TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » *** Mīlestības vārdā video ****


*** Mīlestības vārdā video ****

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Re- ku...tapis mans nākamais Mīlestības vārdā video. :)

Atvadoties no seriāla, daži neaizmirstami skati no seriāla! :)  ( Mēģināju  visu skaisti apvienot, ceru, ka kaut cik izdevās  :) )

0

2

Ļoti skaisti!!! Malacītis!!  :cool:  :love: Taisni sagribas noskatīties telenoveli :D

0

3

Paldies par skaisto video!

0

4

aNgeL написал(а):

Ļoti skaisti!!! Malacītis!!

Paldies, mīļum! :flirt: 

aNgeL написал(а):

Taisni sagribas noskatīties telenoveli

:D  :D  Jā, zinu es tavu sarakstu, vai izturēs?! :D  Bet, jā...tas katrā gadījumā būtu ļoti jauki, ja tevi iedvesmotu noskatīties šo seriālu, jo noteikti ir tā vērts. :)

Terēze написал(а):

Paldies par skaisto video!

Paldies tev arī, Terēze!  :)

0

5

yeyy.. man arī patīk! :)
Tiešām malacis. hugs!
Video sākumā atcerējos foršos laikus, kad Paloma un Romina bija draudzenes un katrai bija savs puisis- Injaki un Emiljano.. kā viņas priecājās katra par otras laimi..
Un tad iedomājos, kas būtu noticis, ja tomēr Injaki nebūtu nomiris.. vai tiešām Paloma patiesi mīlēja Injaki, vai jau tajā laikā bija ieskatījusies Emiljano? hmm..

Un beigās.. Romina ar Hermanu.. :)

0

6

modreits написал(а):

yeyy.. man arī patīk!
Tiešām malacis. hugs!

Paldies! Man prieks!http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

modreits написал(а):

Video sākumā atcerējos foršos laikus, kad Paloma un Romina bija draudzenes un katrai bija savs puisis- Injaki un Emiljano.. kā viņas priecājās katra par otras laimi..

Aha!  :love:  Tas bija tik skaisti, it īpaši, kad Romina otreiz ieraudzija Emilijano..viņas sejas izteiksme! :D

modreits написал(а):

Un tad iedomājos, kas būtu noticis, ja tomēr Injaki nebūtu nomiris.. vai tiešām Paloma patiesi mīlēja Injaki, vai jau tajā laikā bija ieskatījusies Emiljano? hmm..

Jā, tiešām gribētos zināt vai tā būtu. Nu, grūti gan atbildēt uz šo jautājumu.  :)

modreits написал(а):

Un beigās.. Romina ar Hermanu..

Aha!  :love:  :love:  :love:  Vispār es viņiem gribētu uztaisīt pašiem savu video!  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » En nombre del amor » *** Mīlestības vārdā video ****