TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA 164-170.


ENDA 164-170.

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

164.





0

2

165.




0

3

166.





0

4

167.





0

5

168.





169.





170.




0

6

Šodienas sērija gan bija dramatiska! :)
Palomas un Karlotas cīņa uz kapnēm...wow, un kad vēl Karlota atklāja visu, ko nodarījusi. :|  Un, viņa vēl to visu skaidro, kā vēlmi nezaudēt Palomu. Ja viņa tiešām mīlētu un viņai rūpētu Paloma, viņa nekad nebūtu viņai nodarījusi tik daudz ļaunuma.
Cik liktenīgi, ka Karlota nokrita gluži kā Makarena toreiz.
Euhenijo mīlestība pret Karlotu tiešām šoreiz izrādijas kļūdaina, jo viņā nav nekā laba. Viņai tikai izmantoja Euhēniju jūtas, lai manipulētu ar viņu un panāktu, ka Paloma ierodas mājās, un Karlotai ir izdevība viņu nogalināt.
Ak, Romina...es laikam nekad nesapratīšu tās mātes, kas pamet savus bērnus. :no:  Turklāt, Romina nav nedz nabadzīga, lai nespētu parupēties par viņu, viņa vienkarši to nevēlas. Viņa nespēj jūsties kā ši bērna māte.
Spēcīga aina, kur Kamila kliedz uz viņu, ka bērnu tā vienkarši nevar izmest..ka tā ir daļa no viņas, ka viņas sirds to jūt.
Un, Hermanu ar beidzot notvēra policija. Cik gan daudz kļūdu abi ar Rominu pieļāvuši, bet vismaz viņiem būs laika to izlabot. :)
Jauki, ka Hermans velējās aizbēgt kopā ar Rominu un bērnu. Un, skanēja tā skaistā dziesma "Boja La Lluva" :love: , bet viņa..kā allaž tik auksta un vienaldzīga. :disappointed: 
Diāna ar visu nožēloja un aizbrauca prom. Bet, jā...Kamila pareizi teica, ka dažreiz, mēs tā gribam, lai mūs mīl, ka pieļaujam kļūdas. Diānas kļūda bija Samuels, bet Kamilas laulība ar Orlando.

0

7

Rominas avārija noteikti bija liktenīga viņai, kā viņa pati teica, vai tas bija sods par to, ko viņa nodarījusi citiem?!  Un, aizkustinoši, kad viņa lūdza mammai, lai viņa iemāca viņai būt labai!  :'( 
Un, jā..noteikti šausmīgi būt iesprostotam mašīnā un it īpaši apzināties, ka iespējams nāksies sadegt dzīvam.
Pārdzīvotais mainīs Rominas dzīvi.
Un, Emiliano tik labsirdīgs. Par spīti visam devām pie viņas un tāpāt pie Hermanu, lai arī viņš nodeva viņu, viņš nespēja atstāt viņu nelaimē.
Hermans domāja, ka saņems palidzību no advokātiem, ar kuriem kopā darbojas, bet...redz kā sanāk. Palidzību sniedz tie, no kuriem viņš to vismazāk gaidīja..Euhēniju un Kristobals (kuru pats bez maz vai iegrūda cietumā.) :)
Jā, Rominai un Hermanam ir dota otra iespēja visu izlabot. :) 
Un, pilnīgi skaidrs, ka Karlota var staigāt...kā citādi viņa tik mierīga būtu un ,ja atceramies pedējo sēriju, tad tur taču viņa ieradas pati ar savām kājām.
Pilnīgi žēl, ka drīz seriāls beigsies un nevienu jaunu neradīs.  :'(  Mīlestības vārdā noteikti ir viens no tiem seriāliem, kurš man kļuva ļoti mīļš. ( Pietrūks viņš ikdienas gaitā.)

0

8

Redz...pamazām Romina sāk mainīties. :)
It īpaši no tā brīža, kad bērns sāka raudāt un viņa gandrīz viņu nosmacēja ar spilvenu(  :O  :no: ) ....cik aizkustinoši viņa lūdza viņam piedošanu un apsolīja, ka ļoti mīles viņu. Ka iemācīsies viņu ļoti mīlēt... :love:  :)
Un, nākamajā dienā tik jauki jau aprūpēja mazuli! :) 
Luza pameta pilsētu ar savu meitiņu, un atvadījas no Rafaela. :love:  :'( ( Viņi būtu skaists pāris, ja vien Rafaels spētu aizmirst Kamilu!)
Bet, Luza tiešām apbrīnojama varone ar plašu sirdi. Ierodas pie Kamilas un saka, ka tagad Rafaels ir brīvs, ka viņš aizvien mīl viņu un tagad abi var būt kopā, atšķirība no Orlando, kas domā, ka abiem ar Kamillu vēl ir iespēja.

0

9

Ak...Rominas un Palomas izlīgšana tik skaista! :love:  Aizkustinoši, kad viņa lūdza Palomai piedošanu un visbeidzot pat spēja atteikties no Emilijano. :)  Aww...tik skaists mirklis, kad abas draudzenes apskaujas un zvēr, ka nekad viņa vairs dzīvē nebūs šādas draudzības ne ar vienu citu! :love:  :'(  :)  ( Priecājos, ka abas vismaz beigās izlīga, jo citādi nemaz nevarēja būt! :) )
Un vispār es dievināju šo sēriju :love:  :) Jā, beidzot Rafaels ir ar Kamillu, lai gan mana sirds aizvien pieder Lusai, bet varbūt tik tiešām Rafaels viņai nav tas pats labākais. :)
Vēl dievināju Rominu un Hermanu! :love:  :love:  :love:  Vispirms jau viņa vēstule un atdzīšanas viņai mīlestībā. :love:  Tie vārdi, kad viņš jau no pirmā mirkļa ieraudzija viņu, viņš zināja, ka viņa ir visskaistākā meitene Real del Monte! :love:  :)  Un, jā...mazliet skumji bija tas, ka viņš uzrakstija, kurā brīdī viņi viens otru pazaudēja..  :'(  Es ar gribētu zināt, jo man viņi liekas burvīgi, lai gan gribētos arī mazliet no Rominas mīlestību pret Hermanu. Bet, gan jau ar laiku tā būs! :)
Un, visaizkustinošākais mirklis, kad viņa ar bērniņu ieradās pie viņa cietumā + tā burvīgā dziesma!!!  :'(  :love:

0

10

Vispirms jau.. piedod, piedod, ka es tik neaktīvs.. :( Bet seriālam tāpat sekoju līdz ;)

Mariposa написал(а):

Palomas un Karlotas cīņa uz kapnēm...wow, un kad vēl Karlota atklāja visu, ko nodarījusi. :|

Njāā.. tā sērija bija spēcīga.. par spīti visam, man Karlota tomēr patīk.. dievīga aktrise. Nespētu iedomāties Viktoriju Rufo viņas tēlā (kā tas sākumā ir bijis paredzēts).. Visskumjākais ir tas, ka tā arī Karlota aizvadīs savu mūžu, palikdama nevainīga.. :( viņa tachu nepaspēja ar Hermanu pārgulēt, vai ne? Viņi tak tikai skūpstījās?

Mariposa написал(а):

Rominas avārija noteikti bija liktenīga viņai

Pārsteidzoši, cik tas viņu kardināli izmainīja.. īpaši jau attieksmē pret bērnu un Emiliano. Runājot par Palomu, es vienmēr ticēju viņas un Rominas draudzībai.. :) Arī izlaidumā Romina bija patiesi aizkustināta..

Mariposa написал(а):

Es ar gribētu zināt, jo man viņi liekas burvīgi, lai gan gribētos arī mazliet no Rominas mīlestību pret Hermanu.

Njāā.. viņi būs ellīgi labs pāris. Man patīk šī kombinācija.. Gan Hermans, gan arī Romina man ļoti simpatizē. īpaši jau pēdējās sērijās.

Tagad tikai gaidu noslēgumu.. šodien bija iespaidīga sērija.. tās baznīcas ainas.. uhhh..
Interesanti, kuru Paloma tomēr beigās izvēlējās.. spriežot pēc viņas patiesā prieka, tad tam noteikti jābūt Emiliano..
Bet tad kāpēc ies bojā Gabriels? Gan jau Karlota gribēs nogalināt Palomu un viņš kā varonis izlēks priekšā lodei..
bet nelasīšu anotācijas.. gribas intrigu..
Būs laba sērija..

Tik žēl, ka viss labais beidzas..
superīgs seriāls. :(

0

11

modreits написал(а):

Vispirms jau.. piedod, piedod, ka es tik neaktīvs..  Bet seriālam tāpat sekoju līdz

Prieks vismaz, ka tagad uz noslēgumu pievienojies! :)  Man jau ar tik bieži nesanāk skatīties, bet pedējām sērijam aktīvi sekoju līdzi. :) 

modreits написал(а):

Njāā.. tā sērija bija spēcīga.. par spīti visam, man Karlota tomēr patīk.. dievīga aktrise. Nespētu iedomāties Viktoriju Rufo viņas tēlā (kā tas sākumā ir bijis paredzēts)..

Jā, aktrise lieliska! :love:  Radīt tik spēcīgu tēlu, nu jā..man ar grūti iedomāties Viktoriju Rufo kā Karlotu! Un Karlotu, piemēram, kā Makarenu! :D
Starp citu, nē, Hermans nepārgulēja ar Karlotu.

modreits написал(а):

Runājot par Palomu, es vienmēr ticēju viņas un Rominas draudzībai..  Arī izlaidumā Romina bija patiesi aizkustināta..

Aha! Kā jau Kamilla teica, ka Rominai bieži pašai sāpēja tas,ko viņa darīja. :)

modreits написал(а):

Njāā.. viņi būs ellīgi labs pāris. Man patīk šī kombinācija.. Gan Hermans, gan arī Romina man ļoti simpatizē. īpaši jau pēdējās sērijās.

Jā, es viņos esmu iemīlējusies! :D :love:  Man vienmēr ir patikuši tādi pāri, kuriem ir savas pieļautās kļūdas un kuri nav viscaur balti. Ka tikai mīlestība spēj viņus tādus padarīt! :)

modreits написал(а):

Interesanti, kuru Paloma tomēr beigās izvēlējās.. spriežot pēc viņas patiesā prieka, tad tam noteikti jābūt Emiliano..

It, kā tas nebūtu nojaušams! :D  :)

modreits написал(а):

Tik žēl, ka viss labais beidzas..
superīgs seriāls.

Jā, un vēl vairāk žēl, ka tajā vietā nekas jauns nenāks. Es tā gaidiju kādu televisas seriālu, bet nekā.  :(

0

12

Mariposa написал(а):

Jā, un vēl vairāk žēl, ka tajā vietā nekas jauns nenāks. Es tā gaidiju kādu televisas seriālu, bet nekā.  :(

Tiešām.. man arī bija pārsteigums.. LNT pārrāva pēcpusdienas latīņamerikas seriālu tradīciju.. :O
Man jau patiesībā no tā tikai labums.. vairāk būs laika mācībām.. pēdējais gads. :)

0

13

modreits написал(а):

Man jau patiesībā no tā tikai labums.. vairāk būs laika mācībām.. pēdējais gads.

:D  Jā, man ar pedējais gads. Bet, nu..tomēr gribējas kaut ko brīvam brīdim paskatīties. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA 164-170.