TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA FINĀLS!!!!!!!!!!!!!!!!!


ENDA FINĀLS!!!!!!!!!!!!!!!!!

Сообщений 1 страница 10 из 10

1





0

2

Nolēmu te ienāk un atstāt savu komentāru, jo sēriju jau esmu redzējusi! :)  Ceru,ka šovakar sanāks laiks vēlreiz redzēt pa tv. :)
Tātad...šis būs spoilerīgs komentārs, lai nu kāds, kas nav redzējis nesaboja sev visu sēriju! :D
Beidzot pienākusi skaistā noslēguma sērija. :love:  Lai gan vai gluži skaistā?
Man īsti nepatīka fakts, ka Gabriels nomira tieši Palomas kāzu dienā, jo tomēr kāzu dienai jāpaliek atmiņās ar smaidu un prieku nevis ar skumjām.  :disappointed: Lai nu, kā...visai simboliski, ja devē Gabrielu par Palomas sargenģeli, tad tik tiešām viņš kā enģelis glāba Palomu, metoties priekšā lodei. Bet, ak..cik žēl, ka viņš tā nomira. :'(
Emilijano un Paloma beidzot laimīgi vismaz. Un, skaisti, ka arī Romina to pieņēma, un jaukais draudzeņu apskāviens arī beigās! :love:  :)
Un, jā...tik skaisti, kad visi apciemoja Makarenas kapu, viņa tik tiešām no debesīm var noskatīties Palomas laimē un būt mierīga. :love:  Arī Kristobals beidzot tika iecelts bīskapa godā!  :)
Ak...cik skaista Hermana un Rominas aina!  :love:  :love:  :love: Abi dzīvē ļoti daudz kļūdas pieļāvuši, bet viņi ir jauni un viņiem vēl viss priekšā. :)  Ak..cik jauki, kad abi tur apsēdās pie strūklakas un viņi atcerējās savu pirmo iepazīšanos... :love: Ak, perfekti! :love:  Lietus..viens skatiens un viņš steidzas pie viņas, un vēl tas saplīsušais lietussargs...un dziesma!  :love: Mana mīļākā seriāla dziesma!!!  :love: Un, tapāt, kā mana mīļākā iepazīšanās!  :D  :love: Ak...īstenībā man vienmēr Hermans un Romina ir patikuši kopā, un mani priecē tas, ka viņa sagaidija viņu un viņi būs laimīgi ar bērnu. :)
Un...skaista bija arī Emilijano un Palomas aina...baloži visapkārt..abi baltā un romantiska kliegšana „Te Amo!” un tieši tai vietā, kur Paloma un Emilijano pirmo reizi zverēja viens otram mīlestību. :love:   :love:  :love:
Un..jā, beidzot Palomu ieguva brivību un laimi pēc tik daudzām ciešanām. :)
Karlota saņēma pēc nopelniem, visa atlikušā dzīve ratiņkrēslā un cietumā, turklāt pavisai vienai.
Lai nu, kā man ļoti patika šis seriāls, noteikti tāds, kuru varētu arī kādreiz vēlreiz noskatīties.  :)

0

3

Pēdējā sērija bija lieliska!
Kas man visvairāk patika- kāzas bija pašā sākumā (nevis beigās kā citos seriālos). Paloma izskatījās lieliski. :) Bet nu kāzas galīgi tika sabojātas ar Gabriela slepkavību.. :( Es tagad tā padomāju.. Emiliano arī bija Blakus Palomai. Vai viņš arī būtu lēcis priekšā lodei, ja nebūtu Gabriela? hmm..

Un PROTAMS, ka arī man drausmīgi patika Rominas un Hermana ainas.. ļoti patika tas, ka viņi arī tika izvirzīti gandrīz vai kā centrālais pāris.. pēdējā sērijā viņiem bija pat vairāk momentiņu nekā Palomai un Emiliano.. un tas bija forši! Man arī simpatizē tie pāri, kuriem bijis ceļš- pilns ar kļūdām un pārdzīvojumiem.. Starp citu, kāds tai dziesmai īsti bija nosaukums? man arī kkā patika ļoti. ;)

Lai nu kā tur viss būtu... man tāpat palika žēl Karlotas.. es līdz pēdējam brīdim cerēju, ka viņa var mainīties un aizbēgt.. bet nē.. :(
Bija nepatīkami redzēt viņu tik sagrautu guļam apgāztā ratiņkrēslā.. ehhh

Kopumā par seriālu- tiešām viens no labākajiem. Pat nevaru izskaidrot, kas man tā patika.. vai tā bija tā mūžīgi skumīgā un traģiskā noskaņa, vai pats stāsts, vai arī kvalitāte? hmmmm vai arī viss kopā. :) Spoži!
Tā gribētos redzēt vēl vienu sēriju.. piemēram, pēc 2 gadiem..
Jā.. es parasti neskatos seriālus 2 reizes, bet šis var būt izņēmums.. vēl viens tāds ir bijis tikai La Venganza.. kuru vēl joprojām gribu redzēt, bet kaut kā nevaru atrast..

0

4

modreits написал(а):

Es tagad tā padomāju.. Emiliano arī bija Blakus Palomai. Vai viņš arī būtu lēcis priekšā lodei, ja nebūtu Gabriela? hmm..

