli atpakaļ vajadzēja, lai tur vai kas. Savādāk viņš tik ļauns bez tās bija.  Ub Dīns gatavs būt Nāve, lai tikai Semam dvēsele būtu atpakaļ. Akk es ar gribētu sev tādu lielo brāli

Nav jau svarīgi.. vecākais vai jaunākais... es esmu jaunākā un darītu tāpat kā Dīns... brālis un māsa tomēr ir pārāk svarīgi, lai atmestu ar roku... ;)

Es ar šodien visu dienu tāda priecīga, kopš sēriju noskatījos.. vismaz kaut kas labs noticis.. :)

0

17

Siikaa написал(а):

Nav jau svarīgi.. vecākais vai jaunākais... es esmu jaunākā un darītu tāpat kā Dīns... brālis un māsa tomēr ir pārāk svarīgi, lai atmestu ar roku... ;)

Nu nav svarīgi jā, bet tagadējā apziņa, ka tieši no tevīm gaida kaut ko, ka taisni no tevīm prasa to atbildību, dažreiz liek aizdomāties kā būtu ja es būtu vienīgais bērns ģimenē. Bet tad es saprotu, ka tomēr viņiem arī liela nozīme tajā par kādu cilvēku esmu kļuvusi, bez viņiem tomēr būtu garlaicīgi. Dažreiz vienkārši protams viņi nobesī..Un viņi atļaujas bļaut virsū un visur mani vainot, bet galu pēc tam, kad atnāks apziņa, tad viss mainīsies. Labi man viņi vairs neko nevar pateikt, jo saprot, ka es viņiem nepalīdzēšu mācībās.

Siikaa написал(а):

Es ar šodien visu dienu tāda priecīga, kopš sēriju noskatījos.. vismaz kaut kas labs noticis.. :)

Vai ne es arī. Man mājās nav ar ko apspriets šito sēŗiju, jo pēkšņi arī māsai vairs neitresē ( kārtējo reiz es palieku uzticīga visam, kas viņiem ātri apnīk), tad es bez maz vai visiem uzbāžos ar savām domāt utt.

0

18

Inetux написал(а):

.Un viņi atļaujas bļaut virsū un visur mani vainot, bet galu pēc tam, kad atnāks apziņa, tad viss mainīsies. Labi man viņi vairs neko nevar pateikt, jo saprot, ka es viņiem nepalīdzēšu mācībās.

Inetux написал(а):

Vai ne es arī. Man mājās nav ar ko apspriets šito sēŗiju, jo pēkšņi arī māsai vairs neitresē ( kārtējo reiz es palieku uzticīga visam, kas viņiem ātri apnīk), tad es bez maz vai visiem uzbāžos ar savām domāt utt.

Tā vien izklausās, ka tev viņi vēl salīdzinoši maziņi ir.. :) Es atceros, ka bērnībā ar tāpat darījām... plēsāmies plēšanās pēc... bet lai gan brālis vecākais īsti atbildīgs nekad nebija, jo visi esam apmēram viena vecuma un vaina bija jāuzņemas visiem.. tagad, kad esam izauguši it kā savstarpējā komunikācijā paplēšamies, bet tas aiz sentimenta.. :D:D:D

Tāpat jau bija ar Semu un Dīnu.. sākumā viņi kasījās viarāk via mazāk.. tagad jau tikai par nopietnām lietām strīdas... :D

0

19

Siikaa написал(а):

Un vispār.. skatījos šai sērijā uz Semu un domāju, cik labs Dimka būtu..

Hhahahaha, mēs esam vienādi domājušas :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x11 - Appointment in Samarra