TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x16 - The House Guest


2x16 - The House Guest

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

Episode airs: 24.02.2011.
Episode synopsis:

Свернутый текст

A NIGHT OF CONFESSIONS — Katherine’s (Nina Dobrev) mind games are getting on everyone’s nerves, but Damon (Ian Somerhalder), Stefan (Paul Wesley) and Elena (Nina Dobrev) realize that her knowledge of Mystic Falls history will help them stay alive. Frustrated with her relationship with Matt (Zach Roerig), Caroline (Candice Accola) finds a new way to get his attention. Alaric (Matt Davis) makes a surprising confession to Jenna (Sara Canning), and Katherine makes a different kind of confession to Damon. Stefan and Bonnie (Katerina Graham) try to convince Jonas (guest star Randy Goodwin) and Luka (guest star Bryton James) that they should all be working together, but Jonas’ lack of trust leads to a violent and fiery confrontation. Steven R. McQueen also stars. Michael Katleman directed the episode written by Caroline Dries.

*Paredzams, ka pēc šīs epizodes būs 4 nedēļu pārtraukums. Atkal. :sceptic:

!Edit: pēc šīs sērijas būs 6 nedēļu pārtraukums. 2X17 būs redzama 07.04.2011.

0

2

cravey написал(а):

Atkal.

Nu cik var.. :O

0

3

Tapē, ka līdz Maijam jāizvelk  :sceptic:

0

4

Netā raksta, ka 17. sērija iznākšot 07.04. Tas sanāk, ka no 16. sērijas līdz 17. sērijai jāgaida 6 nedēļas. OMG! %-)

0

5

Promo:

0

6

Bāc tiešām būs ilgi jāgaida. Ja beigās nebus kaut kas tāds, kas pieturētu manu uzmanību iespējams es pēc tām 6. nedēļām nemaz atpakaļ neatgriezišos, lai skatītos.
Bet īstenība es pēc visu iepriekšējo sēriju pilnībā noskatīšanās sapratu, ka man Elena ar vien vairāk un vairāk sāk nepatikt. Ja viņa ir ar Deimonu tad nav nekādas problēmas, es laikam esmu atpakaļ vecajās sliedēs, kam man Delena patika tikai Deimona dēļ.

0

7

Inetux написал(а):

Bāc tiešām būs ilgi jāgaida. Ja beigās nebus kaut kas tāds, kas pieturētu manu uzmanību iespējams es pēc tām 6. nedēļām nemaz atpakaļ neatgriezišos

Ne tu viena tāda...

Свернутый текст

ja viņi neatdzīvinās manu mīļumiņu, tad būs man tāpat kā ar Gossipu.. neskatīšo, līdz Elijah nebūs dzīvs un tikai tad atsākšu... :O

0

8

Es esmu izlēmusi tā, tā kā 2. sezona ir iesākta, tad to līdz beigām noskatīšos, tāpat nekā cita nav ko skatīt. Tad pa 3. sezonu redzēs, ja 2. sezonas beigās atkal būs pilnas ar Stelenas murgiem, tad 3. sezonu nomaratonēšu nākamgad jūnijā  :sceptic:

0

9

Webclip:

0

10

Spoileris par sēriju:

Свернутый текст

Question: Got any scoop on The Vampire Diaries? —Ellie
Ausiello: Thursday’s episode is not to be missed. It boasts two deaths, one super-romantic Matt/Caroline scene, and — in the hour’s final minutes — a doozy of a twist.
Avots: http://www.tvline.com/2011/02/ask-ausie … -and-more/

0

11

Nu ko.. paši vien vainīgi, ka Ketrīna jāpacieš, kā nekā.. atļāvās Elijah nogalināt.. muļķīši.. :D:D:D

0

12

Свернутый текст

Uhh... i nebiju domājusi, ka man būs tik daudz ko teikt.. :D
1. Man ļoti iepatikās Martinu ģimene, žēl, ka viņus novāca.. bet laikam var teikt, ka Luka vainīgs.. viņam vajadzēja pagaidīt, līdz Ketrīna tiešām aiziet, nevis stāv un skatās.. :)
2. Cerams, ka Jonasa Martina parādītajā Klausa nogalināšanas stāstā Bonijai ir skaidri redzams, ka to nevar izdarīt bez Elijah un viņa to atdzīvinās.. :)
3. Ketrīna ir super.. viņai Elena tik labi sanāk, ka prieks..
4. Mets varētu nomierināties.. via viņam tiešām šķiet, ka Kerolīna varētu nogalināt viņa māsu.. ;O
5. Ketrīnai laikam sāk iepatikteis Deimons... neskatoties uz viņas apsēstību ar Stefanu, man šķiet, ka viņia varētu sāks patikt Deimons labāk nekā Stefans, jo Deimons viņu vairs negrib.. tas rada intrigu un kā zināms Ketrīnai patīk sasniegt grūti sasniedzamus mērķus.. :)
6. Elijah nevar sadedzināt pat, ja viņš ir miris.. tad gan jau, ka nevar viņam galvu ar nocirst.. :D:D:D Yey.. :D

0

13

Свернутый текст

Bija okā sērija :) Par spīti tam, ka DE ainu vispār nebija un to vienīgo potenciālo izjauca neviens cits kā Stefans  :angry: Martinu man ar nedaudz žēl, es pat plaukšķināju nakts vidū, kad ši čutj ņi Elaidžu atdzīvināja :D
Bet pats labākais bija tas kā Deimons Ketrīnu atšuva - YAY, viņš patiešām mīl Eleinu  8-)  :flirt:

0

14

Свернутый текст
cravey написал(а):

Martinu man ar nedaudz žēl, es pat plaukšķināju nakts vidū, kad ši čutj ņi Elaidžu atdzīvināja
Bet pats labākais bija tas kā Deimons Ketrīnu atšuva - YAY, viņš patiešām mīl Eleinu

Tie bija arī mani divi mīļākie momenti šai sērijā.. bet vispār tik daudz notikumu, ka grūti aptver, kas un kā.. tik jāpiedor un tad jau redzēs.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » TVD 2. sezona » 2x16 - The House Guest