Gan jau ka būtu, viņš jau ar tur it kā Palomai priekšā piesteidzās, kad Gabriels lēca. Nu..kaut kā tā tur bija. :D  :)

modreits написал(а):

Starp citu, kāds tai dziesmai īsti bija nosaukums? man arī kkā patika ļoti.

Quique González-Bajo la lluvia :love:  :love:  :love:  Pie dziesmām ir jau ielikta!  :)
Un, jā...tik daudz bija Hermana un Rominas momentiņi!!! Burvīgi tas bija! :love:

modreits написал(а):

Bija nepatīkami redzēt viņu tik sagrautu guļam apgāztā ratiņkrēslā.. ehhh

Tas bija šausmīgi!  :(

modreits написал(а):

Kopumā par seriālu- tiešām viens no labākajiem. Pat nevaru izskaidrot, kas man tā patika.. vai tā bija tā mūžīgi skumīgā un traģiskā noskaņa, vai pats stāsts, vai arī kvalitāte? hmmmm vai arī viss kopā.  Spoži!

Jā, man arī ļoti patika. Piekrītu tev visā! :flirt:

modreits написал(а):

vēl viens tāds ir bijis tikai La Venganza.. kuru vēl joprojām gribu redzēt, bet kaut kā nevaru atrast..

Jā, La Venganza! :love:  Man tāds seriāls noteikti ir Pasion de Gavilanes! :love:  :)  Starp citu, ja vajag, es varu atrast La Venganzas sērijas. :)

0

5

Mariposa написал(а):

Starp citu, ja vajag, es varu atrast La Venganzas sērijas. :)

Ja tas nesagādātu lielas grūtības, tad es būtu vairāk nekā pateicīgs.. :)

Mariposa написал(а):

Pie dziesmām ir jau ielikta!  :)

Paldies! <3

0

6

modreits написал(а):

Ja tas nesagādātu lielas grūtības, tad es būtu vairāk nekā pateicīgs..

Ieliku tās, kas man bija Atriebība/La Venganza , bet jā man tur tikai līdz 21 sērijai, bet tur Albalonga arī salikusi, varbūt tās iet. Ja nē, tad jau nav grūti man pameklēt vēl sērijas pēc tam. :)

0

7

Pēdējā sērijā varoņu prieki un bēdas bija līdzsvarā,arī man patika,ka Palomas un Emiliano laulību Mise bija sērijas sākumā,nevis pašās pēdējās minūtēs.Gandrīz katram kāzu viesim vērojot laulību ceremoniju,raisījās dažādas pārdomas, visi bija tik laimīgi,nevienam pat prātā nenāca,ka uzreiz pēc tam sekos traģēdija.Karlotas nonākšana tik bezpalīdzīgā stāvoklī pēc izgāšanas no ratiņkrēsla,bija kā simbolisks sods par viņas līdzšinējo nesodāmības un visvarenības apziņu.

0

8

Paldies, Mari!!! :)
Appreciate! <3

0

9

modreits написал(а):

Paldies, Mari!!!
Appreciate! <3

Prieks, ka noderēja! :)

Terēze написал(а):

Pēdējā sērijā varoņu prieki un bēdas bija līdzsvarā,arī man patika,ka Palomas un Emiliano laulību Mise bija sērijas sākumā,nevis pašās pēdējās minūtēs.Gandrīz katram kāzu viesim vērojot laulību ceremoniju,raisījās dažādas pārdomas, visi bija tik laimīgi,nevienam pat prātā nenāca,ka uzreiz pēc tam sekos traģēdija.

Jā, laulības bija skaistas. Lai arī kā, piekrītu, ka Karlotai tas bija sods par visu. Liekas, ka cietums viņai bija ļaunāks par nāvi.

0

10

Arī es redzēju fināla sēriju, lai gan tikai pašus pēdējos kadrus, kur Paloma ar Emiliano viens otram [atkal un atkal] atzinās mīlestībā.. :)
Vispār pēdējā laikā kopā ar māsu skatījāmies seriālu, māsa gan no sākuma, es tikai beigās pieslēdzos.. :D
Pēdējās sērijas bija dikti mīļas ar visu Rominas un Palomas izlīgšanu, ar Kamillas un Rafaela kopā būšanu, un tas, ka Gabriels tā vietā, lai apprecētu savu mūža mīlestību, noskatījās kā to dara Emiliano.. :love:
Vienīgais, kas man sāka ja besīt uz beigām bija tā aina parkā (tā, kuru no pēdējās sērijas redzēju :D), kur viens otram visu laiku ar citiem vārdiem atzinās mīlestībā.. Es sedēju pie TV un katru reizi atkārtoju - I know that you love him and she loves you! :D No vienas puses jau skaisti, bet sorry, no otras puses besīt jau sāka.. :P
Dievinu es Cesaru Evoru un viss.. :love: :D
Njā, Karlotas fin gan nebija tāds, kā biju cerējusi, domāju, ka par visu cilvēku slepkavību viņa bija pelnījusi nāvi, nevis cietumu.. :dontknow:
Lai nu kā, seriāls man patika, cik nu daudz redzēju.. ^^ Un saundtreks ir lielisks, pēdējās dienās tikai to vien daru kā klausos viņu.. :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » ENDA FINĀLS!!!!!!!!!!!!!!!!!