TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2012, Šeffīlda


Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2012, Šeffīlda

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

http://www.europeans2012.co.uk/files/images/head7.jpg
Oficiālā mājaslapa: http://www.europeans2012.co.uk/

Kurš brauc? :D

0

2

cravey написал(а):

Kurš brauc?

Varētu padomāt gan par braukšanu.. :)

0

3

Es nez kur lētāk varētu sanākt, uz Nicu vai uz Šeffīldu. Jāpagaid, kad franči kādu infu ieliks, kas visticamāk būs pēc šā gada PČ, ap vasaras sākumu  :sceptic: Un vēl jāpagaid, ko Brī teiks, piedalīsies viņš vēl nākamgad vai nē. Ja Brī būs, tad kādi 70%, ka es ar kkur aizvelkos.

0

4

Man radās traka doma, ka es ar varētu uz 6dienu, 7dienu aizlaist, bet... nu jā, salīti sanāktu. Nu, tas gan būs jāskatās. :) bet būtu jauki :)

0

5

Es jau sāku naudu krāt. Viss mazāk tusiņu un mazāk naudas tērēšana lietās, kuras man nemaz nav vajadzīgās.  Jauna ģitāra arī pagaidīs :D.
Vienīgā problēma ar tiem datumiem, jo nezinu, kad mammai īsti būs augstskolā izlaidums.  Tad jau drīzāk jāskatās uz Nicas pusi, bet nu. Ja Brī būs tad es droši vien kaut kur noteikti.  Ja braukšu tad noteikti uz džekiem un paraugdemonstrējumiem.

0

6

cravey написал(а):

Ja Brī būs, tad kādi 70%, ka es ar kkur aizvelkos

Es sev varētu dot arī aptuveni tādu pašu prognozi...

Inetux написал(а):

Vienīgā problēma ar tiem datumiem, jo nezinu, kad mammai īsti būs augstskolā izlaidums.

A kas pa augstskolu... var paskatīties, kad parasti ziemas izlaidumi ir un ar to mēnesi var rēķināties.. :) Man šķiet, ka tie biežāk ir februārī, ne janvārī..

0

7

Siikaa написал(а):

A kas pa augstskolu... var paskatīties, kad parasti ziemas izlaidumi ir un ar to mēnesi var rēķināties.. :) Man šķiet, ka tie biežāk ir februārī, ne janvārī..

Vidzemes augstskola..es neesmu pārliecināta, bet man liekas, ka februārī ir. Man škiet ka ap kaut kādiem padsmitajiem datumiem februārī ir.

0

8

nu ir tā, ka vairāk uz Nicu gribētos - ja jāizvēlas. Pat nez, kāpēc. Bet ja izlemsiet doties, es drosi vien pievienošos, ka nekas kardināls nemainīsies. Es gribu uz večiem abām programmām protams un atkarīgā no sacensību plāna vēl uz kaut ko, kas sanāk veču dienās. Un nez - ja kā šogad, tad tāpat biļete ir uz visu dienu. Bet par paraugdemonstrējumiem - tie ir visdārgākie un patiesībā var arī bez tiem iztikt. Labāk tad labās vietās abas džeku programmas skatīties.

0

9

albalonga написал(а):

Labāk tad labās vietās abas džeku programmas skatīties

Jap.. tieši manas domas.. :)

0

10

es loti ceru ka vel atradishos UK un vel labak ka dzivosu tur pat kur tagad nu vismaz taja apvidu. Jo man Sheffield sanak diezgan tuvu.

un ceru ka iekrasu naudu visam kam to vajag lai tiktu uz cempi.

fingers krust

0

11

albalonga написал(а):

Labāk tad labās vietās abas džeku programmas skatīties.

Arī fakts. Es par to vakar sāku domāt un jā īstenībā bez paraugdemonstrējumiem var iztikt. Galvenais, ka vīrietīšu abas programmas.
Šodien sāvā krājkasē, ko man uzdāvināja 5.klasē, pirmo reiz ieliku naudu. Es ar sevi lepojos.

