TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV


Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV

Сообщений 21 страница 40 из 224

21

Siikaa написал(а):

Tas gan labi.. būs jau mums daudz citu maratonu ar..

http://telenoveleslv.mybb.ru/viewtopic. … 75#p221856

0

22

Paklau, man šonedēļ laiks, ja mēs varam novienoties, ka taisam uz ucoz servera, tad mēs te varam jau katrs kaut ko pataisit, lai iet tie darbi uz priekšu :) Tatad, izdomājam, vai taisam uz ucoz, un ja jā, tad kādas sadaļas vajadzētu?

Galvenais nosacījums ir tāds, ka slidotāju biografijām (nav jābūt garam, īsi + interesantie fakti) jābūt VALSTS VALODĀ - tātad latviski, tas arī attiecas uz visu pamatinformāciju. Angļu un krievu valodās varam likt iekšā pēc tam jaunumu sadaļā, bet arī to ir VĒLAMS likt jau pārtulkotu latviešu valodā (var netulkot visu rakstu, bet galveno domu vismaz latviski, jo mērķauditorija ir latvieši un ne visi saprot angliski, vai krieviski). Tāpat pie jebkura raksta, bildes, jābūt apakšā avotam, no kurienes ņemta informācija (autortiesību problēma). Ja ir tulkotais raksts, tad jāieliek links uz oriģināl rakstu (piem franču lapa) un liks no kuras ņemts tulkojums (krievu, vai angļu lapas links), protams ja pats tulko latviski, tad liek tikai oriģinal linku un apakšā uzraksta savu vārdu kā cilvēku kas tulkojis.

Vot tā lūk, sanāk bišk penteri, bet ja mēs to visu tā uz valsts mērogu taisam, tad tam visam ir jābūt.

Tātad mans priekšlikums sākuma sadaļām:
Jaunumu sadaļa - te liksim bloga veidā visus aktuālos jaunumus daiļslidošanas pasaulē, sacensību rezultātus, utt.
Slidotāji (tad apakš kategorijas - vīrieši, sievietes, deju pāri, pāri) - te ietilpst biogrāfijas. Domāju, ka jāpaņemt ISU reitingu tabula un biogrāfijas varam ielikt top 5 katrā kategorijā, jo jābūt man darbā pamatojumam, kāpēc tieši tiem slidotajiem bio un ne citiem. Varam arī izveidot katrai kategorijai aktīvo slidotaju sarakstu (vadoties pēc šīs sezonas, tad pa nākamajām sezonām sarakstu atjaunināt)
Sacensības - šeit aprakstam galvenās sacensības, aktuālās vietas, kur tās norisinās + tūristiskā puse
Paraugdemonstrējumu šovi - koncentrējamies uz Eiropas reģionu, infa par aktuālajiem šoviem, kādus iespējams apmeklēt
Tehniskā sadaļa - šis laikam visgrūtākais, jo latviski jāieliek tehniskais apraksts. Vismaz kā atšķirt lēcienus. Seit es varētu Ābelei uzjautāt, vai ir kaut kur latviešu valodā kaut kas pieejams, ko mēs varētu izmantot.
Par attēlu galerijām - tā kā atvēlētais mb skaits ir neliels, tad domāju bez šī pašlaik vismaz varam iztikt, pietiks ka pie attiecīgajām sadaļām būs bilžuki slidotājiem.
Viesu grāmata
"Raksti mums" sadaļa, kur cilvēki mums uz e-pastu var rakstīt sūdzības, ieteikumus, utt.

Īsumā tas pagaidām viss, kas man iešāvās prātā. Gaidu jūsu komentārus :)

0

23

es varu uzņemties biogrāfijas pagaidām. Un šakt teiksim ar dāmām, nevis vīriešiem, kā man gribētos. Man rīt brīvdiena un es varētu pamēgināt ko padarīt.

Saprotams, ka biogrāfijas īsas un latviešu valodā, bet noteikti dažiem biogrāfijas būs visai garas un dažiem ļoti, ļoti īsas. Un katrai biogrāfijai klāt minimums viena bilde ar seju. Maksimums trīs bildes - ja atspoguļo piemēram kaut kādus svarīgus aspektus, programmas, pārus dejotājiem un pāriem. Bet ne vairāk, jo bilžu galerijas atsevišķi. Vienkārši tās bildes pie bio vairāk priekš tiem, kuri ir stipri mazāk populāri. Un biogrāfijā noteikti jābūt info par visiem turnīriem un vietām - respektīvi statistikai. Un arī info - no kura brīža ir pieaugušo sacensību daiļslidošanā un no kura brīža pārgājis profesionāļos. Jo redz ir daiļslidotāji,. kuri jau profesionāļos, bet vienalga viņi ir daudz interesantāki un skatītāju mīlētāki par tiem, kas sacenšas.

