TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV


Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV

Сообщений 41 страница 60 из 224

41

Es ielikšu kā es taisīju par Daisu, tad lai vienādi sanāk :)
http://www.megaupload.com/?d=4XS9FDUB

0

42

Ev, tauta, Evans tak aizgāja no sacensībām, vai ne? Jo vnk tad es par viņu nerakstu aktīvo slidotaju sadaļā. Tad viņa vietā ņemu 11. vietu, kas ir Kevinītis :)

0

43

cravey написал(а):

Ev, tauta, Evans tak aizgāja no sacensībām, vai ne? Jo vnk tad es par viņu nerakstu aktīvo slidotaju sadaļā. Tad viņa vietā ņemu 11. vietu, kas ir Kevinītis :)

Ķipa es sapratu, ka viņš šito sezonu izlaiž. Neesmu pilnībā pārliecināta par to...bet tā kā viņa vietā tu ņem Kevušķu tad mani tas apmierina.

0

44

Ne, ja viņš pavisam nav aizgājis, tad taisu par Evanu, jāseko sarakstam līdzi. Bet vispār ar laiku mums vajadzetu katram to profilu tādu uztaisīt, tagad varam vnk par pirmajiem 10 :) Nav jau visam uzreiz jābūt, to ar laiku pilnveidosim :) Jo savādāk topa augšgalā nav visu mums tik mīļo slidotāju, kā piem Florāns, Albāns, utt.

Tagad esmu pie Džeremija Abota, tātad 6. vieta ranga tabulā.

0

45

Oficiāli Evans un Johnny izlaiž sezonu, bet dikti šaubos, vai Evans atgriezīsies. Johnny varbūt, bet mani arī māc šaubas. Jo viņi abi maz laika uz ledus ka tāda pavada un abi sacenšas, kurš parādīsies vairāk TV sarunu šovos, pasākumos un prezentācijās. Johnny vēl filmējas savā realitātes šovā Be good Johnny Weir un arī nodarbojas ar grāmatas promociju.

Ir tā, ka neko neesmu izdarījusi un droši vien arī neizdarīšu šodien, jo vakardien bija 23.februāris un sencim tie ir lielie svētki. Tā nu šodien mani piespieda braukt pie viņiem ciemos un svinēt. Un tagad esu manāmi iereibusi... o.O

0

46

Es pabeidzu par Aļonu un Robinu pilnībā, bet tagad jāpabeidz referāti divi + jāpamācās 2 kd. Tā kā pārējos domāju rīt pabeigt.

cravey написал(а):

Bet vispār ar laiku mums vajadzetu katram to profilu tādu uztaisīt, tagad varam vnk par pirmajiem 10 :) Nav jau visam uzreiz jābūt, to ar laiku pilnveidosim :) Jo savādāk topa augšgalā nav visu mums tik mīļo slidotāju, kā piem Florāns, Albāns, utt.

Pašā sākumā tikai pa pirmajiem 10, lai gan domāju, ka varētu uztaisīt arī nākamajiem, kad būs brīvlaiks.  Bet es arī iedomājos, ka par Flo, piemēram, vajag uztaisīt, jo viņš tomēr čempions bija šogad.

0

47

Inetux написал(а):

Bet es arī iedomājos, ka par Flo, piemēram, vajag uztaisīt, jo viņš tomēr čempions bija šogad.

Aha ;) Nu mums vēl daudz darba priekšā, bet tas rezultāts būs superīgs  :crazyfun: Es pati kā izlīdu no gultas, tā šon visu dienu pie kompja sēžu un drukāju, pat ēst neesmu bijusi :D I pat negribās īsti :D Tagad taisīšu par Samjuelu. Uztaisīju arī par Evanu :)

0

48

Es klausos fona hokeju, mācos KD, drukāju un ēdu. Nu karoči kā parasti visu reizē daru. :D Bet rezultāts būs supērīgs kā jau tu teici.

0

49

Yay, man vēl Kozuka palika un tad BRĪĪĪĪĪĪĪĪĪ http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

0

50

Esmu pabeigusi trīs pirmos pārus (vēl varbūt papildināšu biogrāfisko aprakstu, bet tas tā)...

