TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV


Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV

Сообщений 61 страница 80 из 224

61

Siikaa написал(а):

Bet to varētu pabeigt ātrākais rīt.. šodien bija traka darba diena un baigais nogurums sametās.

Protams :) Nevaig par varēm spiest. Man bij ta, ka šodien urbos tās lapas pamatiem cauri un vienā brīdī bij tāds - NU NAFIIG, a tagad, kad sāku par puikām likt iekšā, arvien vairāk tos tukšos laukumus gribas izpildīt :D Motivācija riktīgā :) Diemžēl pa vidam vēl citi darbi jādara :(

Siikaa написал(а):

Bet lapa izskatās tīri gudra un profesionāla..

Izskats jau vel simtām reižu mainīsies  :playful: Bet jā, pamatam ir okā :)

Nu mani visi pirmie 10 puikas ir iekšā :) Redzēs ka būs, moš šodien vēl pielikšu klāt kādu ;)

0

62

cravey написал(а):

Man bij ta, ka šodien urbos tās lapas pamatiem cauri un vienā brīdī bij tāds - NU NAFIIG, a tagad, kad sāku par puikām likt iekšā, arvien vairāk tos tukšos laukumus gribas izpildīt  Motivācija riktīgā  Diemžēl pa vidam vēl citi darbi jādara

Man ļoti patīk, kā izskatās profili... viegli uztverami un interesanti... :)

Es ar par to pārdzīvoju.. šī būtu tā lieta, kam gribas visvairāk laika veltīt, bet tas sasodītais maģistrs... gribas viņam uzspļaut un neko nedarīt, taču tad 740 Ls par atkārtotu kārtošanu jāmaksā.. :O

0

63

Siikaa написал(а):

taču tad 740 Ls par atkārtotu kārtošanu jāmaksā..

KOOO? TIK DAUDZ? :tired:

Siikaa написал(а):

viegli uztverami un interesanti...

Jā, man ar tā šķiet. Sākumā bija plānā vēl likt bildes klāt un sacensību iepriekšejos rezultātus, BET, bildes aizņem vietu serverī, nedaudz, bet kopā, ka pa visiem savelk sanāk diezgan. Uztaisīsim atsevišķā severī galeriju, kur tad arī varēsim visiem slidotājiem salikt bildes :)
A sacensību tabula - tā ir regulāri jāatjaunina, a tur to ir pagrūti tur izdarīt un visam kvantumam visu laiku mainīt rezultātu tabulas - tas ir liels, lieks darbs. Apakšā avota links ir uz ISU lapu, kur viņi regulāri atjaunina rezultātu tabulas, ja kāds gribēs var ieiet tur un apskatīties. Mums pašām ir vieglāk, ja mēs regulāri atjaunināsim sezonu rezultātus tekstiņa formā pie katra profila apakšā.

Piezīme, kad rakstam -
Minot pirmo reizi vārdu, kas ir svešvalodas vārds (arī personu vārdi) aiz latviešu vārda versijas iekavās slīprakstā ierakstam vārdu oriģinālajā valodā. Piemēram: Puatjē (Poitiers); Antonio Naharro (Antonio Najarro).
Nākamajā reizē jau varam atkārtoti nerakstīt oriģinālvalodā, bet tikai tad, ja tas ir tajā paša lapā. Tiklīdz rakstam citā lapā,piem., citā slidotāja profilā, tā atkal atkārtojam darbību.

0

64

cravey написал(а):

KOOO? TIK DAUDZ?

Nu 37 Ls par kredītpunktu un MD vērtība ir 20 kredītpunkti... kopā sanāk 37x20=740.. :)

0

65

Siikaa написал(а):

Nu 37 Ls par kredītpunktu un MD vērtība ir 20 kredītpunkti... kopā sanāk 37x20=740..

wow, njā, vāks :(

0

66

cravey написал(а):

Galvenais nosacījums ir tāds, ka slidotāju biografijām (nav jābūt garam, īsi + interesantie fakti) jābūt VALSTS VALODĀ - tātad latviski, tas arī attiecas uz visu pamatinformāciju. Angļu un krievu valodās varam likt iekšā pēc tam jaunumu sadaļā, bet arī to ir VĒLAMS likt jau pārtulkotu latviešu valodā (var netulkot visu rakstu, bet galveno domu vismaz latviski, jo mērķauditorija ir latvieši un ne visi saprot angliski, vai krieviski).

wow, kā jūs jau darbojaties!
Es tikai gribēju teikt, ka šī ir ziņa, kurā es labprāt piesakos palīdzēt :) nu, ja nav ļoti steidzami, protams, jo, piemēram, šonedēļ man laikam īpaši laika vispār nebus, ja nu vienīgi piektdien. Bet tā - ja jūs man piegādājat tekstu angliski, es ļoti labprāt pārtulkošu :)

0

67

Atgriežoties pie tēmas :)

1. lūgums Palo :D Vai tu nevarētu lūdzu uztaisīt kādu smuku bannerīti mūsu lapai, ko augšā uzlikt? Brīva izvēle par tematiku un dizanu, vienīgi tā kā man doma, ka lapu mēģināsim taisīt LV krāsās, proti sarkan balt sarkanajās (pamatā), nu tad arī bannerītī tādas krāsas, kas ietu kopā :)

Bilžukus var dabūt šeit: www.daylife.com

0

68

Paloma написал(а):

Bet tā - ja jūs man piegādājat tekstu angliski, es ļoti labprāt pārtulkošu

O, super :) Man tāds priex, ka jūs visas atbalstiet šo ideju un piesakaties palīdzēt http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/ee21213d25b07e3650358d8cd952f4a7.gif Kopā mēs tiešām varam to paveikt! http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

0

69

Mazliet papildināju:
http://dailslidosanalv.ucoz.com/index/sacensibas/0-11
http://dailslidosanalv.ucoz.com/index/sovu_tures/0-17

0

70

cravey написал(а):

1. lūgums Palo  Vai tu nevarētu lūdzu uztaisīt kādu smuku bannerīti mūsu lapai, ko augšā uzlikt? Brīva izvēle par tematiku un dizanu, vienīgi tā kā man doma, ka lapu mēģināsim taisīt LV krāsās, proti sarkan balt sarkanajās (pamatā), nu tad arī bannerītī tādas krāsas, kas ietu kopā

Oj. Nu es piektdien varbūt pamēģināšu, redzēs, kā sanāks laiki :) Var jau arī mēģināt ar aNgeL parunāt, vai viņa šajā ziņā nevarētu piedalīties :) bet varu arī es pamēģināt - sen neesmu ņēmusies photoshopā :D
Varbūt uzraksti, kurus slidotājus vajadzētu iekļaut? Nu, kuri šobrīd ir aktuālākie, utt. Es jau bik atpalikusi :D Brī ieliktu un tālāk nekā :D

0

71

Euu, starp citu - es varu pieteikties uz rakstu pie Leģendām par Jagudinu, tik nesolu, kad iztulkošu no krievu valodas savus materiālus :)
(bāc, un es vēl padomāju, vai nesaglabāt pilnu info, ko gatavoju krievu valodai, bet padomāju "priekš kam?" un atstāju tikai prezentācijai paredzēto :D ) - bet ar to arī pietiktu, es domāju :)

0

72

Paloma написал(а):

Var jau arī mēģināt ar aNgeL parunāt, vai viņa šajā ziņā nevarētu piedalīties

Jap, varam :) aNgeL, ko saki, palīdzēsi mums?  8-) Slidotājus, kurus iekļaut. Hmm, nu no puikām Brī un Stefans noteikti, vēl Florānu kā jaunās paaudzes pārstāvi, jo viņš pašlaik visaugstāk kotējās, un tad ieliec Daisuki Takahaši vel, lai ir kāds no Āzijas iekšā, lai nav tikai eiropieši :D. No sievietēm - Sāru Meieri, Kostneri, Miki Ando. No deju pāriem Kerrus un Meryl DAVIS/Charlie WHITE, no sporta pāriem Aļonu un Robinu, kā arī Qing PANG/Jian TONG. Nu un tad jāskatās kā ar vietu, vēl var Jagudinu ielikt, vai vēl kādu no vecajiem, foršajiem. Un ja galīgi sanāk vieta, tad arī Pļušku. Uz Pļušku es vēl būtu ar mieru skatīties, uz Čanu gan ne :D Tātad saraksta veidā izskatās šādi:

men:
Brian Joubert
Stephane Lambiel
Florent Amodio
Daisuke Takahashi

women:
Carolina Kostner
Sarah Meier
Miki Ando

ice dance:
Sinead Kerr/John Kerr
Meryl Davis/Charlie White

pairs:
Aliona Savchenko/Robin Szolkowy
Qing Pang/Jian Tong

Paloma написал(а):

Euu, starp citu - es varu pieteikties uz rakstu pie Leģendām par Jagudinu

Oki ;)

Es vēl vakar atlasīju visu slidošanas aizsācējus - Šēferu, Salkovu utt. Par tiem ar noteikti vajag kko.

Tā, mums vajag kādu, kas uzraksta par pašu daiļslidošanas vēsturi kā tādu, LV daiļslidotājiem un daiļslidošanu Latvijā. Inetux, tu kauč ko minēji, ka varētu rakstīt? Vēl ir spēkā, vai arī ja ne, tad kāds cits variants jāatrod :)

0

73

Vēl, kas ir svarīgi, jūs visas varētu reģistrēties dailslidosanalv lapā, un es jums uzliktu admina profilu, lai visas arī varat savus rakstus likt iekšā un rediģēt, tas ir pavisam vnk :)

0

74

cravey написал(а):

Inetux, tu kauč ko minēji, ka varētu rakstīt? Vēl ir spēkā, vai arī ja ne, tad kāds cits variants jāatrod :)

Nu pagaidām tas ir spēkā, jo šodien plānoju pabeigt visu par pāriem. Un rīt varētu sākt skatīties par to. Es nedomāju, ka kaut kas mainīsies šajā sakarā.

cravey написал(а):

Vēl, kas ir svarīgi, jūs visas varētu reģistrēties dailslidosanalv lapā, un es jums uzliktu admina profilu, lai visas arī varat savus rakstus likt iekšā un rediģēt, tas ir pavisam vnk :)

Ok tulīt piereģistrēšos!

0

75

Palo, Inetux, es jums uzliku administratora statusu :) Vēl izsūtīšu privātajā vadības paneļa loginu un paroli :)

Inetux написал(а):

Nu pagaidām tas ir spēkā, jo šodien plānoju pabeigt visu par pāriem. Un rīt varētu sākt skatīties par to. Es nedomāju, ka kaut kas mainīsies šajā sakarā.

O, ok, es tagad tulkoju un lieku par leģendārajām personībām no tiešām pašiem daiļslidošanas pirmsākumiem :)

0

76

Haha, lūdzu instrukciju kā tur kaut ko darīt - neko nesapratu :D

Un, oh my, es takš nesaglabāju nevienu linku, no kura ņēmu info par jagudinu, būs no jauna jāmeklē :D nu bet to kaut kad... bŗīvākā bŗīdī :D

0

77

Paloma написал(а):

Haha, lūdzu instrukciju kā tur kaut ko darīt - neko nesapratu

:D Tūliņ uztaisīšu print scr :)

0

78

0

79

0

80

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV