TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x15 - The Dinner Party


2x15 - The Dinner Party

Сообщений 21 страница 29 из 29

21

'The Vampire Diaries' recap: The Dinner Party

I will not mourn Elijah. Because I refuse to believe we've seen the last of him. Producers have said in the past that they loved the character (and Daniel Gillies' performance) so much, they found themselves making it harder and harder to kill an Original. (They weren't lying!) But it paid off in this episode, which had tons of tension as Damon plotted to off Elijah at his dinner party, and Elena neglected to reveal all relevant information about the procedure detailed in old Johnathan Gilbert's journals at once. We now know that Elijah will rise again if the dagger is removed, so the question is: how soon will that happen? In the meantime, let's dig in.

Avots: http://tvrecaps.ew.com/recap/vampire-di … pisode-15/

Tā vispār arī varētu būt.. jo viņiem vajag to sasodīto dunci, lai novāktu Klausu.. tātad jāizvēlas, kas no Originals paliks dzīvs Elijah vai Klaus...

0

22

Nja, nākamās sērijas promo ir redzams kā Deimons kādam pielaiž uguni :( Ļoti ceru, ka tas nav Elaidža :'(

0

23

cravey написал(а):

kā Deimons kādam pielaiž uguni

Nu ja viņš to izdarīs, tad es točna vairs nebūšu Deimona fans... vispār nevienu šai seriālā vairs nemīlēšu... skatīšos ar domu, lai tik Klaus viņiem atriebjas... :O

Bet tai pašā promo Dr. Martins viņiem pasaka, ka tas ir vienīgais veids, kā nogalināt Original... tātad, lai novāktu Klausu ir jāatdzīvina Elijah... ;)

0

24

Siikaa написал(а):

Nu ja viņš to izdarīs, tad es točna vairs nebūšu Deimona fans... vispār nevienu šai seriālā vairs nemīlēšu... skatīšos ar domu, lai tik Klaus viņiem atriebjas... :O

Gluži manas domas.

Siikaa написал(а):

lai novāktu Klausu ir jāatdzīvina Elijah... ;)

Ceram uz to labāko. Elijah vienkārši ir pārāk foršs, lai mirtu vienas skuķes slimīgās mīlestības dēļ.

0

25

Man jau patīk kā mēs visas par Elijah fanojam :D Bet jā, visa pamatā ir Eleina, Deimons jau Elijas lielākoties novāca tapē, lai Eleinai nedraudētu briesmas. Citos laikos, tāds kāds Deimons bija 1. sezonas sākumā - viņš un Elijah noteikti būtu bijuši labākie draugi :D

Weee, bet es gribu Elijah  :'( Es nevaaaru, pat Endija fanoja par viņa "old school" šarmu :D Ahh, dēm, Vampire Diaries sāk mani pievilt, REĀLI :( Man jau tagad ir lēnām palicis tā, ka skatos vnk tapē, ka diži nav ko citu skatīties, būtu kāds cits seriāls, tad droši vien vairs neskatītos. Nespēju paciest Stefanu. Šoreiz skatoties tiešā nozīmē drebulis kratīja, neesmu tālu, lai drīz no Stelenas ainām korķētu  :sceptic: Nu tad nafig. Es tik nezinu, ko seriāla autori domā. Manā skatījumā Stelena ir kā kobras rīšana (medicīnas jomā), ko stūķē tev par varu iekšā, bet no kuras vēmiens nāk. Vo, toč perfekts salīdzinājums :D

0

26

Es esmu gandriz 100% parliecinata ka Elijah atgriezisies.  :flag:
V-D.net foruma bija ieliktas bildes no promo,un izskatas ka Deimons dedzina  Johnu. :cool:

0

27

Nja, bet vai viņi novāks Džonu tik ātri?  :unsure:

0

28

Inetux написал(а):

Elijah vienkārši ir pārāk foršs, lai mirtu vienas skuķes slimīgās mīlestības dēļ

Jap.. viņa šobrīd vienkārši nav tā vērta... varbūt vienu brīdi pirmajā sezonā un pēc kāda laika būs, bet tagad viņa ir kļuvusi pārāk līdzīga Stefanam...  :insane:

cravey написал(а):

Nu tad nafig. Es tik nezinu, ko seriāla autori domā. Manā skatījumā Stelena ir kā kobras rīšana (medicīnas jomā), ko stūķē tev par varu iekšā, bet no kuras vēmiens nāk. Vo, toč perfekts salīdzinājums

:D:D:D:D

*Heaven* написал(а):

Es esmu gandriz 100% parliecinata ka Elijah atgriezisies

Es ļoti ceru un gaidu šo brīdi.. :)

*Heaven* написал(а):

izskatas ka Deimons dedzina  John

cravey написал(а):

Nja, bet vai viņi novāks Džonu tik ātri?

Viņam tak tagad ir gredzens.. ;) Tā kā Deimons tikai izklaidējas un atriebjas par mēģinājumu novākt.. :D:D:D

0

29

Siikaa написал(а):

Viņam tak tagad ir gredzens..

Aaa, jā pareiz, par to biju piemirsusi :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x15 - The Dinner Party