TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Ledus un Uguns @Arena Riga 29.04.11.


Ledus un Uguns @Arena Riga 29.04.11.

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

http://www.bilesuserviss.lv/lat/concert … cert=79233

Krievu šovs no PBK viesojas Rīgā.Atkal. :D Anyways, pasākums būs 29.04.2011. pl 19:00. Biļešu cenas no 10,00 - 30,00Ls. Es domāju iet šogad, kāds vēlas pievienoties?

0

2

It kā jau varētu arī iet.. bet gribētos redzēt, kuri pāri īsti uzstāsies... taču vairāk sliecos par.. :)

0

3

jā, oki, var jau arī aiziet, lai gan man nav ne jausmas, kas tagad tur piedalās un kādi pāri un kas vispār.

0

4

Man mamma šitamajo skatās. Man ar principā vienalga, vnk darīt tāpat baig nebūs ko, cena ok, kapē gan neaiziet :) Re ku reklāma:

0

5

cravey написал(а):

Man mamma šitamajo skatās

Es ar skatījos... reklāmā nosauktie pāri ir labi, tāpēc es gribētu aiziet... Bet laikam, lai sēdētu blakus biļetes jāpērk kopā?? :)

0

6

Siikaa написал(а):

Bet laikam, lai sēdētu blakus biļetes jāpērk kopā??

Jap, tas gan :) Mans piedāvājums ir sēdēt 314. sektorā pa kreisi, tur pa 15Ls un esmu sēdējusi, ļoti labi var redzēt :)

0

7

cravey написал(а):

Jap, tas gan  Mans piedāvājums ir sēdēt 314. sektorā pa kreisi, tur pa 15Ls un esmu sēdējusi, ļoti labi var redzēt

Labi. Biļetes jau pārdošanā? Es moš varētu arī nopirkt.

0

8

Jā, var nopirkt jau. Alby, būtu forši, es tev naudiņu tad vēlāk atdotu :) No manas puses tad 2 biļetītes - mammai un man :)

0

9

No manas puses ar vienu, tad naudu atdotu 2. februārī.. :)

0

10

Ziniet kā ir - laikam tik pēc 10.februāra nopirkšu, jo šomēnes vēl tik pamazām atkopjos no Ziemassvētku dāvanu tēriņiem un vakar saņemtā īres maksas lapiņa bija krimināla... LOL

0

11

oki :)

0

12

Me to oki.. ;) :D

0

13

Erm, mēs ar mammu arī plānojam iet, bet mēs pa šiko :blush: Vienkārši, ja šogad labākās vietas maksā tikai 30ls, tas ir jāizmanto! :) Pat pirmajā gadā tie bija 40ls, cik atceros, nemaz nerunājot par pēdējiem diviem ar 70ls...
Bet starpbŗidī varēsim saskrieties un padalīties iespaidos :D

0

14

Paloma написал(а):

Erm, mēs ar mammu arī plānojam iet, bet mēs pa šiko

Es tieš iedomājos par tevi, Palo, bet tā kā zināju, ka tu arī pa tv seko līdz, tad nojautu, ka tu uz labākām vietām gribēsi iet :D Es pataupīšos, kad beidzot Stepka un Brī būs Rīgā (esmu pārliecināta, ka kādu dienu tā būs :D), tad es ar naudu nežēlošu labākajām biļetēm :D

0

15

Alby, kā mums te ir ar biļetītēm, tu jau esi pirkusi vai vēl nē? Jo vajag tagad pirkt - līdz 10. martam visām biļetēm uz šo pasācienu ir atlaide! Tajā sektorā, kur mēs gribam - 314. pa kreisi pa 12Ls viena biļete - tas ir riktīgi lēti :) Vajadzētu šodien vai rīt nopirkt, jo pirmās rindas jau nopirktas, lai vismaz 3. rindā tiekam :)

0

16

cik kopā biļetes vajadzēja? Es varētu tagad aizskriet.

0

17

Nu nopirku 4 biļetes. Sev, cravey, maman un Siikajai. 314 sektors pa kreisi, 3.rinda, vietas 106, 107, 108, 109.

0

18

superb, tad, kad tiksimies tad atdošu naudiņu :)

0

19

Es ar atdošu tad 12. martā.. :)

0

20

Man jau arī iegādātas, pašā priekšā, pašā vidū - jo tur pa 30ls arī ir riktīgi lēti. :D Izskatās gan, ka tur priviliģētās rindas kādas 5 priekšā būs vēl, bet to var pārdzīvot. Protams, es laikam nekad neaizmirsīšu, kad pirmo reizi biju uz šo šovu un sēdēju tuvākajā rindā ledum, kāda bija :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Ledus un Uguns @Arena Riga 29.04.11.