0

24

cravey написал(а):

Par attēlu galerijām - tā kā atvēlētais mb skaits ir neliels, tad domāju bez šī pašlaik vismaz varam iztikt, pietiks ka pie attiecīgajām sadaļām būs bilžuki slidotājiem.

Var taisīt piemēram kādā citā lapā - bilžu kādā hostā galeriju, kur visas bildes tiks liktas.

0

25

cravey написал(а):

Tāpat pie jebkura raksta, bildes, jābūt apakšā avotam, no kurienes ņemta informācija (autortiesību problēma).

Vajag vienoties par atsauču sistēmu, lai viss būtu vienādi (mans profesionālais kretīnisms.. :D ), varu paskatīties kādu vienkāršāku atsauču veidu, ko izmantot.. pagaidām domāju, ka labs varētu būt MLA, bet vēl papētīšu.. :)

cravey написал(а):

Sacensības - šeit aprakstam galvenās sacensības, aktuālās vietas, kur tās norisinās + tūristiskā puse

Mums tiešām vajag aprakstīt tūrisma pusi? Katrai sacensību vietai tie ir smuki pieejami.. tāpēc domāju, ka mēs varam norādīt, kur atrast vairāk informācijas.. varbūt.. :)

cravey написал(а):

Par attēlu galerijām - tā kā atvēlētais mb skaits ir neliels, tad domāju bez šī pašlaik vismaz varam iztikt, pietiks ka pie attiecīgajām sadaļām būs bilžuki slidotājiem.

Nu te varētu izveidot vairākas sadaļas:
Oficiālās sacensības - ielikt bildes no oficiālajām sacensību mājas lapām, kurās redzama vismaz viena bilde par katru sportistu un uzvarētājiem vairāk veltīts (tad no šejienes arī papildinātos sportistu profili, jo kā jauns sportists parādās, viņam izveido profilu latviski)
Sportistu profili - sportistu bildes no sacensībām (domāju mums jāizvairās ievietot bildes no žurnālu intervijām utt, jo visiem to nedarīsim un tad daļa sportistu tiks apdalīti, jo nav mūsu mīļumu sadaļā, bet varbūt viņma ir fani lv)
Mēs un mūsu mīļumi ;) -  sadaļa veidojas no iesūtītaj'm latviešu fanu bildēm, kā viņi satikuši savus mīļuļus un varbūt te varētu pievienot cilvēkus sāstus.

cravey написал(а):

Slidotāji (tad apakš kategorijas - vīrieši, sievietes, deju pāri, pāri) - te ietilpst biogrāfijas. Domāju, ka jāpaņemt ISU reitingu tabula un biogrāfijas varam ielikt top 5 katrā kategorijā, jo jābūt man darbā pamatojumam, kāpēc tieši tiem slidotajiem bio un ne citiem. Varam arī izveidot katrai kategorijai aktīvo slidotaju sarakstu (vadoties pēc šīs sezonas, tad pa nākamajām sezonām sarakstu atjaunināt)

Te varētu varbūt izveidot iespēju, ka cilvēki izsaka savu viedokli par sportistu (protams ar piezīmi, ka rupjības un aizvainojošus komentārus ņemsim ārā), bet būtu interesanti palasīt, cilvēku viedokļus par sportistu stiliem, dzīves veidu un varbūt arī uzvedību.. :)

0

26

albalonga написал(а):

Var taisīt piemēram kādā citā lapā - bilžu kādā hostā galeriju, kur visas bildes tiks liktas.

Par šito piekrītu. Galeriju var veidot kaut kur citur.
Vispār šodien sazināšos ar savu brālēnu, kurš ir IT spečuks, lai iesaka labāko hostu utt.

Siikaa написал(а):

Te varētu varbūt izveidot iespēju, ka cilvēki izsaka savu viedokli par sportistu (protams ar piezīmi, ka rupjības un aizvainojošus komentārus ņemsim ārā), bet būtu interesanti palasīt, cilvēku viedokļus par sportistu stiliem, dzīves veidu un varbūt arī uzvedību.. :)

Ja, šitas būtu interesanti, jo katram tomēr ir savādāks stils.

