TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA 145- 149.


ENDA 145- 149.

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

145.




0

2

146.





0

3

147.




0

4

148.





0

5

149.





0

6

Parasti jau vīrieši bildina sievietes! Bet, šoreiz man pat labāk patika Lusas bildinājums. :love:
Tik jauki ar to bantīti....un viņa tik satraukta, nervoza..grib atrāk dzirdēt Rafaela atbildi! :love:  :love:  :love:  Tik jauki, skaisti!  :love: Vnk dievinu Lusas dzīvīgumu un gaišumu..lieliska varone! :love:  :)
Redz...Romina ir tik nelaimīga savā laulībā, kas patiesība jau sen ir beigusies...viņa pār visam varēm vēl aizvien vēlas būt ar Emiliano, viņa pat neapjauš, ka pati ir tā, kas sevi padara nelaimīgu!
Tas brīdis tik jauks, kad Paloma pateica, ka vēlas, lai Gabriels vienmēr paliek viņas dzīvē..un viņš to pašu pateica, protams, ar tādu sāpi, ..tik ilgi, kamēr tas būs ļauts. Gabriels ir tāds enģelis, ak..cik skumji, ka viņš ir slims.  :(   
Patiesībā jā, viņš noteikti ir enģelis, vismaz Palomai...pateicoties viņam viņa beidzot spēja izplest savas dūjas spārnus un stāsties pretī visiem, lai būtu laimīga. :)
Līdz ar to, gan jāsaka, ka viņas laime tomēr ir Emiliano....lai gan pašlaik viņai liekas neiespējami būt kopā ar viņu.
Un, ta beidzot Kristobals uzzināja, ka Paloma ir viņa meita :) !

0

7

Neesmu palaidis nevienu sēriju..
Varu piekrist Lusas dzīvīgumam. Lieliska aktrise!! :)
Kamilla pamazām sāk saprast, ka tomēr tā bija kļūda precēties ar Orlando.. Diez kas notiks, kad viņa atklās vīra slepenos plānus par Hjūstonu.. :O

Mariposa написал(а):

Redz...Romina ir tik nelaimīga savā laulībā, kas patiesība jau sen ir beigusies...

Ceru, ka viņai drīzumā atnāks apgaismība.. Cik ilgi var dzīvot uzspiestās ilūzijās? :/
Nezinu kāpēc, bet man savā ziņā ir iepatikusies Karlota. Tiešām spilgta un profesionāla aktrise!!! :) Cepuri nost.. un man pat viņas palika žēl, kad Kristovals viņu tā apchakarēja ar to viesnīcu.. :( Es ceru, ka pirms sava soda saņemšanas viņa pavadīs nakti kaut vai ar vienu vīrieti..

Yup.. tiešām žēl par Gabrielu. Manuprāt, no visiem trijiem vispiemērotākais Palomai.. otrajā vietā es liktu Injaki... Emiliano tikai 3...
Man patīk Palomas dumpīgums! Beidzot eņģelim ir izauguši radziņi.. ;D

0

8

modreits написал(а):

Kamilla pamazām sāk saprast, ka tomēr tā bija kļūda precēties ar Orlando.. Diez kas notiks, kad viņa atklās vīra slepenos plānus par Hjūstonu..

Aha...es ar to gaidu! Nez vai uzreiz tā pametīs? Tad jau jēgas precēties nebija!  :D

modreits написал(а):

Nezinu kāpēc, bet man savā ziņā ir iepatikusies Karlota. Tiešām spilgta un profesionāla aktrise!!!

:D  Piekrītu ka aktrise ļoti profesionāla un spilgts tēls. Intresanta jau viņa ir. Kā Euhenio teica, ka Karlota domā, ka dara labu, lai gan ir tieši pretēji. Un, no otras puses viņa daudz ko dara tapēc, lai tikai kaitētu Kristobalam.
Starp citu, viņai ļoti piestāv lillā toņi!  :love:

modreits написал(а):

Ceru, ka viņai drīzumā atnāks apgaismība.. Cik ilgi var dzīvot uzspiestās ilūzijās? :/

Njam...tālu jau nav jāgaida, ņemot vērā, ka seriālam vēl tikai kādas divdesmit sērijas.

modreits написал(а):

Yup.. tiešām žēl par Gabrielu. Manuprāt, no visiem trijiem vispiemērotākais Palomai.. otrajā vietā es liktu Injaki... Emiliano tikai 3...

Hmmm...nē, nu man arī ļoti patīk Gabriels !  :love:  Man īstenībā grūti spriezt, kurš būtu Palomai piemērotāks, es vairāk vados pēc Palomas jūtām nekā pēc tā, ar kuru man patiktu viņu redzēt kopā.
No otras puses Gabriels ir slims un drīz mirs, ta kā Paloma atkal zaudētu to, ko mīl.  :(  ( Lai gan jau tapāt zaudēs, jo noteikti daļa viņas mīl Gabrielu!)

modreits написал(а):

Man patīk Palomas dumpīgums! Beidzot eņģelim ir izauguši radziņi.. ;D

Aha! :D
Prieks, ka pievienojies pakomentēt, citādi man te vienai nav nekāds prieks! :D  :flirt:

0

9

Mariposa написал(а):

Starp citu, viņai ļoti piestāv lillā toņi!  :love:

ooo jā! To es jau pamanīju pirmajā sērijā.. un tās acis, lūpas! Vizuālais tēls vēl vairāk paspilgtina viņas indīgumu.

Mariposa написал(а):

vēl tikai kādas divdesmit sērijas.

owww.. vēl tik maz? :O
Bet nu seriāls salīdzinoši garš.. tas priecē, ka notikumi nav saraustīti. :)
Un vēlreiz atzīmēšu seriāla kvalitāti un noskaņu.. var redzēt, ka ir strādāts.

Mariposa написал(а):

Prieks, ka pievienojies pakomentēt, citādi man te vienai nav nekāds prieks! :D

Nu es tā retāk ienāku.. sorrrry ;( Vnk skola beidz nost..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA 145- 149.