TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV


Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV

Сообщений 201 страница 220 из 224

201

Turpinot off-topiku - starp citu mana vecā falva - kā gaja eksī?

0

202

Kas lūdzu ie falva? :D

Bet atbildot uz jautājumu - labi. Klepers pats nebij ieradies. Izrādījās, ka varēja visus materiālus izmantot (kas mums nebij pateikts), līdz ar to man kompis nebij līdzi. Labi, ka bij jaunais mobilais, jo tas kā mazais kompis, varēju iet netā un visu meklēt, arī prezentācijas ar materiāliem novilkt :) Tā ka beigu beigās jābūt ok. Daži jautājumi gan bij tizli  :sceptic:

0

203

Es ierosinu varbūt sākt svinības ar sestdienas vakara programmu un tad turpināt ar paraugdemonstrējumiem svētdien?? :)

0

204

Siikaa написал(а):

Es ierosinu varbūt sākt svinības ar sestdienas vakara programmu un tad turpināt ar paraugdemonstrējumiem svētdien??

Varam :) A kā tev ar puiku LP, Aijuc?

0

205

Siikaa написал(а):

Es ierosinu varbūt sākt svinības ar sestdienas vakara programmu un tad turpināt ar paraugdemonstrējumiem svētdien??

Jā, protams.

Bāc, es tikko tik mājās no darba. Man riebJAS TREŠDIENAS. Tas tikai pierāda to, ka trešdien neko īsti neredzēšu vakarā stabili. Līdz plkst. 17 vēl mos kaut ko neta. Fuck. Galva sāp. Un cravey - pati redzi, cik vēl es trešdien varēsu tik pie tevis uzrasties čempja laikā.

0

206

albalonga написал(а):

Un cravey - pati redzi, cik vēl es trešdien varēsu tik pie tevis uzrasties čempja laikā.

Šis jau vēl ir okā, ja vien tev tai dienā pašai būs iekšā :)

0

207

cravey написал(а):

Šis jau vēl ir okā, ja vien tev tai dienā pašai būs iekšā

nu daiļslidosana tak. Gan jau es izturēšu. bet ja būs iespēja, tomēr vajadzēs vismaz pāris stundas pagulēt. eh. Es tā gaidu čempi un pēc čempja jau ļoti drīz mēs lidojam. Ev, a mēs runājām kaut kad aprīlī tikties? Es vairs atkal neatceros. Un vispār ko jūs uz Lieldienām darāt. Man pēc ilgiem laikiem Lielā piektdiena un abas lieladienas brīvas, kas tiešam sen, sen nav gadījies. Pagājušogad pat olas nekrāsoju, bet sogas ja jau brīvs - vajadzētu. Mēs moš varētu kā kā dienā no tam ko pasākt.

0

208

Alby, es atļāvos bik pielabot tavu postu par Mišas dz.d., viņam vakar bija, nevis šodien :D

0

209

Izveidoju mums facebook grupu :) http://www.facebook.com/home.php?sk=gro … 4033851172

0

210

Aktivizēju Mini-čatu, tagad varam sačatot arī onlainā @dailsidosanalv :)

0

211

jauki, jauki.

0

212

Alby, cikos tu vakar gulēt aizgāji? Vēl bija pus3, kad tu vēl onlainā biji :D

0

213

pēc četriem. Man pēdējās dienās bezmiegs. Vakar naktī vārīju zupu, taisīju basmati rīsus ar olām un dārzeņiem un vistu ar austrumu garšvielām kā ganbei un paralēli netā sēdēju, vēl noskatījos jauno versiju krievu Dienesta romānam. Filma man reāli nepatika.

0

214

Nu es varu visam pievienoties tikai nedēļas nogalēs... darba dienās nesanāks.. :(

0

215

Alby, varēsi kko no šitā patulkot un ielikt lapā? Tev ar krievu val tomēr labāk kā man :) A šis pāris nu tiešām visus mahten interesē tagad.
http://www.sports.ru/tribuna/blogs/volo … 74971.html
Nevajag pat visu, kko vnk ;)

0

216

oki, patulkošu.

Es ielikus ziņu par Adamu un skatos - tu jau pirms manis paspēji. LOL. Es savu izdzēsu. Sarunājam ta - turpmāk, kad tulko kādu aktuālu jaunumu, pirms sākt tulkot, ieliekam čatā ziņu, ka drīz būs tāda ziņa lapā. Tad citi zina, ka viens jau tulko un liks un nesanāk darbs dubulta.

0

217

albalonga написал(а):

Sarunājam ta - turpmāk, kad tulko kādu aktuālu jaunumu, pirms sākt tulkot, ieliekam čatā ziņu, ka drīz būs tāda ziņa lapā.

Okā :)

0

218

Piedodiet, bet es unfollowoju twitterī :blush: Visi tie slidotāju retvīti nenormālos daudzumos man nav vajadzīgi... :blush: jau tā pietiek spama :D

0

219

Paloma написал(а):

Visi tie slidotāju retvīti nenormālos daudzumos man nav vajadzīgi...

Nūū, mēs jau atlasam tikai to svarīgāko, un mūsu prāt interesantāko, tā ka par spamu to īsti nevarētu uzskatīt. Bet nu, tas jau tavā ziņā, kā vēlies :)

0

220

cravey написал(а):

Nūū, mēs jau atlasam tikai to svarīgāko, un mūsu prāt interesantāko, tā ka par spamu to īsti nevarētu uzskatīt. Bet nu, tas jau tavā ziņā, kā vēlies

Nuu, jā, mani traucē, kad es paskatos twitterī un no 15 ziņām kādas 10 ir slidotāju retvīti :D no offence, citiem varbūt patīk, bet tā kā mani tas viss īpaši neinteresē, tad neko.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV