TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Par šo un to...


Par šo un to...

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

Nu es no droši ticamiem avotiem zinu, ka Ugunsgrēku atsāks rādīt 14.februārī, bet bez Mārtiņa Freimaņa. Un traģiskās ziņas ir tādas, ka Freimanis ir slimnīcā ļoti sliktā stāvoklī. Viņam no alkoholiska ir aknu ciroze un aknas burtiski sadalās. Kā man teica, tad ilgi viņš nedzīvos...

0

2

Ak Dievs,cik žēl,bet cerēsim,ka varbūt izdosies veikt aknu transplantāciju,ja vien tas nav jau par vēlu.

0

3

Nabaga Mārtiņš Freimanis! o.O

0

4

Tikko lasīju netā, ka šonakt Mārtiņš Freimanis nomiris.. :'(  :'(  :'(
Par nāves apstākļiem nav konkrēti nekas teikts, bet runā, ka gripas komplikāciju dēļ... :'(
RIP! :(

0

5

Cik drausmīgi!! Vienkārši noticēt nespēju šai ziņai! Es principā par latviešu mūziķiem neko daudz nezinu un lielāko daļu nepazīstu, bet Freimanis un Prāta Vētra man 2 mīļākie no latviešu mūzikas.. Akk..nu nežēlīgas liekas notiek! :(

0

6

Man ar latviešu mūzika nav sevišķi tuva, bet tā tieši asociējas ar Prāta Vētru un Tumsu, arī ar Mārtiņu kā dziedātāju.. :( Ko lai saka..? Latvija ir zaudējusi vienu lielisku komponistu, dziedātāju un humora pilnu cilvēku.. :'(
Pārveidojot viņa paša dziesmas vārdus - Pēc Tevis vēl ilgi zeme skums.. :'(
Skumīgi.. :'(

0

7

Vēl joprojām esmu šokēta! smagi.  :(

0

8

RIP. Es no rīta lasīju un vēl joprojām esmu šokā.  :(

0

9

Beidzot arī kļuva skumji

0

10

Prāts negrib noticēt,sirds nesaprot,
Kam pēkšņi apdzisusi Tava diena?
Ka sirds,kas prata tik daudz ko citiem dot,
Nu salto nāves taku aiziet viena.
Tu biji aicināts tos labos vārdus teikt,
Kas tumšu dienu saules krāsām pilda.
Būt kādam aizvējš,dzīves vētras veikt,
Degt pelnos guni,kura bēdās silda.
Tu biji aicināts par drošu jumtu būt,
Par mierinošu balsi,sveces liesmu siltu.
Aiz zemes vārtiem tagad mīļums zūd,
Lai pārtaptu par zvaigžņu gaismu siltu..
Tu biji aicināts,bet tas ir Dieva prāts,
Kas mūsu liktens ceļus ved un loka...
No Tevis katrā sirdī palicis kas tāds,
Kam nenoziedēt dzīves zaļā kokā.

Pat grūti noticēt,ka Mārtiņš Freimanis jau ir Aizsaules dārzos.Mūžīgo mieru dod viņam,Kungs...

0

11

Sajūta, ka aizgājusi daļa no kaut kā tuva. :'(  :'(  :'(   :'(  :'(
Nespēju pat izteikt vārdos, cik man ir ļoti žēl par Mārtiņu un arī par Pepi! :'(   Abi ar Pepi bija kā viens vesels.
Lai viņam vieglas smiltis. :(

0

12

Jāām... Visa diena skumja šodien. Atceros, cik bieži ar ģitārām ar draudzenēm dziedājām viņa dziesmas un koncertu - vēl fotografēju Mārtiņu. Tagad pat nezinu, kā klausīties visas šīs dziesmas. Pārāk skumji.
Vēl joprojām liekas, ka kaut kas nereāls..Visa Latvija šokā.

0

13

Me arī šokā.. ;(
Kā jau jūs visas, arī es neesmu latviešu fans.. bet nu Mārtiņa daiļrade man patika un vienmēr patiks.
šodien klausījos radio viņa mūzikas stundu.. iedziļinājos dziesmu tekstos.. dziesmas tik dziļas, par nāvi, par mīlestību. agrāk pat nebiju pamanījis.
Es kaut kā neticu tam vēl.. kā gan tik jauni un talantīgi cilvēki var tik ātri aiziet.

0

14

Izlasiet šo rakstu:

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/38833/m … -tragedija

Pēc izlasīšanas tas man lika saprast daudzas lietas un padomāt par daudz ko.. Es sapratu, ka Freimanītis ir bijis stiprs cilvēks, kas nepadevās diezgan skarbajam liktenim un, manuprāt, viņš ir izgājis cauri ellei, būdams, kā pats saka, 'dzīvu vecāku bārenis'.. Skumjš gan ir viņa dzīvesstāsts, lai gan pretēji - pats ir bijis pozitīvs cilvēks! :'(

0

15

Nu ir tā, ka gripas komplikācijas ir muļķības. Nomira viņš no aknu cirozes - aknas vienkārši pārstāja strādāt. Bet par gripām runājot - viņš nekad neārstējās, skraidīja plānās jaciņās, nenopietni attiecās pret veselību un dzēra katru dienu un sāka no rīta un beidza, kad gulēt gāja. Tuvu stāvoši cilvēki saka, ka jau visu pagājušogadu viņš izskatījies slikti, bieži juties slikti, bet vienalga pie ārsta negājis, tik atkal iedzēris. Viņa nāve nav traģēdija bet likumsakarība. Viņš nomira tā, kā dzīvoja. Skumji, bet fakts. Un Streiča bērēs viņš teica, ka negrib, lai viņa bērēs raudātu un skumtu. Viņš mierīgi attiecās pret nāvi. Atvadīšanās notiks Rīgas krematorijā 2.februārī.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Par šo un to...