TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV


Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV

Сообщений 1 страница 20 из 224

1

Taisam augšā? :D Bij jau iepriekš gājusi runa, bet kaut kā nesanāca. Būs jau pagrūti, bet tagad es vairs neesmu viena, īstenībā Alby pat vairāk posto par mani, bet...
Tā kā man tūliņ pa lielam jāķeras klāt savad daiļslidošanas GP tad izdomāju, ka mājas lapa LV valodā varētu iet iekšā praktiskajā daļā.

Man ir tikai viens lūgums - man vajadzēs jūsu palīdzību! Braienu un jaunumus par viņu, sacensības, info par tām, infu franču valodā es varu uzņemties uz sevis, bet vajadzēs noteikti sadaļas par citiem slidotājiem, citām lietām. Vēl vajadzētu kādu, kas foto galerijas regulāri atjaunina utt. Kad nopietni ķeršos klāt, man ir plānots sazināties ar pašu Ābeli, iespējams, ja mēs sadomājam veidot šo projektu -mājas lapu lv, varbūt Ābelei būtu zināmi kur kaut kādus rakstņus atrast LV valodā, teiksim jautajumus par tehniku, utt. Nu to visu laika gaitā.

Kādas jūsu domas? Mēs to varam kopīgiem spēkiem?

0

2

cravey, es jau sen teicu, ka jā. es piedalos. Ar tehniku palīdzēt nevarēšu, un tehniski ar nepalīdzēšu.

cravey, tev kāda doma ir? Vai īrēt nosaukumu un reāli būvēt lapu, vai ņemt kādu hostu un zem tā lapu?

Es kopumā ņemos ar jaunumiem daiļslidošanas pasaulē, puslīdz sekoju, ko daiļslidotāji raksta twitterī, bet turpmāk varu aktīvāk vēl sekot. Es zinu, ka vismazāk populārās mums ir tantes, nu varētu tad, ja citi vel piedalās, biki iedalīt, kam kurš seko cītīgāk līdzi. Piemēram es varētu paņemt tantes, par kurām nefanoju, bet varētu tomēr sākt sīkāk iedziļināties. Bet kopumā es esmu aizkulišu cilvēks un diezgan sekoju visām daiļslidotāju dzīvēm arī ārpus ledus, jo interesanti tak. Hihihih.

0

3

albalonga написал(а):

cravey, es jau sen teicu, ka jā. es piedalos. Ar tehniku palīdzēt nevarēšu, un tehniski ar nepalīdzēšu.

Tehnisko aprūpi es un Aijucis varētu uzņemties :) Tas jau tā. Es skatīju, ka daudzas lapas zem šitā servera ir taisītas - http://www.ucoz.com/ Jo vajag tādu, kur lv val ņem pretī, a zem šī servera tagad ir jaunā Vampire Diaries fanu lapa :) Jo parasti ir tā, ka var būvēt zem šī servera un pēc tam pa kaut kādu naudiņu vnk nopirkt pašizveidotu nosaukumu.

Vēl es varētu tieši tūristisko pusi uzņemties, t.i. aprakstīt vietas, kurās notiek sacensības, varbūt pat organizēt braucienus, palīdzēt ar organizācijas jautājumiem citiem, piem, mūsu lielais projekts - Pč Nica 2012 :)

Vēl kas, ja mēs tagad uzņemamies un līdz pč laikam šo uzbliežam, tad es varētu nosūtīt e-pastu Ābelei un varētu pareklamēt lapu sacensību pārraižu laikā.

0

4

Vēl parasti ir foruma sadaļa - to mēs varētu linkot uz šo mūsu forumu, jo mēs vnk šeit esam pieradušas visu infu likt, nav ko izplesties pa visurieni, jo ir pēc pieredzes zināms, ka tādā gadījumā jaunajā vietā tāpat neviens neko nerakstīts.

0

5

jā, piekrītu.

Varam bliezt ar līdz PČ. Laika gan maz. Tad jaizdomā kaut kādi pamati - kaut kādas pamatsadaļas, kurām jābūt gatavam. Es domāju, ka tam vajadzētu izskatīties bloga veidā - respektīvi atverot sākumlapu ir redzamas pēdējās iņas - jaunumi. Un tie gandrīz daily tiek atjaunināti. Un tad augšpusē ir sadaļu nosaukumi, kā piemēram daiļslidošanas vēsture, daiļslidošana Latvijā, fanu pieredze, fotogrāfijas, Q&A, par lapas autoriem, daiļslidošanas termini, tehnika utt. Nez, kādas vēl sadaļas. Man šitādas prātā ienāca.

