TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x15 - The Dinner Party


2x15 - The Dinner Party

Сообщений 1 страница 20 из 29

1

Episode airs: 17.02.2011.
Episode synopsis:

Свернутый текст

STEFAN TELLS ELENA ABOUT HIS DARKEST DAYS — Stefan tells Elena about a dark time in his history and the surprising person whose influence changed everything. After getting the truth out of Luka, Jonas makes his feelings clear to Bonnie and Jeremy. Trying to catch Elijah off-guard, Damon arranges a dinner party for him with Jenna, Alaric and Andie (guest star Dawn Olivieri), but last-minute information throws Damon’s plan into chaos.

0

2

Promo:

Extended promo:

0

3

Web klips - ELAIDŽAAAAAAA!!! :love: Ārprāc, ja nebūtu Elaidžas dažās konkrētās sērijās, es pilnīg iespējams uz laiku pamestu šo seriālu :rolleyes: Man būs riktīga sēru diena, ja viņu novāks  :'( Es ļoooti ceru, ka tas nenotiks :confused:

0

4

Elijah ahh  :love: Es vienreiz atskārtu, ka man sāk pazust interese. Es dažreiz tikai skatījos konkrētās sērijas Delena ainas un Elijah ainas. Vienkārši sāk mazliet pazust interese par seriālu kā tādu. Tagad būs jānoskatās tās iepriekšējās sērijas pilnībā.

0

5

Inetux написал(а):

Es vienreiz atskārtu, ka man sāk pazust interese.

Jā, 2. sezona nav tik spēcīga kā 1. sezona, kaut kas pietrūkst :dontknow:

Inetux написал(а):

Es dažreiz tikai skatījos konkrētās sērijas Delena ainas

Mmm, es ar katru sēriju skatos cerībā sagaidīt šo abu ainas, bet tā kā viņu ir ļoti maz, tad labi, ka tagad vēl ir Elaidža, vismaz kāds saules stariņš :D Hhaha, cik ironiski tas izklausījās tagad :D Elijah - saules stariņš :rofl:

0

6

cravey написал(а):

tad labi, ka tagad vēl ir Elaidža, vismaz kāds saules stariņš  Hhaha, cik ironiski tas izklausījās tagad Elijah - saules stariņš

Nu, kā jau visi ir pamanījuši, ka Elijah ir man jaunais mīļākais vampīrs... arī pēdējā sērijā viņš bija neatvairāms.. un zinu, ka nākošā sērija gan jau, ka būs laba, jo Elijah vajadzētu būt daudz... :)

Tomēr es nedomāju, ka viņu nogalinās, jo tad daudz fani būs neapmierināti, kaut vai tāpēc, ka YouTube tiklīdz viņš parādījās bija tik daudz klipu, ka varēja redzēt, cik ļoti viņš patīk.. :D

0

7

Nu es ceru, ka viņu nenogalinās, bet tas ir CW jeb vienkārši nosauksim to par kanālu, kam nerūp skatītāju vēlmes. Varbūt dažam tā neliekas, bet man konkrēti tas kanāls nepatīk, netiek īpaši labākie seriāli reklamēti, ja ir tad vainu tik primitīvā veidā. Brīžiem liekas, ka tur tie mārketinga spečuki ir diplomu nopirkuši. Nu labi varbūt man tas viedoklis ir tagad tāds izveidojies SPN dēļ, jo TVD ir pietiekami reklamēts, bet varēja arī vairāk.  Bet nu ņemot vērā, ka liekas, ka CW padomes komandas favorītseriāls ir TVD tad gan jau šeit arī varētu būt Delenas beigas, Elijah izdzīvot, bet nu neesmu par to droša.

0

8

Cerams, ka šī sērija būs interesantāka par pagājušās nedēļas :) Gaidam :)

0

9

WEEHEHHEEHEHEHHEHEHEHEHEHEHE  :'( why?? WHYYYYY?????? :'(

0

10

Why?  :( :'( Nē nu come on Kāpēc?

0

11

Свернутый текст

He better not be dead for 100% or else I'll consider to stop watching  :mad: Bet patiešām, besī laukā, ka tik foršus varoņus apvāc :mad:

0

12

Свернутый текст
cravey написал(а):

He better not be dead for 100% or else I'll consider to stop watching  :mad: Bet patiešām, besī laukā, ka tik foršus varoņus apvāc :mad:

Vai ne pilnīgi tas sāk besīt. Bet cerēsim, ka viņš nav, jo kādam taču Klaus būs jānogalina.

0

13

Свернутый текст

Nu viens ir skaidrs.. tiklīdz duncis ārā, tā Elijah dzīvs... Viņam ir spēcīgi burvji palīgos, tāpēc ir cerības, ka izvilks dunci un tad būs traki ar Alariku un Elena noteikti tiks nolaupīta... Esmu nenormāli dusmīga un Elenu un nevaru ciest Stefanu vēl vairāk.. tas hipokrātiskais idiots... kā viņš vispār atļāvās piekasīties Deimonam... :O
:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Mans mīļumiņš...  :( 

0

14

O, Aijucis redzējis, var bez spoilerzīmes :D

Nu ir tā, ka šai sērijā man ar Eleina izbesīja, Stefanam visu var piedot, pat savu senču novākšanu, a tiklīdz Deimons kaut mazliet greizi nošauj tā uzreiz pasaules gals klāt. MURGS! Stefans vispār, lai aizver muti, pēc šitiem gājieniem, arrggg, es man šķiet nevienu varoni tik ļoti neesmu seriālā nicinājusi, nu točna nē, tā krīt uz nerviem, aaaa :angry: . Un tad vēl Elaidža - idioti, viņi tiešām nesaprot, ka šādā veidā viņi pakāsīs savu auditoriju? 2. sezona totāli sucks :mad:

Vienīgais skaistais moments šai sērijā bij tas, kas ir manā parakstā, man vislielākā piņņa sametās brīdī, kad Elaidža apskāva Eleinu un uzlika savu plaukstu uz viņas galvas, bāc, es nezinu, kas tur senatnē bijis, bet man šķiet, ka Elaidžam ir vēsture ar doppelganger oriģinālo meiteni, tas kā viņš iekliedzās, kad Eleina sev iedūra un tas apskāviens pēc tam - baaac, tas pat dažu labu Delenas ainu pārsita :'( Tāpē man jo lielākas dusmas par to, ka pret viņu šitā!!! Arrggg, tiešām, 2. sezonu vēl piebeigšu, bet par 3. gan nezinu  :angry:

0

15

cravey написал(а):

Nu ir tā, ka šai sērijā man ar Eleina izbesīja, Stefanam visu var piedot, pat savu senču novākšanu, a tiklīdz Deimons kaut mazliet greizi nošauj tā uzreiz pasaules gals klāt

Es iedomājos tieši to pašu.. jo Stefans ne tikai novāca viņas senčus, bet pusi pilsētas, pat neiedomājoties, kod ara... :O Un Leksija ar tāda stulba... būtu šo novākusi par uzbrukumu viņai būtu labāk... visiem dzīve vieglāka.. :O

cravey написал(а):

Vienīgais skaistais moments šai sērijā bij tas, kas ir manā parakstā, man vislielākā piņņa sametās brīdī, kad Elaidža apskāva Eleinu un uzlika savu plaukstu uz viņas galvas, bāc, es nezinu, kas tur senatnē bijis, bet man šķiet, ka Elaidžam ir vēsture ar doppelganger oriģinālo meiteni, tas kā viņš iekliedzās, kad Eleina sev iedūra un tas apskāviens pēc tam - baaac, tas pat dažu labu Delenas ainu pārsita

es nezinu kā ar oriģinālo doppelganger meiteni, bet viens ir skaidrs, Elijah uztraucās par Elenu un viņam bija svarīga viņas drošība. Es pārskatīju ainas ar Elijah un secināju, ka viņš vispār necenšas darīt nevienam pāri... Jā.. Elena būtu jāupurē, bet pati viņa tam piekrita, nu vainīga.. kāpēc jādara pāri, kādam, kas var visus izglābt.. :O Man ar šķita, ka viņš tā mīlīgi viņu samīļoja, lai varētu izglābt un mierināt, bet šī govs....  :mad: Un es secināju, ka pimro reizi esmu dusmīga uz Deimonu un nepajokam...  :angry:  Kāda velna pēc viņš atnesa Stefanam un Elenai to dunci...  :angry:

Uh.. manu Elijah novāca (es pat vakar ar istabasbiedreni runājot deklarēju, ka laikam Elijah ir kļuvis par manu mīļāko vampīru, pārspējot Tru Blood Ēriku..  :love: )...  :'(  Kretīnu bars...  :mad: Jo vairāk par to domāju, ko dusmīgāka kļūstu...  :angry:

P.S. Sen laikam man nav bijis tik daudz ko tiekt par šo seriālu, kā tagad.. žēl gan, ka sakāmais nav pozitīvs....

