TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV


Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV

Сообщений 181 страница 200 из 224

181

Video: Kā Maskava ieguva tiesības rīkot Pč 2011: http://dailslidosanalv.ucoz.com/blog/vi … 1-03-27-19

0

182

DaiļslidošanaLV iesaka: atskats uz Pč 2010 laureātiem. Vīriešu kategorija.
http://dailslidosanalv.ucoz.com/blog/da … 1-03-27-20

Šī doma man nesen iešāvās prātā, jo atcerējos kā Alby teica, ka varētu veidot arī postus ar DaiļslidošanaLV iesaka ;) Nākamnedēļ tad pa kādu citu kategoriju uztaisīsim. Un tā katru svētdienu līdz Pč nedēļai ;)

0

183

Ev, es esmu akla, vai arī mums nerādās tagi? Būtu jauki, ja viņi būtu, jo tad viegli piemēram visus jaunumus sameklēt par kādu konkrētu sportistu.

0

184

Rādās tagi. Uzspied uz konkrētās ziņas un būs :)

0

185

oki. nav jau brnums. es jau brdināju, ka iespejams esu akla...

0

186

Mūsu mājas lapā jau bijuši 100 viesi (individuālas IP adreses) :) Nav slikti ;) Cerams, ka pēc Pč būs vēl vairāk, tāpēc turpinam aktīvi darboties un ziņot par visiem mājas lapas jaunumiem plašsaziņas portālos :)

0

187

Свернутый текст

Bļaviens. TAS PĻUŠKA AR SAVĀM BAŅĀM MAN TVITERI VISU PIESPAMO  :angry: Tad man jālasa par viņa un Rudkovskayas ģimes problēmam, it kā ar manis pašas nebūtu pietiekami, un pēc tsm par to kā viņš pa dienu vienu banānu un ābolu noēd. UN VAKARĀ UZ BAŅU PAŠOL. aaarrg, es uzsprāgt varētu :mad:  :mad:  :angry:  :sceptic:

0

188

lol, bet banāns un divi āboli būtu ļoti zīmīgi... hahahahahahaha...

Es atradu info vēl par vienu deju pāri ar potenciāli ļoti spožiu nākotni. Tagad došos mājās un ja galvassāpes pāries pa ceļam, tad pārtulkošu info un atkal uzlikšu vienu nākotnes zvaigznes rakstiņu, kā arī dāmu sadaļā info par Alisi Čisniju, kura gan taisās beigt sacensību karjeru pēc Pasaules čempja. Viņa ir šīs sezonas ASV čempione un man viņa patīk.

Vēl kas - angļu valodā sauc men and ladies. Es to tulkoju kā vīrieši un dāmas, vai arī jūs tomēr gribat, lai saucam sievietes? Vai tā nav kaut kāda tradīcija, ka sauc ladies? Jo man latviski ar labāk patīk Dāmas, nevis Sievietes, kā kategorijas apzīmējums daiļslidošanā. Vispār ņemoties tagad ar dāmām, lasot info un skatoties video man reāli sāk patikt dāmu slidojums, protams stiprajam galam. Vājajam bieži ir viena un tā pati mūzika un vienmuļība.

Ev, es - man liekās - līdz šim zināju diezgan daudz par daiļslidošanu, bet sakarā ar šo lapu uzzinu un iemācos tik daudz jauna. Gribēju tik pateikt - Paldies, cravey un pārējiem par šo projektu. Man patīk. Starp citu Dace ir to simts apmeklētāju vidū, jo šodien browseroja, Ilžuks pagājušonedēļ ieskatījās, kad es viņai pastāstīju. hihihi.

0

189

albalonga написал(а):

Ev, es - man liekās - līdz šim zināju diezgan daudz par daiļslidošanu, bet sakarā ar šo lapu uzzinu un iemācos tik daudz jauna. Gribēju tik pateikt - Paldies, cravey un pārējiem par šo projektu. Man patīk

Vai ne? Man tāpat. Kamēr es izpēros lielai daļai ISU noteikumu cauri - uiii, tik dauz kā jauna iemācījos. Man jau tagad tāda stadija - vienalga kā ies ar GP, bet šī mājas lapa ir labākais, kas no tā visa sanācis. Ar to domu arī strādāju priekš tās, ka galvenais es savas zināšanas papildinu + atkārtoju angļu val. un citas val. tulkojot regulāri. Arī Brī sāku vairāk saprast, kad šis fr val runā :) Eh jā, bet ar GP smagi iet, nemāku es sarakstīt visu tā kā gribētos. Redzēs vai paspēšu. Vispār pēdējās dienās depresija atkal. Rīt eksis jāraksta - man galīgi ne līdz tam. Sēžu un klausos korejiešu pop mūziku, dzeru vīnu, nu jau pa galvu sit. Tapē jau man ar uzsita pa nervu tās Pļuškas baņas. Ai, bet ar šo jau atkal off topikā iebraucu. Vnk negribas mammai šo visu stāstīt, viņai jau pašai savu problēmu pietiek. Ta es vismaz te ierakstu. Eh, bet vislabākās zāles būtu daiļslidošana dzīvajā. Tā gribētos uz čempi  :'( Un Brī atkal satikt, ehhhh, sapņi, sapņi...

0

190

Turies, saule. Mēs ar tevi. Būs labi. Cikos man rīt īkšķi par eksi jātur?

Patiesībā man sestdien bija depresons, vēl darbā izveda. Un es sestdien pārnācu un vienkārši apsēdos un atvēru vīnu un glāzi pa glāzei. Veselu pudeli izdzēru diezgan strauji, apreibu un nu jā. Vakar vispār visu dienu sūdīgi jutos, jo vēl tās mēneša dienas sākās. Nez, es gribu ļoti PČ ātrāk un gribu jūs satikt. Pagājušonedēļ strādāju sešas dienas, šonedēļ strādāšu sešas dienas un arī nākamnedēļ strādāšu sešas dienas...

0

191

albalonga написал(а):

Cikos man rīt īkšķi par eksi jātur?

14:15.

albalonga написал(а):

Nez, es gribu ļoti PČ ātrāk un gribu jūs satikt.

Jā man ar, īstenībā man tevi šonedēļ vajadzetu satikt, jo man vajag Brī grāmatu :) Kad tev kāds brīvaks brīdis būtu? Es atpakaļ droši vien, ka 3dien tik braukšu, vēl rīt jāsarunā cikos 3dien atslēgas varu nodot, jo es jau no kojām vācos laukā.

0

192

oho. njā.

mans šīsnedēļas darba grafiks - rīt darbā esu no diviem līdz ap 20:30, trešdien no 12-apmēram 22, ceturtdien iespejams, ka tikai no 17-20:30, bet tas vēl nav īsti skaidrs. Jebkurā gadījuma cravey - varu rīt gramatu uz darbu aiznest un nodot lejā dezurantam un tu vari jebkurā brīdī no 8-19:30 ienākt un paņemt.

0

193

Šodien es nekādi nevaru, jo braucu uz skoliņu. Iespējams, ka tik rīt mājā būšu, ta kā domāju, man vislabāk būtu tevi 12os trešdien sagaidīt. Vai es pati no Valmieras uz līdzīgu laiku Rīgā iebraucu, vai šovakar. Es jau ceru, ka šovakar mājā būšu, jo man tik atslēga koju komandantei jāatdod. Varu arī kursa biedrenei atstāt. Ev, jā, davai tad tiekamies rīt centrā, teiksim 11:40? Es ar 41. aizbraukšu :)

0

194

jā. oki. rīt varu būt 41.autobusa piturā pie Katedrāles 11:40.

0

195

Ir parādījies sacensību plāns un - jej, es redzēšu veču izvēles programmu - vismaz tā izskatās. Bet paraugdemonstrējumi ir svētdien 12:00. Es gribētu jūs visas ielūgt pie sevis visma zuz šo pasākumu un nosvinēt arī Daiļslidošana LV

Te ir sacensību plāns un diemžēl info arī par kādu mūsu mīluļu izstāšanos.

http://dailslidosanalv.ucoz.com/blog/si … 1-03-29-24

0

196

albalonga написал(а):

jā. oki. rīt varu būt 41.autobusa piturā pie Katedrāles 11:40.

OK, es ar tad ieradīšos. Tik es jau 11:30 būšu, jo man bus no Imantas ir tikai 11:02 un tad tik 11:20.

Alby, mēs pie tevis puikas vai paraugdemonstrējumus? Puikas varam pie manis skatīties, man vajag mammu blakus, kas rociņu paturēs :D

0

197

Īstenībā mēs varētu pie manis jau trešdien vakarā, kas var. Pieļaujama ierašanās vēlu vakarā :D Tad mēs varam kko pamaratonēt, droši vien, ka SPN kā vienmēr :D Jānoskatās "French kiss" :D Un tad nākamajā dienā puikas skatamies.

0

198

cravey, tad tiekamies rīt 11:30 pie katedrāles.

Paraugdemonstrējums varam pie manis skatīties. Un vispār - brīvā deja sestdien sākas 17:30. ir tā, ka ja nekas tehniski nekavējas un neieju alfā, tad 17:30 varu būt mājās. Tad mēs varētu pie manis sestdien tikties 17:30 (ja kaut kas noies greizi un es 17:30 nevarēšu būt mājās, došu ziņu, lai braucat biki uz velaku laiku). Tad mēs pie manis noskatamies brīvo deju un atkal naktī patusējam, paguļam un tad svētdien skatamies paraugdemonstrējumus.

cravey - trešdien varu braukt pie tevis, bet tad es būšu ne agrāk kā 22, iespejams pat velāk. Man pat laicīgi jaiečeko, līdz cikiem velākie pransporti pie tevis iet. Un izskatās, ka vīriešu īso programmu es redzēšu daļēji mājās, daļēji darbā, bet pārus galīgi neredzēšu ar visām izlozēm.  Bet ceturtdien - ja nenotiks nekas ārkārtējs, tad varēšu pie tevis visu puišu izveles programmu noskatīties un tad būs jābrauc pa taisno uz darbu uz keno vakara izlozi. Nu piektdien īso redzēšu tik biki darbā un deju īso jau nemaz ar ledus šovu arēnā. Bet kopumā sacensību plāns ir tik labs, cik labs viņš varēja būt priekš manis, ņemto vērā, kad viņš notiek un kur viņš notiek.

0

199

albalonga написал(а):

Tad mēs pie manis noskatamies brīvo deju un atkal naktī patusējam, paguļam un tad svētdien skatamies paraugdemonstrējumus.

Count me in ;)

albalonga написал(а):

cravey - trešdien varu braukt pie tevis, bet tad es būšu ne agrāk kā 22, iespejams pat velāk.

Ok, kā jau teicu vēla ierašanās pieļaujama :) Tramvaji pēdējie kaut kur 23:20 man šķiet ka bij, 41. pēdējais 22:53, 37. pēdējais 23:10, a 21. pretī Stokmanam pēdējais ir 00:06 :)

Līdz rītiņam ;)

0

200

ev, super, ka tev tik vēlu transporti iet. Man pēdējais 17 darba dienās ir 23:10, kuru ar Viking Lotto vienreiz jau nokavēju. Bet uz manu galu vēl iet 7 un 14, tik no tiem jāiet lielāks gabals. Braucu toreiz ar 14, kuram pēdejais ir 23:24.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV