TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV


Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV

Сообщений 81 страница 100 из 224

81

Nu tas īsumā :) Attēlus, kad saviem rakstiem pievienojat, tad esmu uztaisījusi jaunus folderīšus :)

0

82

Viss skaidrs.  :glasses:

0

83

Jaukii, gaidu jaunos pievienojumus :D

0

84

Es sapratu, ka pie manis vēršas par baneri? A izmēri tad kādi?

0

85

aNgeL написал(а):

Es sapratu, ka pie manis vēršas par baneri?

Jap :) A vot par izmēriem :( Man nav ne jausmas, jāpagaida, moš Aijucis labāk mācēs pateikt. Iespējams 1092x170. Bet tas ir vairāk vai mazāk uz dullo noteikts.

0

86

Man jau radās problēmas - parsniedz man pieļauto simbolu skaitu. Esmu jau tā saīsinājusi.

0

87

Inetux написал(а):

Esmu jau tā saīsinājusi.

Hmm, pag, tu tak katram pārim savu lapu liec, ne?

0

88

cravey, nu tu pamēģini kaut ko tādā izmērā uzlikt - paskaties, vai der :)
ak, man pašai arī sagribējās pamēģināt uztaisīt tomēr :D īpaši ja šodien ir negaidīts brīvs vakars ^^

0

89

cravey написал(а):

Hmm, pag, tu tak katram pārim savu lapu liec, ne?

Nu ja, bet tik un tā.  Fakti man par katru sanāk un beigās sanāk pārsniegt. Es pašlaik domāju, ko vēl noņemt nost.

0

90

Es izdomāju kā salikt visu. Tulīt uztaisīšu un tad novērtē cravey.

0

91

Paloma написал(а):

cravey, nu tu pamēģini kaut ko tādā izmērā uzlikt - paskaties, vai der

Es nemāku to izdarīt, tas Aijai jāprasa, viņa vairāk zinās :)

Paloma написал(а):

ak, man pašai arī sagribējās pamēģināt uztaisīt tomēr

:D

Inetux написал(а):

Es izdomāju kā salikt visu. Tulīt uztaisīšu un tad novērtē cravey.

Okiņ :)

0

92

Vispār man tagad arī iepriekšējais variants sanāca. Es tak mazliet piemirsu vienu fīču par šitām lapām.

0

93

Tur kaut kādi teksta garuma ierobežojumi ir? :O
eh, nu dumji kaut kā taisīt bez īstā izmēra :D es laikam pagaidīšu, kamēr būs skaidrs izmērs :)

0

94

Paloma написал(а):

es laikam pagaidīšu, kamēr būs skaidrs izmērs

:yep:

0

95

Inetux, es iečekoju Robina un Aļonas profilu - viss ir superb! Var tādā pašā garā par citiem salikt :)

0

96

Lol, es te pamazām griežu jau nākotnei viņus, un... klau, man vienīgajai tas Charlie White atgādina Semu no "Gredzenu pavēlnieka"??? :D nu bet reāli! :D

0

97

Paloma написал(а):

klau, man vienīgajai tas Charlie White atgādina Semu no "Gredzenu pavēlnieka"???

Nedaudz varbūt ir kādi vaibsti, bet tā...Bet tad, es neesmu redzējusi Gredzenu pavelnieku, tik tagad bildēs paskatīju ko tu domā :D

0

98

O... iemanījos un sapratu kas un kā. esmu ielikusi savu pirmo pāri... (iepriekš Kristas un Palomas aprunātais Čārlijs un Merila)... sapratu, ka nespēju viņus vairs uzrunāt uzvārdos.. gribas vismaz 10 tos kam profili taisīti saukt vārdos...

Bet tagad atpūtināšu acis un pārējos salikšu rīt.. :D:D:D:D

P.S. Čārlijs tiešām mazliet atgādina GP Semu... apaļa sejiņa, apaļīgs deguniņš, izteikta mute un gaiši sprogaini matiņi.. :D

0

99

Un vēl kas... vajag noprecizēt, kādus izmērus un fontus lietojam... Cik saprotu fonts ir tas Venera....

Bet izmērs: Size 1 vai Size 2... Ar viens izskatās pa mazu, bet divi izskatās lielāks, ne kā jūsu lapās...???  :blush:

0

100

Siikaa написал(а):

Un vēl kas... vajag noprecizēt, kādus izmērus un fontus lietojam... Cik saprotu fonts ir tas Venera....

Jā. Virsrakstus es lieku size 3 un boldētus. Pārējo visu size 2 :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV