TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x13 - Unforgiven


6x13 - Unforgiven

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Episode airs: 11.02.2011.
Episode synopsis:

Свернутый текст

Sam starts to have flashbacks to a case he worked on with Samuel before he reconnected with Dean. Sam receives a mysterious text with coordinates to a small town, so the brothers decide to investigate. Dean is surprised when the townspeople start telling him some of the things Sam did while he lived there.

Promo:

0

2

Vot šito es aizmirsu ielikt. Gaidam rītdienu.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pe8T8EXujIo[/youtube]

0

3

Tātad noskatījos beidzot. Nu jā īstenībā RoboSam was scary really scary Hot but scary. Beigas gan bija diezgan painfully for me. Sērija bija tiešām interesanta. Un ko varu teikt, ja kāds kādreiz šaubijās par Jareda talantu, tad tas cilvēks tagad tiešām sāk pārvērtēt savas domas. Ohh Sammy, I wanna hug him and never let go.

0

4

Runājot vēl par šo episodi. Daudzas Dean girls ir neapmierinātas, ka šitā bija Samcentric episode. Labi es nenoliedzu esmu arī Dean girl, bet laikam jau vairāk tagad esmu Winchester girl.  Es īsti nesaprotu to sašutumu galu galā Sema dzīve šī gada laikā ir bijusi interesantāka, nevis kā Dīns ar Lizu un Benu izlikās par hapily ever after familly.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x13 - Unforgiven