TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2012, Nica


Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2012, Nica

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2012. norisināsies Nicā, Francijā no 26. marta - 1. aprīlim!
[реклама вместо картинки]

Nu ko, tā kā lielums laikam vairāk domā par braukšanu uz šīm saensībām, tad atveru tēmu, lai varam šeit bīdīt plānus :) Un vispār es tikko sapratu, ka dikti jaukā laikā šitas pasāciens notiek, gan mammas vārda diena iekšā (28.marts), gan arī 1. aprīlis, kad visus var izjokot :D

0

2

ah, jā - braucam uz Nicu. Gribu. Krājam piķi. Visi. Visis taupa. cravey, beidz Lulu picu pasūtīt, donka, beidz dzert Toso Asti utt. LOL

0

3

Taupam un braucam! Mans šī gada moto. :D

0

4

Taupam, taupam. Es jau redz pat tagad nepasūtīju, pēc atgriešanās :)

0

5

Ja vīriešu FP tāpat 6dienā, tad es uz brīvdienām, iespējams, būtu gatava braucēja! :) Vēl gan gads jānodzīvo... :D Bet man tiešām gribētos!!! :)

0

6

Pagaidām izskatas, ka Brī paliek līdz Nicai, vismaz spriežot pēc atbildes uz Stepkas uzdoto jautājumu intervijā :flirt:

0

7

cravey написал(а):

Pagaidām izskatas, ka Brī paliek līdz Nicai, vismaz spriežot pēc atbildes uz Stepkas uzdoto jautājumu intervijā

Nu Stefam tak viņš nemelotu, ne?

0

8

Ai, mamma, skatos bildes, lasu infu un klauso Joe Dassin  :love: JĀBRAUC, TAUTA, JĀBRAUC!!!! :crazyfun: Es domās jau pie okeāna sēžu, baudu sauli, maigo vējiņu un dzeru Mojito  :D Un ja tav visam vēl piepluso klāt daiļslidošanu - UUHH, IT'S A PARADISE ON EARTH!!! :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2012, Nica