TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x13 - Daddy Issues


2x13 - Daddy Issues

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Episode airs: 03.02.2011.

Episode synopsis:

Свернутый текст

CHOOSING SIDES — Johnathan Gilbert’s (guest star David Anders) return to Mystic Falls comes as an unhappy surprise to Elena, Jenna and Damon. Caroline lets Stefan know about her conversation with Tyler, and Stefan does his best to reach out to a confused and conflicted Tyler. Jeremy comforts Bonnie after her disturbing conversation with Jonas (guest star Randy Goodwin). When Jules (guest star Michaela McManus) takes a hostage, the situation quickly escalates into a violent confrontation.

0

2

Man patīk informācijas pārbagātība par sēriju.. :D:D:D:D:D

0

3

Nu jā, pagaidām tik nosaukums zināms :D

0

4

Tik sev nav skatīts TVD un vēl tik ilgi jāgaida. Vismaz PLL iznāk 03.01. Jūtu, ka drīz taisīšu TVD maratonu, jo tā pietrūkst Delena, un tagad arī C&T.

0

5

1. postā pievienoju sērijas anotāciju :)

0

6

atvērt spoileri|Aizvērt

Hm...interesanti, kurš būs par hostage?

0

7

Pirmā promo bilde:
http://s3.amazonaws.com/twitpic/photos/full/227118151.jpg?AWSAccessKeyId=0ZRYP5X5F6FSMBCCSE82&Expires=1295386047&Signature=zeRxlrj0ZuHnu6nQ7gwhqfROa9k%3D

0

8

Promo:

0

9

Pārsteidzoši, bet šai sērijā man patika Stefans :D Riktīgi iefanoju, tajā slaktiņa ainā. Bet arī tapē, ka viņam tik 1na kopaina ar Eleinu šai sērijā bij :D Deeem, bet tā Pola un Kendisas ķīmija - wow, ja to pareizi izspēlētu, wow, tur ar var major ships izveidoties  :flirt:

All in all, man patīk, ka ar katru turpmāko sēriju arvien vairāk DE ainiņu, šitai sērijā ar bij dikti foršīī  :love: Vienīg man tagad tāda nospiedoša sajūta, ka Eleina grib Deimonu tikai tad, ja viņš ir "a better man" Camoon, girl, the guy is a vampire, he can't be an angel even if he'd wanted to." Nu tas man tā bik grauž acīs.

0

10

cravey написал(а):

Vienīg man tagad tāda nospiedoša sajūta, ka Eleina grib Deimonu tikai tad, ja viņš ir "a better man"

Citēšu sevi.... Elenai ir jāizaug līdz viņa spēs pieņemt savas jūtas pret Deimonu.. viņa vēl ir par mazu tam.. :0

0

11

Siikaa написал(а):

Elenai ir jāizaug līdz viņa spēs pieņemt savas jūtas pret Deimonu.. viņa vēl ir par mazu tam..

Jā, un šai sērijā tas riktīgi spraucās cauri :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x13 - Daddy Issues