Es domāju, ka vēstures sadaļu arī vajadzētu.
Un tā kā tā ir lapa latviešu faniem, domāju, ka vajadzētu arī sadaļu - Daiļslidošana Latvijā ( nu kaut kā tā)

0

27

Inetux написал(а):

Es domāju, ka vēstures sadaļu arī vajadzētu.
Un tā kā tā ir lapa latviešu faniem, domāju, ka vajadzētu arī sadaļu - Daiļslidošana Latvijā ( nu kaut kā tā)

O.... super, man neienāca prātā, bet doma perfekta.. :)

0

28

Super esmu ar visu mierā :)

Siikaa написал(а):

Vajag vienoties par atsauču sistēmu, lai viss būtu vienādi (mans profesionālais kretīnisms..  ),

To vaig jā, es varu ielikt dokumentu par savas augstskolas atsauču sistēmu, tā kā šitas viss ies manā darbā iekšā :)

Tātad pagaidām sadaļas izskatās šādas:

Jaunumu sadaļa
Slidotāji-> 4 kategorijas-> top slidotāji (esošie, aktīvie), viņu īsas biogrāfijas + fakti, sacensību profili+bildes (obligāti portret bilde + spilgtākie mirkļi)+iespējas izteikt savu viedokli (bet šim tad regulāri jāseko līdzi, jo rupjības jādzēš laukā)
Sacensības->vietu tūristiskā puse (regulāri atjaunināma), šeit es biju domājusi infu lv valodā, jo sacensību mājas lapās ir, jā, bet ne LV valodā. Katrā ziņā par tūristisko pusi es parūpēšos, jo tas vistiešākajā mērā skar manu darbu ;)
Paraugdemonstrējumu šovi
Daiļslidošana Latvijā
Tehniskā sadaļa
Vēstures sadaļa + tad šeit varam iekļaut to slidotāju biogrāfijas, kas ir superīgi un spilgti, bet kas vairs nav sacensībās iekšā (Stepka, Evans, utt.)
Foto galerija -> tad liekam citā hostā vnk, nosaukums kā links, kas aizved uz šo hostu ;) Tad liekam bildes tādas, kā Aijucis rakstīja :)
Viesu grāmata
"Raksti mums"

Tagad, kas ko vēlas jau ņemt uz sevi? Un paliekam tad pie ucoz servera?

0

29

Nu par vēsturi un Daiļslidošanu Latvijā sadaļām jau iepriekš teicu tēmā - tam noteikti jābūt.

Jau teicu, kia strādāšu ar dāmām rīt - pamēģināšu un pirmo, ko uztaisīšu - ielikšu te jūsu ievērtējumam. Vēl es varu pamēģināt par šovien kaut ko. Piemēram ir tādi, kas ir katru gadu stabili kā Art on Ice, kur Stepka spīd visu laiku. Kā vesels fenoments ir pagājušā pavasara Kings on Ice, kur trīs karaļi vienojās vienā numurā. Varu mēģināt Latviski sagatavot informāciju un atstāstu par to.

Mūsu lapiņā vajadzētu visu laiku būt aptaujai. Katru nedēļu var uzlikt citu jautājumu, bet vispār es pati pēc sevis zinu, ka man patīk nobalsot visādās lapās, kur eju. LOL. Tur jau var visādas tēmas par tērpiem, programmām, pareģojumiem, kurš uzvarēs, kad kādas sacensības tuvojas. Nu tas protams talā nākotnē, bet principā.

Lai nerastos pārpratumi - rīt mēģināsu uztaisīt biogrāfiju Karolīnai Kostnerei, Yuna Kim un Mao Asada. Un uztaisīt Latviski tādu Art on ice info un arī Kings on Ice info. Stepka teica, ka šogad ar ļoti iespējams Kings on Ice būš Krievijā.

0

30

Siikaa написал(а):

Sportistu profili - sportistu bildes no sacensībām (domāju mums jāizvairās ievietot bildes no žurnālu intervijām utt, jo visiem to nedarīsim un tad daļa sportistu tiks apdalīti, jo nav mūsu mīļumu sadaļā, bet varbūt viņma ir fani lv)

Bildes tajā papildus galerijas lapā liksim visas, kādas vien ir, neizvairoties ne no kā. Kādas bildes vien atrodam - liekam, Un tad galerijas dalam apakšgalerijās. Saprotams, kapopulārākajiem vienmēr būs vairāk bildes un arī daudz ārpus ledus bildes. Tas ir normāli un nav jāsatraucas, ka kāds fano par kādu un tam maz bilžu. Visi aicināti sūtīt bildes, kuras tiks pieliktas pie galerijas un būs atsauce uz gan to, kurš norādījis uz bildēm, gan uz to, kas reāli bildi nofotografējis, ja vien netā ir tāda info pie bildes vai uz bildes. Ja ni - ta ni. Bet tas saprotams tieši galerija. Profilos jau ieteicu sistēmu - Minimāli viena biolde - vislabāk seja. Maksimāli trīs bildes - piemēram spilgtākās programmas vai bilde kopā ar pāri dejām un pāriem. Kaut kā tā. Un vēl - pāri man liekas jāliek kopā. Ja izjūk pāris (kas notiek regulāri) un dabū jaunu pāri, info pie pāra biogrāfijas parādās - pārtrauca slidot kopā tad un tad un atkal ir jauna pāra biogrāfija, kad jauns izveidojas.

0

31

Ok, ta es gatavoju par puikām biogrāfijas sadaļās :) Uhh, darba būs daudz rīt. Domāju, ka taisam bio tiem, kas ir šajā - http://www.isu.org/vsite/vnavsite/page/ … st,00.htmlpirmajā desmitniekā (jo Brī ir 10. tikai :( ) Lai rakstot varu pamatot darbā, kāpēc tieši tie slidotāji un ne pārējie. A aktīvo slidotāju listi liekam pēc šī - http://www.isu.org/vsite/vnavsite/page/ … st,00.html

0

32

Es taisīšu wordā un pēc tam vnk iedošu linku uz dokumenta ielādi, tā būs vnk :)

0

33

cravey написал(а):

To vaig jā, es varu ielikt dokumentu par savas augstskolas atsauču sistēmu, tā kā šitas viss ies manā darbā iekšā

Perfekti.. :)

cravey написал(а):

Tagad, kas ko vēlas jau ņemt uz sevi? Un paliekam tad pie ucoz servera?

Nu es varētu paņemt Deju pārus pirmo desmitnieku :)
Arī uztaisīšu tos word un pievienošu saiti te, kā izskatās.... :)  Mēs taisām līdzīgi, kā ISU mājas lapā, īsa iepriekšējā vēsture, labākie rezultāti un vietu tabula?? :)

0

34

Siikaa написал(а):

Mēs taisām līdzīgi, kā ISU mājas lapā, īsa iepriekšējā vēsture, labākie rezultāti un vietu tabula??

Jap, un tur arī faktus galvenos var dabūt, a tekstuālo no slidotāju mājas lapām :) Un vēl kas - pēc iespējas vairāk izvairamies no wikipēdijas izmantošanas!

Tāks, un šeit būs manas augstskolas atsaučju sistēma:http://www.megaupload.com/?d=M848VFOR

Es tagad paēdu un ķeros klāt  8-) LAI VEICAS DARBOS  :flag:

0

35

Atradu serveri, kur varam likt bildes iekšā :)
http://coppermine-gallery.net/

0

36

Tad es varētu mēģināt par sporta pāriem. Jāparakņājas latviešu sporta lapās par latviešu daiļslidotājiem info.

0

37

Inetux написал(а):

Tad es varētu mēģināt par sporta pāriem. Jāparakņājas latviešu sporta lapās par latviešu daiļslidotājiem info.

Oki, SUPER! :)

0

38

cravey написал(а):

Un vēl kas - pēc iespējas vairāk izvairamies no wikipēdijas izmantošanas!

Nu ja.. nav akadēmisks un uzticams avots tač.. ;)

0

39

Tā tā kā sporta pāros ir daudzi aziātu pārstāvji man radās jautājumi par vārdu un uzvārdu latviskošanu ( nu ne īsti latviskošanu, bet nu gan jau sapratāt) Qing PANG / Jian TONG ..es domāju atstāt šitā pat..

0

40

Inetux написал(а):

Tā tā kā sporta pāros ir daudzi aziātu pārstāvji man radās jautājumi par vārdu un uzvārdu latviskošanu ( nu ne īsti latviskošanu, bet nu gan jau sapratāt) Qing PANG / Jian TONG ..es domāju atstāt šitā pat..

Es ar domāju vārdus un uzvārdus atstāt oriģināl rakstībā.. :) Lai pēc tam nav nekādu pārpratumu..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV