TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » TVD bad guys


TVD bad guys

Сообщений 21 страница 40 из 96

21

Parakņājos i-netā un atradu pagaidām visprecīzāko Elijah biogrāfiju, viss, kas seriālā ir atklāts un pāris minējumi: http://vampirediaries.wikia.com/wiki/Elijah

0

22

Manas domas labāk pateikt nevar, tikai piebildīšu, ka pat True Blood vecākos vampīrus (kam ir pāri pa 3000 gadu) arī Elijah varētu biedēt, jo viņi nekādā veidā nav "special vampires".. :D:D:D

therainhouse

Elijah

For the first time ever, it was this guy Elijah who stayed on my mind and not Damon although I do think that scene with Damon compelling Elena to forget his confession was incredibly powerful and beautiful and moving.

But, this guy, Elijah, he is wicked cool!

I can't seem to stop using that phrase. And I thought Katherine was badass. This guy just upped the stakes man.

This episode, when Trevor said, 'Come closer.' And then he just tore the guy's neck out. Whoa.

And I thought, 'Whoa, that is fierce.'

Then, Elijah came.

He dashed Trevor's head to the floor, broke the neck with just a swipe.

And then he got staked and came back to life after that.

This guy is crazy.

Now, I haven't watched True Blood but I know one thing, TVD's vampires will have Twilight's Jane and Aro and Felix and anyone else, running scared.

Wicked cool. How does he compare to the Death Dealers of Underworld though? And compare them to the hybrids of Underworld?

0

23

:D
http://images4.fanpop.com/image/photos/17600000/Special-vampire-elijah-17646581-800-800.jpg

0

24

Yes... he is very special.. :)

0

25

YUP, YUP he is special.

0

26

Meitenes... ja ir vēlme redzēt Elijah bez krekla  :blush: (un pat diezgan ilgi... ) Tad filmā Bride and Prejudice (Bolivudas filma, bet tā tīri neko) ap 28 minūti viņš tikai šortos apģērbs un vēl slapjš pietam..  :blush:  :love:  :flirt:

Отредактировано Siikaa (28.12.2010 13:21)

0

27

AAAAAAAAAAAA, pēc šitā es viņu tagad atceros tur, ja ja, viņš bija Džons Vikhems - ideāls varonis šim aktierim :D Un es tagad pēc "Lost in Austen" par Vikhemu fanoju ġandrīz vairāk kā par Dārsiju :D

0

28

Man vienmēr paticis Vikhems.. viņš tāda melnā avs, kurai vajadzētu pareizo sievieti un viss būtu ok.. it īpaši Daniela Vikhemam... :D:D:D

0

29

Siikaa написал(а):

viņš tāda melnā avs, kurai vajadzētu pareizo sievieti un viss būtu ok

:D Vaj ne? :D Dzīvotu mēs 19. gs. būtu Vikhemam riktīgais fanu klubs  :rofl:

0

30

cravey написал(а):

Dzīvotu mēs 19. gs. būtu Vikhemam riktīgais fanu klubs

Es gan vairāk orientējos fanot par 21.gs. Vikhemu.... :D:D:D:D Bet labprāt pievienotos klubam.. :) :D:D:D

0

31

Nu es grāmatas Vikhemu nemaz nezinu, neesmu lasījusi, beet es to teicu ar domām par filmu Vikhemiem, tātad jā, savā ziņā tie visi ir 21.gs. Vikhemi :D

0

32

cravey написал(а):

Nu es grāmatas Vikhemu nemaz nezinu, neesmu lasījusi, beet es to teicu ar domām par filmu Vikhemiem, tātad jā, savā ziņā tie visi ir 21.gs. Vikhemi

Es laikam esmu izlasījusi visas J. Ostinas grāmatas.. un arī filmas, kuras var noskatīties esmu noskatījusies...
Danielam noteikti sanāk vispievilcīgākais Mr. Vikhems... ja citur viņš tikai intriģējošs un interesants, tad Daniela Vikhema burvībai es labprāt pakļautos.. ;) :D

0

33

Siikaa написал(а):

Danielam noteikti sanāk vispievilcīgākais Mr. Vikhems...

Because he's a SPECIAL Wickham :rofl:

0

34

cravey написал(а):

Because he's a SPECIAL Wickham

Yes... He is special in everything....  :love:

0

35

Es neesmu pāra Elena un Elijah fans... laikam jau divu iemeslu dēļ...:
1. Elenai ir lemts būt kopā ar Deimonu pēc manām domām;
2. Ja viņa saietu kopā ar Elijah, tad augstāk nosauktais iemesls būtu Elijah nāvei (nedomāju, ka viņš atdotu Elenu tāpat) vai arī galvenā beigu pāra maiņai (kas arī mani nesajūsmina)...

Bet šis video man pat ļoti patika.. ;)

0

36

Šonakt sapņoju par Eleinu un Elaidžu. Awww, tik jauks sapnis bija :love: Nekas pat romantisks nebija, bija tāda pati sajūta kā seriālā skatoties - vai uzticēties, vai nē, ļauns vai tomēr labs? Bet ar laiku tik droša sajūta viņa klātbūtnē parādījās! Vienā brīdī Eleinu tā kā nolaupīja un viņa sāka skaļi saukt pēc palīdzības Elijah! Awww, un, kad viņš parādījās bija tik forša drošības sajūta :love: Tiešām jauks sapnis  :flirt:

0

37

cravey написал(а):

Tiešām jauks sapnis

Jauks gan.. bet tev taisnība Elijah rada vislielāko drošības sajūtu no visiem, jo kaut kā šķiet, ka viņš nedarīs neko bez pamatota iemesla.. :) Un es vēl domāju, ka ja ir tik vecs vampīrs kā viņš, tad savas spējas spēj kontrolēt stipri labāk par visiem... tai skaitā arī slāpes un noteikti arī ilgāk var iztikt bez asinīm.. :) Nu karoč.. visu ko jauku ka'ds teiks par Elijah.. es piekritīšu..

Bet es ar domāju, ka Elena un Elijah varētu kļūt par labiem draugiem drīzāk, nekā romantiskas attiecības uzsākt.. man šķiet, ka Elijah Elena liekas tāda maza, naiva meitenīte.. :)

0

38

Šitamajo infu lieku šeit tā kā tas skar mūsu mīļo Elijah :flirt:

Fragments no intervijas ar Džennas lomas atveidotāju Sāru Kanningu:

Speaking of the Originals, we know Elijah (Daniel Gillies), who’s posing as an author researching small towns, has already met Jenna, who got roped into playing Historical Society hostess in the last episode. Will they be seeing more of each other? “Yes,” Canning says. “When Elijah first comes to town, they have a pretty introductory kind of ‘hello, what are you up to here, this is what I do’ relationship. But we’ll see that grow into something else. And that is all I’m saying.”

Wow, par šādu variantu pat nebiju iedomājusies, izklausās...interesanti :playful:

0

39

cravey написал(а):

Wow, par šādu variantu pat nebiju iedomājusies, izklausās...interesanti

Jā, bet Alariks?? :O :O :O :O

0

40

Siikaa написал(а):

Jā, bet Alariks??

Mīlas trijstūri nekad neizies no modes, tici man :D Un kas zin, moš Džennai un Elijah baig labā ķīmija... :rolleyes: Bez tam, ir zināms, ka arī šo sezon kāds no galvenajiem varoņiem aizies bojā... :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » TVD bad guys