TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x14 - Crying Wolf


2x14 - Crying Wolf

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Episode airs: 10.02.2011.
Episode synopsis:

Свернутый текст

SECRETS AND LIES — Stefan and Elena get away for what they hope will be a romantic weekend at the Gilbert family lake house, not realizing that they’ve been followed. Jenna starts to worry that Alaric isn’t being honest with her. Jules explains the importance of the sun and moon curse to Tyler, but leaves out an important detail. Damon attends a tea at the Historical Society in order to talk to Elijah, but Elijah isn’t giving up any secrets. With help from Caroline and Jeremy, Bonnie uses deceptive measures to get shocking new information out of Luka. Finally, Tyler offers Matt some relationship advice.

0

2

Promo:

0

3

extended promo:

0

4

spoilers|aizvērt

Finally, Tyler offers Matt some relationship advice.

tas izlausās ļoti interesanti, un kāpēc man liekas, ka tas nebūs nekas labs, ko viņš ieteiks? :D

0

5

Elaidžaaaa!! WWOOOT, WOOOT :crazyfun:  :crazyfun: He's soo bad but I just love 'im :D Visādā citādā ziņā, ne pārāk interesanta sērija :dontcare:

0

6

cravey написал(а):

He's soo bad but I just love 'im  Visādā citādā ziņā, ne pārāk interesanta sērija

Jap... ka man patika tā viņa nostāja.. nu jūs mazie nejēgas... neko nevar bez manis izdarīt.. :D:D:D Tāds mīļumiņš... kā man viņš pietrūka...

Свернутый текст

Mani pārsteidza Elenas attapīgums par to, ko Elijah īsti no viņas grib... gudrs meitēns.. un Taijlers mazliet pārsteidza, bet bija jau gaidāms, ka viņš tomēr beigās izvēlēsies pareizi.. Un man sāk patikt savstarpējā uzticība, kas valda starp Deimonu un Alariku..manuprāt šai sērijā ļoti parādījās, cik labi draugi viņi tomēr kļuvuši... kas vēl... Bonija un Džeremijs.. nu bija jau laiks, bet tā kā man Bonija pie sirds ne īsti iet, toties Džeremijs liekas sakarīgs, tad domāju, ka viņš būtu varējis atrast labāku noteikti.. ;)

0

7

MMM...Elijah visvairāk šajā sērijā raksturo vārds "Hot"! Laikam tādēļ, ka viņš tik spēcīgs, viņs atrodas pats savā pusē, aizstāvot tikai savas intereses. Bet tas tik spēks.. salīdzinot ar pārējiem!!! Lai gan nabaga Deimonam ļoti grūti pieņemt, ka viņu izglābj ienaidnieks.
Patika, ka Stefans ar Elēnu atrada slepeno istabu. Man vienmēr patīk tādas lietas, lai gan nav arī oriģinālas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x14 - Crying Wolf