TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2011, Maskava


Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2011, Maskava

Сообщений 1 страница 20 из 81

1

Varam jau vērt vaļā tēmu, kur apspriest laikus, kad un ko skatamies. Mē tagad izpētīja ofic. mājaslapā infu par laikiem. Tokija ir +9h, tātad 7h uz priekšu no LV laika, līdz ar to, ja nekļūdos, pēc LV laika sacensību grafiks izskatās šādi:

23rd Wed
Pairs (SP) 05:30〜
Men (SP) 10:00〜

24thThu
Pairs (FS) 06:30〜
Men (FS) 10:25〜

25thFri
Ice Dance (SD) 05:30〜
Ladies (SP) 10:00〜

26thSat
Ice Dance (FD) 06:00〜
Ladies (FS) 10:30〜

27thSun
Gala (Exhibition) 08:00〜

Es trešdien netieku, jo iespējams, ka man tai dienā būs eksāmens :( Bet puiku izvēles programmu un pārējos gan varu tikt ar jums kopā skatīties ;) Tātad jautājumi - ko? pie kā? cikos? :D

0

2

cravey - varam trešdienas vakarā tikties pie manis. Es centīšos dabūt brīvu ceturtdienu un sestdienu. Trešdien no rīta pirms darba tāpat jau redzēšu. Tas trešdien tiekamies vakarā, tusējam, paguļam, skatāmies ceturtdien no rīta 24thThu
Pairs (FS) 06:30〜
Men (FS) 10:25〜

Dodamies gulēt utt. Piewktdien kā nu kurš ko skatās vai neskatās un tad piektdienas vakarā tiekamies pie cravey  un tusējam, paguļam, no rīta skatāmies 26thSat
Ice Dance (FD) 06:00〜
Ladies (FS) 10:30〜

Ja es nedabūšu šo dienu brīvu, tad došos prom ap 11:00, lai uz kinceni laicīgi tiktu.

Sestdien vakarā - ja man brīvdiena, tad kaut vai ar cravey kopā pie manis varam braukt, ja man nebūs brīvs, tad pēc darba pie manis, tusējam, uzrīkojam kādu maratonu, vienalga - pēc noguruma un izgulēšanās pakāpēs sagaidām 27thSun
Gala (Exhibition) 08:00〜
Un pēc noskatīšanās nobirdinām asariņas un atvadāmies no čempionāta un priecājamies par šovu sezonas sākšanos. Visi protams aizicināti palikt cik ilgi vēlas, bet nu tā kaut kā.

Vai piekrītat, ierosinat ko labāku?

Protams katrs piebiedrojas tik daudz, cik var. Ja kāds vēlas - arī trešdien no rīta ar mani puisīšu īso var skatīties. Es centīšos sarunāt, lai darbā man būtu jābūt vēlu. Ja neviens darbā nebūs slims vai nenotiks nekas ārkārtējs - tāda tad arī būs mana programma.

0

3

Oo, vot šitas nu ir īsts maratons :D Pa vidam mēs atkal SPN varētu iejaukt  :crazy: Es ar mieru. Tad ja pareizi saprotu, trešdien vakarā tiekamies pie Alby, paliekam tur līdz 5dienai, kad braucam pie manis, pie manis tad 5dienas vakars un 6dienas rīts. Bet 6dien es gan nekur vairs netiktu, jo man pie GP būs jāstrādā, tā kā 8.04. jānodod :( To 6dienu jānoguļ un tad jāķeras pie lielajiem darbiem.

0

4

albalonga написал(а):

Vai piekrītat, ierosinat ko labāku?

Nu es varēšu pievienoties tikai nedēļas nogales pasākumiem ieskaitot piektdienas vakaru.. :) Zinu, ka no darba vaļā nevarēšu tikt un tā kā aprīlī paredzēts pasākums, tad marts būs saspringts.. ;)

0

5

Labi, tad tā, kā plānojām un paraudemonstrējumus ta laikam katrs pie sevis, ja jau cravey ir GP un es droši vien būšu ar pārgurusi. Lai gan protams - manas durvis atvērtas, ja kāds grib pievienoties, droši var. Un piektdien man noteikti būs jāstrādā, bet ja pie manis līdz piektdienai paliekam, tad Ice Dance Short Dance varam pie manis līdz 10:00 skatīties, jo iešu no mājam ārā ap 11:00. LOL, būs reāli maratoni.A vispār tagad sāku prātot, kad īsti Ilze brauca uz Venēciju... Cerams, ka ne tad, jo ja tad, tad būs pasmagi, bet vienalga jau kaut ko sadomāšu. Kaut vai strādāšu sešas dienas nedēļā, bet iešu tikai velās pēcpusdienās uz darbu.

Bet ar trešdienām man tagad ir tā - tūlīt jau būs Vikings un es trešdienās darbu beigšu ap 21:30 tikai, tā, ka pie manis varēs tik pēc 22:00 tikties, bet nu tas jau nekas traks es domāju. Atkal varēs centrā tikties un kopā braukt pie manis.

0

6

Trešdien varētu tikt.  Un runājot SPN var jaukt iekšā, kur vien var..
Paraugdemonstrējumus skatīšos pie klasesbiedrenes. Vispār dīvaini mācos jau 2 gadu kopā, bet tikai šogad nejauši uzzinu, ka viņai arī ļoti patīk daiļslidošana. Vismaz forši ir ar ko apspriest notikumus daiļslidošanas pasaulē.

0

7

Meičas, man lūgums :)
Kā jau minēju, tad 23.03. es galīg netieku puikas redzēt, ja nu vienīgi skolā, lekcijas laikā pa kluso. Bet ir tā, ka man arī pēcpusdienā (15:15) ir eksāmens. Būšu droši vien bik sagurusi un gribēšu mājā atbraukt. BET, DO NOT WORRY :D Daiļslidošanai mans kā vienmēr gatavs, vienīgi, vai mēs nevarētu darīt tā, ka tajā 23.03 jūs brauciet pie manis vakarpusē, pa nakti patusējam un no rīta pie manis noskatamies puikas?

0

8

Nu man ir tā - es 23.darbu beidzu ap 22:00, jo man trešdienās tagad ir Viking. Tāpēc tas ir ļoti labi, jo pie manis ta varētu tik ap 23;00. 24.man ir brīvs. Un tālāk - es paņēmu brīvu 26.datumu, kas ir sestdiena. Tad mēs varētu piektdienas vakarā pie manis tikties un tad sestdien no rīta skatīties dāmu un deju garās programmas?

0

9

albalonga написал(а):

Tad mēs varētu piektdienas vakarā pie manis tikties un tad sestdien no rīta skatīties dāmu un deju garās programmas?

Nu es skatīšos kā man ar GP ies, ja varēšu atļauties laika ziņā, tad jap :)

Bet tad 23.03 pie manis tad vakarā, ok? Inetux, tu ar tad būsi? Es no Valmieras braukšu ar busu 17:00, Rīgā iebrauc 19:20 :) Tad tie, kas pievienojas, mēs varam satikties 19:30 13. janvāra ielas pieturā un braukt reizē :)

0

10

labi, un es tad braukšu uzreiz pēc darba. Bet izskatās, ka iespejams man sestdien būs jāstrādā, ta ka nez - var mainīties mans sestdienas piedāvajums. Smagi. Vienkarši zini negribēsies man daļslidošanas vidū jūs dzīt prom, jo jāiet uz darbu. Stulbi kaut kā.

Es jorpojām bremzēju ar info daiļslidošana LV, jo kā izrādās ja ir kādas brīvas pāris stundiņas, tad tulkot slidotāju biogrāfijas nav tā primāra lieta, kam gribas laiku veltīt. Bāc. Bet rīt beidzot brīvdiena, lai gan tikko tik Ilžuks prom aizbrauca un es esmu piedzērusies vīnu un rīt notikti pusi diens nogulešu... Bet bija jauki ar Ilžuku no darba parekt par dzīvi un vīriešiem un piedzerties. Ēvaldiņs dabūja Ilžukam pakaļ braukt LOL.

K pēc es nevarētu gulēt kādu nedēļu? Es ļoti gribētu...

Labi, dodos čučēt laikam.

0

11

Vot tā, iespējams, ka PČ šogad nemaz nebūs sakarā ar visu notiekošo :(

Japan Earthquake/Tsunami
13 Mar 2011 11:49
The ISU sympathizes deeply with the Japanese people in this monstrous natural disaster and extends its wishes of support and comfort to all those affected.Since the beginning of this crisis the ISU is monitoring the situation closely in cooperation with the Japan Skating Federation (JSF) who in turn is in contact with the competent and concerned Japanese authorities. The ISU has noted the JSF’s initial input regarding the situation in Tokyo and respected their initial desire to maintain the Championships as planned. However, the recent developments since Saturday, in particular the developments in the Fukushima nuclear plant are very worrisome and also resulted in travel advisories from many countries to avoid travelling to Japan until the situation is settled. The ISU continues to monitor the situation in cooperation with the JSF and the Japanese authorities in order to come to a conclusion as to maintaining or cancelling the Championships in Tokyo scheduled for next week. While the ISU is awaiting the declaration of the competent Japanese authorities that should be forthcoming shortly, the ISU will release a further statement as soon as possible but latest in the morning of Monday, March 14, 2011 (European time).
Avots: http://www.isu.org/vsite/vcontent/conte … em,00.html

Gaidam rītdienu un turpmākos paziņojumus.

0

12

Ooouu.... no vienas puses laikam jau bija gaidāms, pēc lielās traģēdijas.. tikai kaut kā man vismaz pasaules čempis nesaistījās tik ļoti ar Jāpānā notiekošo.. laikam vienkārši savā prātā paralēles nesavilku...

Cerēsim uz to labāko un gaidīsim ziņas.. :)

0

13

Florents Amodio un Nokolaijs Morozovs kā arī Kim Lucine šobrīd ir Japānā. Florents tweeetero gana aktīvi un nesen twīts liek saprast, ka Pasaules Čempis nebūs. Turklāt viņi cenšas tikt prom no Japanas cik ātri vien iespējams. Kerri ar vakar savā mājas lapa ielika ziņu, ka Šineda ir atkal plecu satraumējusi un abi izstajas no PČ, sodien ziņa no mājas lapas pazudusi. Lai gan oficialais paziņojums tik rīt, tomēr moš slidotāji jau zina ko vairāk un viss liecina, ka čempja nebūs, jo vispār Japanā ir radiācijas ārkārtas stāvoklis. Pat ja čempis būs, es domāju, ka daudzi slidotaji tīri drošības dēļ atteiksies doties uz turieni.

Flo facebook ieraksts
http://i.imgur.com/azoo9.png

0

14

Nu pēc Florāna franciskās ziņas, sanāk, ka PČ atcelts. Ehh, nu neko, slidotāju drošība katrā ziņā ir pirmajā vietā :)

0

15

Feisbukā lasīju, ka ISU rīt 10:00 (11:00 pēc LV laika) sniegs publisko paziņojumu  - būt vai nebūt šogad PČ. Lai gan no vairuma ziņojumu var saprast ka 90%, ka čempja nebūs.

0

16

mjam, wow... man arī nebija saslēdzies kkā...
Es tāpat nebūtu varējusi redzēt bet tik un tā man kkā jocīgi.. ka atceļas. Uff.. :(

0

17

Vairāk ka 10 000 bojagajušo...

Es lasu ziņu un apraudajos. Smagi kaut ka. Jau tā depresija, bet tagad... Bet tas tikai liek saprast, cik daudzas mūsu dzīvē notiekosās lietas ir patiesība nenozīmīgas, lai gan mēs tik traki stresojam par tam. Ja godīgi es piekrītu - čempi vajadzētu atcelt. Bet japānas tauta ir to pelnījusi p tam vajadzētu notikt kaut kad, vai arī nākamgan Japanai būtu jādod tisības to rīkot un visu parējo valstu rīkošanas tiesības pārceltos uz gadu. Vienkarsi smagi. Es nez. Man liekas, ka pasaule patiesām piedzīvo pasaules galu, kas ir ilgs process, bet smags. Cilvēce izmirs un planēta atīriesies.

0

18

Nja, tagad te viskautko lasu, ka moš pārcels vai nu uz Lozannu (Šveice), vai Kanādu, vai Koreju. Eh, simts un viens variants, vnk jāgaid rītdiena un viss :(

0

19

Jā, jāgaida. It kā, ka pārcelt jau jauki, bet grūti tik strauji sagatavoties valtij uzņemt pasaules cempi un Japanais smagi. Pētīju un neatradu, ka nesenā vēsturē jebkad tik svarīgi notikumi kā ĒČ vai PČ būtu pārcelti vai vispar neotiktu.

Bet ja pārceļ - tad lai uz Lozannu - Olimpiskas komitejas majas pilsētu. Stefana pilsētu. Būtu jauki. Bet vienalga čempis būs skumīgs, ja būs. Un ja Eiropā būs, visi laiki mainīsies. Es nez. Izskatās, ka man tik daudz taja nedēļa vienalga vajadzes streadāt, ka smagi. Nu čekosim, kas rīt būt, nav ko zīlēt.

0

20

albalonga написал(а):

Kerri ar vakar savā mājas lapa ielika ziņu, ka Šineda ir atkal plecu satraumējusi un abi izstajas no PČ

Kad taisīju viņu profilu, jau redzēju, ka šogad viņa mocās ar savu plecu, bet cerēju, ka viss būs labi.. :)

Paloma написал(а):

Es tāpat nebūtu varējusi redzēt bet tik un tā man kkā jocīgi.. ka atceļas. Uff..

Man tieši tāpat.. kā zibensspēriens... :O

albalonga написал(а):

Man liekas, ka pasaule patiesām piedzīvo pasaules galu, kas ir ilgs process, bet smags. Cilvēce izmirs un planēta atīriesies.

Neticu, ka visi.. bet daļa gan... jo diemžēl cilvēki ir pārprodukcijā un nevar tik daudz zeme uzturēt.. :) Cerams, ka ne visi... :O

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2011, Maskava