Domāju, ka pa nedēļas nogali paspēšu visus 10 uztaisīt un tad varbūt katru nedēļu kādus 5 vai 6 pievienot, līdz visi ir.. :)

Ar laiku mums jau sakrāsies profili un tad varēs izveidot arī sadaļu biju;sie slidotāji, vai informāciju par viņiem vispār ņemt ārā.. :)

0

51

es domāju, ka nevajag sarežģīt un taisīt bijusie slidotāji un nākotnes slidotāji utt. Vajag vienkārši Slidotāji vīrieši un alfabēta secībā un tad profilā var norādīt, ja ir beidzis karjeru kā slidotājs. Un vispār es gribētu profilus arī populārākajiem treneriem/horeogrāfiem, jo viņiem ir ļoti liela loma.

Es jūs malaces. Es nespēju. Alkohols asinīs dara savu. Man jābeidz dzert ar senci un Grošu. LOL. Tas jau kļūst komiski. Galvenais, ka sencis parasti pamanās apstāties vai iepauzēt, kamēr mēs ar Grošu turpinām līdz beigām. Pilnīgs kaut kāds. Un šodien jau tik agri pa dienu sākām, kamēr sīkie vēl bija skolā. Bāc, galva kaut kā sāp.

Šodienas lielie jaunumi daiļslidošanas pasaulē man šķiet daudzus iepriecinās forumā

faiella/scali nedosies uz pasaules čempi. Itālijas federācijas oficiālajā listē dejās kā pārstāvji ierakstīti tik  Cappellini/Lanotte un Guignard/Fabbri.

Vēl sis tas iz jaunās sezonas info - Grand Prix fināls notiks Quebec City Kanādā no 8.līdz 11.decembrim.

Un šis jums labam garīgajam un uzmundrinājumam no manis jūsu smagajā darbā.

http://i871.photobucket.com/albums/ab278/mimestylesongz/Show%20me%20your%20peen/01.jpg

0

52

Yay, esmu tikusi līdz Brī un pārvācus uz portatīvo kompi :D

0

53

albalonga написал(а):

Vajag vienkārši Slidotāji vīrieši un alfabēta secībā un tad profilā var norādīt, ja ir beidzis karjeru kā slidotājs.

Tas skan baigi labi.. un mazāk darba.. :)

0

54

Yay, pabeidzu, biju iesprūdusi tieši pie Brī :D Katrā ziņā re kā izskatās mans darinājums:

Kā jums sokās? Drīzumā ta kā varētu kaut ko jau taisīt augšā, ne?

0

55

albalonga protams neko nav izdarījusi joprojām. Bet tā jūsu vaina, jo uzsēdinājāt mani uz Big Bang Theory. Un darbā laika nav. Tā nu būs kad būs. (Laikam 4-dien)

0

56

albalonga написал(а):

Tā nu būs kad būs. (Laikam 4-dien)

Nu jā, jo vajag lai kaut kas iet uz priekšu līdz čempja laikam :)

0

57

Man puse ir uztaisīta. Nav bijis laika pēdējās dienas.
Šitās nedēļas laikā domāju, ka visu piebeigšu līdz galam.

0

58

Foršīī, Inetux :)

0

59

Motivācijai izdomāju, ka jābīda darbi uz priekšu, tapē atvēru lapu tās sākuma izskatā (būs vel daudz izmaiņu laika gaitā) un salikšu vismaz to, kas jau ir :)
http://dailslidosanalv.ucoz.com/

Aijuc, es tev aizsūtu admina loginu un paroli, lai jau vari apskatīt kas un kā, ta kā mēs laikam būsim tās tehniskās dāmas :D

0

60

cravey написал(а):

Aijuc, es tev aizsūtu admina loginu un paroli, lai jau vari apskatīt kas un kā, ta kā mēs laikam būsim tās tehniskās dāmas

Uu... sajutos svarīga.. :D:D:D

Man ir 90% gatavi.. tik atlicis papildināt biogrāfijas no oficiālajām mājas lapām un izveidot atsauces.. :)
Bet to varētu pabeigt ātrākais rīt.. šodien bija traka darba diena un baigais nogurums sametās. :)

Bet lapa izskatās tīri gudra un profesionāla.. :) Man patīk.. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV