TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2011, Maskava


Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2011, Maskava

Сообщений 61 страница 80 из 81

61

albalonga написал(а):

Šoks ir tāds, ka Francijas federācij nosūtījusi ISU piedāvājumu nodot Japānai 2012.gada čempja rīkošanas tiesības. Bāc, izskatās ka Nīca 2012 mums var arī nesanākt.

Nu vispār respect tad frančiem, ka šie šādi izdarījuši  8-) Vispār jau bij tā, ka sākās runas par to, ka čempi uz Montpeljē varētu pārcelt, bet nu, tad taga moš vispār Japānai atdos. Nu mēs ta uz Šeffīldu varam pārmesties :flag:

0

62

Vienīgais, ko varu piebilst... nu common... būtu sanākuši pie viena galda un visu kārtīgi izrunājuši, nevis visi viens otram aiz muguras.. :O Tad jau viss tagad būtu skaidrs, ne tā kā šobrīd.. neko nevar beigās saprast.. :D

0

63

Komentārs parēkšanai :D

It s not a secret that plusenko caused the quake, that caused the tsunami, that caused the nuclear disruption, that caused the worlds cancellation, that caused Russian F to bid for worlds so as to reinstate him.
he also caused the Libya situation to deviate the focus of world community somewere else while all the above are happening.

Ņemts no FSU :D

0

64

Nu tad beidzot oficiāls ziņojums - Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2011 norisināsies no 24.02. - 01.05. Maskavā, Krievijā, Megasport arēnā!
http://www.isu.org/vsite/vcontent/conte … em,00.html

0

65

Ē, moš kāds braukt taisās, ko? Kā nekā, tepat blakus :D Tik žēl, ka ar tām vīzām tā ķēpa tāda  %-)

0

66

Braukt gan laikam nebraukšu... bet citāts par Plušķi labs.. :D:D:D

0

67

nu jā, redzēšu praktiski neko. Jo Dace būs prom un mēs ar Ilzi, tas nozīmē, ka katru dienu darbā būšu un brīvdienu pat nevar paņemt. Un 29.04. ir Uguns un ledus vakarā vēl. Eh.

0

68

albalonga написал(а):

nu jā, redzēšu praktiski neko. Jo Dace būs prom un mēs ar Ilzi, tas nozīmē, ka katru dienu darbā būšu un brīvdienu pat nevar paņemt.

:'( Ehhh, smagi :( Nekas, tev jāieraksta un tad mēs kopā ar tevi vēlreiz skatīsimies :)

Aijuc, kā ar tevi tai nedēļā? Varbūt tu varēsi pie manis atbraukt, lai kopistiski puikas skatītos?

0

69

Nu man arī totāli nesanāk, jo - 29.vakarā Ledus un Uguns... :)

0

70

Detalizēts dalībnieku saraksts: http://dailslidosanalv.ucoz.com/index/p … skava/0-51

0

71

LTV7 pārraidīs 2011. gada Pč daiļslidošanā: http://dailslidosanalv.ucoz.com/blog/pc … 1-03-26-16

0

72

Es laikam pārvēršos par rasisti. Tikko Brī forumā bij ielikts links par to, ka 2.05. uzreiz nākamajā dienā pēc ex gala Maskavā būs vēl viens atsevišķs šovs Sanktpēterburgā. Bilan, nepietiek jau ar to, ka pie viņiem Pč, vēl viņiem vaig - nepadomā par to, ka slidotāji visi piekusuši būs, daži vēl pie tam ar traumām (konkrētos vārdos nesauksim...) Bilan, es atkal nikna sāku palikt. Pēdējās dienās man krievi riktīgi cērt acīs :sceptic:

0

73

cravey написал(а):

Es laikam pārvēršos par rasisti.

Tad jau par nacisti, jo tev nevis rase, bet nācija nepatīk.. :D

Tajā nedēļā varētu kaut ko sadomāt, bet tad gan esmu tiki atkal vakaros, jo pa dienu darba dienās darbā sēdēt vajadzēs.... :) Taču ja ko plāno vakarpusēs esmu atvērta iespējām.. :)

0

74

Detalizēts Pč grafiks:
http://www.isuresults.com/events/WC_201 … hedule.pdf

Siikaa написал(а):

Tad jau par nacisti, jo tev nevis rase, bet nācija nepatīk..

Zini, brīžiem liekas, ka tā ir atsevišķa rase...

0

75

cravey написал(а):

Zini, brīžiem liekas, ka tā ir atsevišķa rase.

:D:D:D:D:D

0

76

wow, es tikko sapratu, ka mums mežonīgi paveicās, ka džeki pirmie slido, jo 29.04. sākas Pč hokejā, un tad nu nez kā būs ar daiļslidošanas čempja pārraidēm %-)

0

77

cravey написал(а):

29.04. sākas Pč hokejā

LTV7 jau to nerāda, ja bija domāts par Latviju.

0

78

ne tikai ltv, bet vispaar arii dazhadi streami netaa, jo ne vienmeer sanaak pie tv buut. bet gan jau krievi streamos dailjslidoshanu, jo chempis ta maskavaa.

0

79

Norkys написал(а):

LTV7 jau to nerāda, ja bija domāts par Latviju.

Aaaa, pareiz, fuu, paldies Norkys par apskaidrošanu. Es vnk hoķi neskatos, tik atmiņā ir, ka Dinamo spēles vienmēr pa LTV7, tad liekas, ka arī čempis pa LTV7 iet :D

0

80

Vismaz beidzot skaidrība par to, ka pasaules čempionāts būs! Arī labi!
Tad jau sanāks tāds ledus sezonas turpinājums - daiļslidošana pa LTV7 un hokejs pa TV3! Lieliski! :cool:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Pasaules čempionāts daiļslidošanā 2011, Maskava