TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x17 - My Heart Will Go On


6x17 - My Heart Will Go On

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Episode airs: 15.04.2011.
Episode synopsis:

Свернутый текст

After Balthazar changes history and keeps the Titanic from sinking, Fate intervenes and begins killing those that would have died on the ship. Castiel tells Sam and Dean that Fate is very upset with the two of them and the only way they can stay alive is to kill her.

Promo:

Sneak peek:

0

2

Labā sērija, man patikās :D Jo īpaši tas moments, kas arī sneak peek bija :D WAHAHAHA, tik rēcīgi :D Un vēl moments, kur šie pamodās pie "My hear will go on" dziesmas :D wahahaha un Dīnam patīk "Titāniks" :D

0

3

Neesmu vēl noskatījusies, tik daudz darbu, ka par SPN paliek 2.vietā. Ahh šodien naktī centīšos

0

4

Rēcīgi, man dikti patika :D Tas moments, kad viņi no visa izvairījās bija vienkārši tik rēcīgi :D Es nevaru  :D Un kad viņi pamdoās :D Ak dies un tas, ka Dīnam patīk Titāniks bija šokējoši rēcīgi :D
Man nežēlīgi patika Elēnas un Bobija monenti, tie bjia tik skaisti. Laikam vienīgais pāris, kas man bez Johna/Mary vispār ir paticis.
Man druasmīgi nepatīk par, ko Kasu šajā sezonā ir pataisījuši.
Baltazārs jeb kā es viņu saucu "Mūsdienīgais eņģelis"kā parasti vienkārši rēcīgs. :D

0

5

Man ar patika...

Es atkal domāju, ka viss būs labi ar Kasu... tik karš jāpārdzīvo un tad viņš būs vecais labais Kass... Laikam jau tas ir viens no varoņiem, kam es spētu piedot jebkādas izdarības.. :)

Man vispār tā doma, ka ja nenogrimst Titāniks, tad viņiem būtu labāka dzīve... drausmas.. bet mēs tad neuzzinātu par Leo?? :O :D:D:D

0

6

Siikaa написал(а):

Laikam jau tas ir viens no varoņiem, kam es spētu piedot jebkādas izdarības.. :)

Pilnīgi manas domas, vienalga, ko viņš izdara es viņam piedodu visu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural 6. sezona » 6x17 - My Heart Will Go On