0

12

Inetux написал(а):

Šodien sāvā krājkasē, ko man uzdāvināja 5.klasē, pirmo reiz ieliku naudu. Es ar sevi lepojos

LOL

0

13

Ja Brī būs, tad man ar vairāk laikam uz Nicu velk, par cik uz Nicu nesanāca aizbraukt. Turklāt man kaut kā šķiet, ka Nicā lētāk varētu būt, jo arī ceļš - var braukt ar raini uz Milānu un tad ar TGV līdz Nicai, apm 30eur vilciens vienā virzienā, ja laicīgi pērk. Turklāt, Francija, Brī mājvieta, pēdējā sezona, ja viņš paliek, varētu būt emocionālāk :)

0

14

nu skatīsiemies, ko Brī darīs, bet ļoti ceru, ka līdz Nicai paliks. Svās mājās. Un Flo. Pēc šī čempja it kā nevienu tādu jaunu un spilgtu nepamanīju. Visi runāja par Jorik Hendrickx, bet mani viņš nesajūsmināja.

0

15

cravey написал(а):

Ja Brī būs, tad man ar vairāk laikam uz Nicu velk, par cik uz Nicu nesanāca aizbraukt.

Nu es jau labprāt uz Franciju aizlaistu, jo pagājušogad tomēr nesanāca.. :)

0

16

Nu jā Francija tomēr ir Francija Brī mājas, es domāju, ka tas noteikti būtu emocionālāk. Kā arī tur vēl PČ.
Izdomāju, ka uz Krieviju nelaidīšu maijā. Pacēla cenu un es netaisos 100 Ls maksāt par 4 dienām.
Laikam jau es esmu tik ļoti par, ka izdomāšu jebkādu veidu kā ietaupīt tikai, lai tiktu.

0

17

:) Man ar pēc Londonas taupības režīms iestāsies :D

0

18

LOL, visi taupa. Es braukšu biežāk ciemos pie senča un Grošas, lai mani baro. Un pirkšu vistas no Grošas par 1,10 Ls kilogramā un no tām tik pārtikšu... :D

0

19

LUK KO SANEMU SODIEN SAVA E- PASTA

VISI KAS VELAS APMEKLETCDEMPI 2012 GADA SHEFFIELD SAROSAS!!!!













We are pleased to advise that Ticket Release Dates are now available.  Please see below or visit our website wwweuropeans2012.co.uk/tickets

Tickets will be available from

1 May 2011 (09:00) to 31 May 2011 (14:00)
Priority booking for All-Event Tickets only (same seat daily)

1 June 2011 (09:00)
General Ticket Release
All-Event Tickets -(daily  seat selection subject to availability ) only available by telephone/in person

Group Tickets  - Buy 10 per day get one extra free (excludes Gala)

Family of 4 ticket (minimum 1 adult) only by phone/in person (excludes Gala)

NISA /Skate UK members -Take advantage of the discounts available in Group of 10 or Family tickets

GROUP BOOKINGS 
+44 (0)114 2560440 or +44 (0) 114 2560277

24HR TICKET HOTLINE
0844 248 5087 (UK only)
+44 208 127 4870 (from outside UK only)

BOX OFFICE
+44 (0)114 256 5656

BUY ONLINE AT
wwwticketmaster.co.uk/sheffield2012





Outline Event Schedule

Sunday 22nd January

First Practice day

Monday 23rd & Tuesday 24th January

Preliminary Rounds

Wednesday 25th  - Saturday 28th January

Short Programs/Dance & Free
Programs/Dance

Sunday 29th January

Gala

Please note:  Schedule is subject to change
Practice sessions will take place in iceSheffield and Motorpoint Arena







Janis Cohen

Events Co-Ordinator

National Ice Skating Association of UK

Grains Building

High Cross Street

Nottingham

NG1 3AX

Tel:  +44 (0)115 9888083

Fax:  +44 (0)115 9888061



Europeans 2012 - Figure Skating Championships :: Welcome

Welcome to NISA Online | National Ice Skating Association

0

20

Ū jauki, jauki, paldies, Lailuc :) Šo noteikti ņemsim vērā. Jāsagaida arī kā atrisināsies 2012.g. Pč jautājums, un tad jau domāsim tālāk, vai UK vai FRA  :playful:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Eiropas čempionāts daiļslidošanā 2012, Šeffīlda