P.S.2. Lai arī cik ļoti man patīk Alariks (viņu tik ļoti nevainoju, jo no viņa Elijah nenomira pavisam).. Dženna un Elijah varētu būt labs pāris... Kā man patika Elijah komentārs Alarikam, ka viņš uz tik jaunām sievietēm neskatās un piebilde, ka tas bija joks... 

Labi, ka pastāv iespēja viņam tikt izglābtam.. gan jau šiem pašiem vajadzēs to dunci un Elijah palīdzību.. tikai diez vai viņš tagad gribēs vairs palīdzēt.. kaut viņš kādam sirdi izrautu (Vēlams Stefanam, par to, ka šis mani jau gandrīz 2 sezonas kretinē ārā... )

Отредактировано Siikaa (18.02.2011 15:49)

0

16

cravey написал(а):

Vienīgais skaistais moments šai sērijā bij tas, kas ir manā parakstā, man vislielākā piņņa sametās brīdī, kad Elaidža apskāva Eleinu un uzlika savu plaukstu uz viņas galvas, bāc, es nezinu, kas tur senatnē bijis, bet man šķiet, ka Elaidžam ir vēsture ar doppelganger oriģinālo meiteni, tas kā viņš iekliedzās, kad Eleina sev iedūra un tas apskāviens pēc tam - baaac, tas pat dažu labu Delenas ainu pārsita :'( Tāpē man jo lielākas dusmas par to, ka pret viņu šitā!!! Arrggg, tiešām, 2. sezonu vēl piebeigšu, bet par 3. gan nezinu  :angry:

Es esmu to ainu noskatījusies vairākas reize šodien un uzskatu, ka tajā ainā tiešām atklājās tas, ka viņam kaut kas ir pagātnē. Man pat asariņa nopilēja un šajā seriāla mani pat ik ļoti nav aizkustinājušas Delenas ainas.  Elaidža manā skatījumā bija un vispār ir visīpašākais vampīrs šajā seriālā. 
Runājot par Elenu, tādu muļķi es savu mūžu neesmu redzējusi, nu labi esmu, bet tas tā. Tā viņas aklā mīlestība pret Stefanu vienkārši šķebina jau. Stefans labais, mīļāis ai cik jauks pārīts, bet Deimons vienmēr ir ļaunais. Come on , lai gan es tiešām gribu, lai Deimons un Elena beigās ir kopā, es gribu, lai viņa dabun paciest, kad apjēgs, ka Deimons ir īstais, jo tam, kam Deimons iet cauri.. Ahh labi es varētu turpināt man konkrēti ir radusies nepatika pret Elenu. Stefans jau sen spēlē citā līgā- es sen tik ļoti neesmu kādu no seriālu varoņiem necietusi.

0

17

Aijuc, Inetux, parakstos zem katra jūsu vārda http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/36_1_67.gif

0

18

cravey написал(а):

Inetux, parakstos zem katra jūsu vārda

Es ar parakstos zem katra tava vārda... Es pat Lanu no Smallvillas tik ļoti neieredzēju, kā Stefanu.... Un Elenas tēlu viņi ir sačakarējuši padarot līdzīgu grāmatas durai.. :O

Un Inetux, man ļoti patīk tavs paraksts... fantastisks teksts...

Kristu, tavējais savukārt man visu laiku uzdzen tās sajūtas, kādas mani pārņēma, saprotot, ka Elena ir nodevusi Elijah.. un prātā tikai viena doma.. Govs tāda.. :)

Un tā vien šķiet, ka es katru savu komentāru pabeigšu ar tekstu.. Mans mīļumiņš...  :'(  :D:D:D:D

0

19

Vienu lietu gan es nesaprotu.
Viņiem taču vajag to dunci, lai nogalinātu Klausu, tad kādēļ gan viņi Elaižu nenovāca līdz galam? Ar visu galvas nociršanu un sadedzināšanu un tad dunča atsavināšanu? People, padomājiet pāris gājienus uz priekšu!
Un vispār, Elaiža bija foršs!

0

20

etansy написал(а):

Un vispār, Elaiža bija foršs!

Tieši tāpēc viņi nedrīkst domāt ar galvu uz priekšu...

Bet es domāju, ka viņiem tāpat ir jāizvēlas, kuru no visiem oriģinālajiem novākt, jo nav iespējams sadedzināt Elijah bez dunča.. un ko zini, moška viņš var galvu pielikt sev klāt pēc nociršanas... un ja dunci sadedzina, tas vairs nav derīgs?? Kas zina... :O

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x15 - The Dinner Party