TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Jaunā sezona!!!


Jaunā sezona!!!

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

http://www.tv3play.lv/play/240419

Iemīļotais TV3 seriāls UgunsGrēks februāri atgriezīsies pie skatītājiem un šajā sezonā priecēs veselas piecas dienas nedēļā! Jau pavisam drīz noskaidrosies vai ar Leona redzi viss kārtībā un kā noritēs viņa tikšanās ar Elizabeti? Vai Helēna un Donāts pieradīs pie jaunā ģimenes stāvokļa? Uz ko būs gatava Solveiga, lai atkal pielabinātos Aivaram? Un kādi plāni Kitijai attiecībā pret Leonu un vēlmi viņu apprecēt? Bet vai Vadims turpinās krāpt Silviju un viņa to piecietīs? Tik daudz jautājumu... vai uz visiem tiks iegūtas atbildes?! Lai notikumi būtu vēl raibāki, iemīlētajiem un iepazītajiem UgunsGrēks varoņiem pievienosies trīs jauni, vēl neredzēti kungi – Deniss ar draugu Mareku un Ziemelis.

Pirms jaunās, nu jau piektās seriāla UgunsGrēks sezonas sākuma, producente Baiba Saleniece atzīst: „Jau no decembra scenārija autori čakli strādāja, lai jaunā sezona būtu bagāta ar pārsteigumiem, izaicinājumiem, intrigām un neredzētiem varoņiem. Janvārī mums, radošajai komandai, atliek realizēt scenāristu idejas. Ceru, ka skatītājiem patiks!”

Jaunie varoņi sadaļā 'UgunsGrēks varoņi'..

0

2

Kā jums jaunā sezona patīk? :flirt:

0

3

Pagaidām ir pat labāk,kā biju domājusi,atzīšos,ka biju pārliecināta,ka būs daudz sliktāk.Elizabetes,Leona un Denisa mīlas trīsstūris,Solveigas cenšanās salabt ar Aivaru,lai plikai un nabagai nebūtu jāpaliek uz ielas,Santas centieni izjaukt Silvijas un Vadima laulību,kā arī citi notikumi piesaista.Vienīgais,ko īsti līdz galam tā arī neizpratu,bija Aivara tik piepešā atlabšana no depresijas,jo ainā,kurā Zenta centās pierunāt viņu celties un iet mazgāties,viņš bija kā bez atmaņas,ne uz ko nereaģēja,bet burtiski mirkli vēlāk,jau dodās stalli,veikt savus ikdienišķos pienākumus,un brīnās kāpēc Kriss un citi par viņa iziešanu no viesnīcas,tā satraucās,vai tiešām ar Aivaru nemaz nebija tik fiziski un morāli slikti,kā no malas izskatījās?

0

4

Terēze написал(а):

Pagaidām ir pat labāk,kā biju domājusi,atzīšos,ka biju pārliecināta,ka būs daudz sliktāk.

Jām, man ar likās, ka ar visu jauno varoņu iejaukšanos būs bardaks, bet pagaidām ir ok, man pat patīk.. Tik brīžiem man Deniss krīt uz nerviem, bet nu visi patikt nevar. :D Ziemelis izrādās ar tāds šerpais būs, Jagudinu aizstās, hehe. :D
Pietrūks, protams, Oto ar saviem izgājieniem un tekstiņiem, kas brīžiem pielīp!.. :(
Palasīju TV3 mājaslapā anotācijas nākošajām 2 nedēļām, beidzot kāds action būs! :jumping:

Terēze написал(а):

Vienīgais,ko īsti līdz galam tā arī neizpratu,bija Aivara tik piepešā atlabšana no depresijas,jo ainā,kurā Zenta centās pierunāt viņu celties un iet mazgāties,viņš bija kā bez atmaņas,ne uz ko nereaģēja,bet burtiski mirkli vēlāk,jau dodās stalli,veikt savus ikdienišķos pienākumus,un brīnās kāpēc Kriss un citi par viņa iziešanu no viesnīcas,tā satraucās,vai tiešām ar Aivaru nemaz nebija tik fiziski un morāli slikti,kā no malas izskatījās?

Šo es ar nesapratu, bet domāju, ka viņš beidzot saprata, ka ir jārīkojas, nevar visu dzīvi pavadīt istabā nemazgājies. Moš beidzot izfunkterēja, ka laiks šķirties no Solveigas!

0

5

es skatos un interesē pat vairāk nekā biju domājusi. Par Aivaru... Jā, tas bija dīvaini, bet vēl dīvaināk bija viņa "zilie riņķi" zem acīm. grimētāja darbs tiešām nebija kvalitatīvs.

Leona, Elizabetes un Denisa līnija mani tiešām interesē.

GaBy написал(а):

Jagudinu aizstās

Jagudina vairs nebūs?

GaBy написал(а):

Pietrūks, protams, Oto ar saviem izgājieniem un tekstiņiem, kas brīžiem pielīp!.. :(

jā, piemēram, leģendārā "stulbais stulbenis"...

0

6

Norkys написал(а):

Jagudina vairs nebūs?

Nezinu, moš būs! Es biju to domājusi, ka Jagudins bija tikpat šerps sākumā kā Ziemelis.. :)

Norkys написал(а):

jā, piemēram, leģendārā "stulbais stulbenis"...

Njā..

Norkys написал(а):

Leona, Elizabetes un Denisa līnija mani tiešām interesē.

Jām, bet es tiešām tomēr ceru, ka beigās Leons un Beta paliks kopā un seriāls beigsies! Jo citādāk, cik var tam Leona varonim likt ciest?! Tik daudz mīļoto sieviešu zaudējumu reāli neviens vīrietis nebūtu pārcietis, man liekas, ka nevienā seriālā tā nav bijis, ka laika gaitā vīrietis ir zaudējis 4 sievietes un tā liktenīgā 5 ar būs zudusi..

0

7

GaBy написал(а):

Leona varonim likt ciest?!

njā, var pat sarakstu sastādīt.

1.Viņa sieva
2.Anna
3.Līga
4.Marta
5.Elza
6.Elizabete

0

8

Jā,tā bija,no šā saraksta Anna bija vienīgā,ar kuru Leonam tā arī viss beidzās,vēl nesācies,vēl vairāk-viņa pat neko nenojauta par Leona jūtām,pat ja arī būtu zinājusi ,nebūtu atbildējusi ar to pašu,jo vēlējās būt kopā vienīgi ar Robertu.

0

9

Uj, es Elzu piemirsu, bet nu tas nemaina faktu..

0

10

Tgd es zinu no kā man ir pielipis tas "Stulbais stulbenis " no Otto :D
pietruks :(

0

11

15. sezona no 1. februāra (pirmdiena - ceturtdiena plkst. 20:20. TV3, TVplay)

15. sezonā Kristai ir sakrājies ļoti daudz jautājumu. Krista ir neizpratnē par to, kas viņai vēl ļaunu, kam un kāpēc viņa pārskrējusi ceļu. Krista pat nezina, ka viņai ir māsa… To nezina arī citi viesnīcas iemītnieki, jo tā, iespējams, būtu cerība, ka Sandija tiktu atmaskota. Vai tiešām apkārtējie nepamanīs, ka ar Kristu kaut kas nav kārtībā – ka nav vairāk jaukās meitenes Kristas? Tāpat šajā sezonā tiks meklētas atbildes uz jautājumiem – kā noslēgsies Sandijas cīņa par naudu un varu? Kādas būs Kristas izredzes izdzīvot? Būt atkarīgai no nežēlīgas māsas rīcības, var izrādīties bīstami! Tas viss UgunsGrēka 15. sezonā, kas atgriežas ar jauniem pavērsieniem un interesantiem notikumiem.

Kristas un Sandijas lomu atveidotāja Marija Linarte atklāj: „Gan iepriekšējā, gan jaunajā sezonā katra diena filmēšanas laukumā man ir kā jauna mācību stunda. Es, tāpat kā manas varones, Sandija un Krista, mācos spert pirmos soļos savā jaunajā, pieauguša cilvēka dzīvē. Tomēr ne vienmēr pirmie soļi ir tie pareizie, un dažkārt tas var novest līdz vājprātam. Jautājums – kurai no mums? To, lai nosaka skatītāji!”

http://www.ir.lv/upload/image_file/name/2013_10/57325/f64_marija_281013_a_001-media_large.jpg

skaties.lv

+2

12

Seriāla 16.sezona no 19.septembra katru darbadienu plkst.20:20 kanālā TV3.

+3

13

Seriāla 17.sezona no 30.janvāra

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Jaunā sezona!!!