0

6

Alby, ko tu nākam 7dien dari? Ja tev brīvs, tad varētu 7dien pieķerties un šo pataisīt, kaut ko padomātm, kad būsim abas klātienē :)

0

7

tu domā šonedēļ svētdien pēc SV maratona vai vēl pēc nedēļas svētdien? Nu it kā jau neko īpaši nedaru parasti svētdienās. Un ja neviens nesaslims, tad strādāt svētdien ar nevajadzēs.

0

8

Es ar varu piebiedroties. Es puslīdz sekoju visam, kas notiek. Principā ucoz.com ir labs hostings.

0

9

albalonga написал(а):

tu domā šonedēļ svētdien pēc SV maratona vai vēl pēc nedēļas svētdien?

Šo svētdien pēc SV :) Es jau stulbā dzīvoju vēl ar domu, ka šodien vēl 7diena :D

Inetux написал(а):

Es ar varu piebiedroties. Es puslīdz sekoju visam, kas notiek. Principā ucoz.com ir labs hostings

O, super Inetux, laipni lūgta komandā :)

0

10

Labi, oki, varam tad pēc SV maratona. un Aija ar būs. Jauki.

Es tipa vēl slima. Rīt ar vēl pa māju dzīvošos, trešdien tik uz darbu iešu. tā mn atļava, pretī nestrīdējos. Lai gan apnika jau mājās gulēt - garlaicīgi un vientuļi. Turklāt vēl rīt mammas miršana otrā gadadiena.... Man sakas depresions.

0

11

albalonga написал(а):

Es tipa vēl slima.

Eh, man ar šon kaut kas pielipis, bik pāri 37 t, bet tas sū, besī, ka galva riņķo un dūša nedaudz slikta. Man depression bij vakardien...

0

12

cravey написал(а):

Tehnisko aprūpi es un Aijucis varētu uzņemties

cravey написал(а):

Šo svētdien pēc SV  Es jau stulbā dzīvoju vēl ar domu, ka šodien vēl 7diena

Jap.... Noteikti piedalīšos.. :)

Viens ko varam darīt, uzreiz var sekot visam, kas parādās ISU mājas lapā un to likt iekšā galvenajā sadaļā, bet to visu varam svētdien izrunāt.. :)

0

13

Ai, projekts jau jums superīgs! :) Gribētos teikt, ka arī ko palīdzēšu, bet es jau zinu sevi. Pirmkārt, nekam i tagad nesekoju līdzi, otrkārt, negribu riskēt uzņemties kko, ko beigās tāpat nedarīšu... :s
Bet vēlu jums veiksmi un ja nu kā varēšu, labprāt palīdzēšu (respektīvi, ne regulārā, atbildīgā darbā, kur es varētu pievilt) :D

0

14

Oki, tad svētdien taisam lielo apspriedi :)

Palo, paldies, domāju, ka mums noderēs jebkāda veida palīdzība :) Jo darba būs daudz, tas nu ir skaidrs.

0

15

Tad tik dodiet ziņu! :) Ja man iedod saitu/atsūta pa kkurieni, es piemēram varu kādu čupiņu bilžu salikt vai ko tamlīdzīgu :)

Es vienīgi par to forumu domāju... Redz, ja uz šejieni likt, man īsti nepatīk, ka te ir tikai viena sadaļa visam bez iespējām veidot apakšsadaļas, kas tomēr tā kā prasītos... Man tā šķiet.

0

16

Paloma написал(а):

Es vienīgi par to forumu domāju... Redz, ja uz šejieni likt, man īsti nepatīk, ka te ir tikai viena sadaļa visam bez iespējām veidot apakšsadaļas, kas tomēr tā kā prasītos... Man tā šķiet.

Prasītos, bet, es šaubos vai mēs pašas tai jaunajā forumā kaut ko rakstītu, varētu jau taisīt, bet nez. Nu vēl variants ir taisīt forumu kā ekperimentu, ja aiziet, tad aiziet, ja nē, tad ņemam laukā. Pašlaik mēs vairāk varētu koncentrēties uz informatīvo sadaļu - gan par pašu sporta veidu, gan par sportistiem. Savu GP es arī pēc tam tai mājaslapā varētu publicēt :)

0

17

Nu - sadomājāt kaut ko svētdien, abas SV maratonētājas?

0

18

albalonga написал(а):

Nu - sadomājāt kaut ko svētdien, abas SV maratonētājas?

Nope.. ne īsti.. mēs bijām pārāk aizņemtas skatoties Smallville... noskatījāmies visas sērijas līdz 10 sezonai, kas bija paredzētas un jau bija pienākusi svētdienas pēcpusdiena.. :D

0

19

hihihi, wow, tas tik maratons. Protams savā ziņā skumji, ka nebiju ar jums, bet no otras puses - ar veselību paliek beidzot labāk.

0

20

albalonga написал(а):

no otras puses - ar veselību paliek beidzot labāk.

Tas gan labi.. būs jau mums daudz citu maratonu ar.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV