TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV


Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV

Сообщений 101 страница 120 из 224

101

Uztaisīju lapā foruma sadaļu ar linku uz mūsu daiļslidošanas forumu :D Mīlu to bildi :D
http://dailslidosanalv.ucoz.com/index/forums/0-36

0

102

Var palūgt nelietot to fontu virsrakstos? :blush:

Ai, nez, mēģināju uzlikt bildi, bet nesaglabājas nez kāpēc. Grrrr. Nu neko, nemēģināšu vairs.

0

103

Paloma написал(а):

Var palūgt nelietot to fontu virsrakstos?

Kuros virsrakstos tu domā? Piem., slidotāju biografijās un tā?

Uuu, Palo, bilde man tīk :) Nu es ar mēģināšu pačakarēties, bet diez vai sanāks, jāgaida Aijucis ar savām tehniskajām spējām :D

0

104

cravey написал(а):

Kuros virsrakstos tu domā? Piem., slidotāju biografijās un tā?

nu jā, arī kur saite uz mūsu forumu.. Comic sans, ne? Kaut kā... nenopietni izskatās, es nez, man vismaz tā šķiet. (starp  citu, ir mājaslapas pat par to, cik comic sans ir ļauns fonts :D)

jauki, ka patīk! ^^ tāds fiksais variants. Varbūt vēlāk citreiz paspēlēšos vēl :)

0

105

Paloma написал(а):

Comic sans, ne? Kaut kā... nenopietni izskatās, es nez, man vismaz tā šķiet.

Nu nomainīju fontu, bet katrā ziņā es negribu, lai tā mājas lapa izskatās auksta, tapē negribu visur formālos fontus izmantot. A runājot par pārējiem virsrakstiem - hmm, kādu tad likt? Nu es paskatīšu.

0

106

Nu atstāšu Brī lapu paraugam:
http://dailslidosanalv.ucoz.com/index/b … ubert/0-25

Virsrakstam: Georgia
Visam pārējam tekstam Tahoma

Ir labāk? :)

0

107

To bannerīti var taisīt šādās dimensijās:
garums 1092
platums 150

Kā skatīju citu banneru izmērus tad šis varētu derēt. Palo bannerīts ir tomēr pa īsu un par platu, baigi nobīdās lapa uz leju :(

0

108

es pārbraucu no darba mājās pirms nepilnas stundas ar taksi, jo trolejbusi vairs neiet. Ar Vikinga izlozes pārcelšanu uz velāku laiku ta nu sanāca. Un es krītu no kājām nost. Tāpēc mani solījumi rīt pabeigt par dāmām vairs nav tik droši, jo nez, cikos rīt piecelšos un vēl rīt ar senci jābrauc uz Tudiš-pīp. Bet par spīti visam rītvakar strādāšu ar dāmu biogrāfijām un savam priekam arī ar KOI šoviem, jo ir lielas cerības, ka pēc pasaules čempja tie atkal būs. Es rīt izlasīšu, ko jūs visu te sarakstījāt, bet es jau nopētīju cravey rakstīto par vīriešiem un es tad taisīšu dāmas identiski kā cravey bija taisījusi večus.

Šorīt, kad centos lapā reģistrēties man nesanāca, jo kaut kas negaja ar to grošības kodu, kas jaievada, vai arī es ko neiebraucu. man bija uz darbu jāskrien un es baigi neiedziļinājos. Kāds cits izņemot protams adminu, ir reģistrējies?

Labi, sorre, bet es eju gulēt. Man sodien bija tāds stress un totali ne mana diena. Tik daudz visādu nepatīkamu lietu, ka gribas nošauties. Sorrī, ka es visu procesu kavēju.

0

109

albalonga написал(а):

Sorrī, ka es visu procesu kavēju.

Ir okā, Alby, nesatraucies :)

albalonga написал(а):

un vēl rīt ar senci jābrauc uz Tudiš-pīp

Rītā tak mums te Imantā lielais Dammes tirdniecības centrs veras vaļā, varēsim nākamreiz pie manis braucot iet ekskursijā :D Es rīt jau laikam iešu. Tur tagad visp nedēļas garumā visādi pasācieni. 8.martā Ērgļa koncerts piemēram :D Uz to ar būs jaizčāpo  :playful:

0

110

o, super - jauki. Man patīk, kad jauni veikali blakus veras.

Es protams tagad gulēt nevaru aiziet. Paēdu omleti, ko no rīta nepabeidzu un tagad ielēju tādu var teikt triple-porciju Jimu. Jā iztukšoju dažus malkus. Man vienkārsi ir ta, ka nosalu un vēl nervi ir biki tuvu sabrukumam. Viking Lotto mani piebeigs.

Bāc, jaizdzer un jāiet gulēt. Citādi pilnīgi ir ta pretīga sajūta, kad viss ķermenis sāp.

Jānoskatās viena TBBT sērija, labākam garīgam laikam.

0

111

albalonga написал(а):

Jānoskatās viena TBBT sērija, labākam garīgam laikam.

Tieši manas domas :D Es jau šon pusdienas ēdot skatījos LOL Hovijs ar Radžu uz gotu klubu gāja LOOL  :rofl: Jāiet uz savu istabu, jāpaskata un jāiet gulēt, lai rīt normāli var piecelties, nevis atkal 1nos dienā  :sceptic:

Re re, par jauno t/c Damme:

3. martā, plkst. 12 durvis vērs Rimi tirdzniecības centrs Damme, kas atradīsies Kurzemes prospektā 1a Rīgā. T/c Damme – tā būs vieta, kur baudīt ērtu un patīkamu iepirkšanos vairāk nekā 40 veikalos. Centra enkurnomnieks būs Rimi hipermārkets, kas būs viens no lielākajiem Rīgā.

A kas pats važnijākais - tur būs arī JR grāmatnīca :D Bet vispār, izskatās, ka man pie mājām būs ALFA nr.2 :D

0

112

cravey написал(а):

Nu nomainīju fontu, bet katrā ziņā es negribu, lai tā mājas lapa izskatās auksta, tapē negribu visur formālos fontus izmantot. A runājot par pārējiem virsrakstiem - hmm, kādu tad likt? Nu es paskatīšu.

cravey написал(а):

Virsrakstam: Georgia
Visam pārējam tekstam Tahoma

Man daudz labāk patīk :) vienkārši man negribējās arī, lai tā lapa izskatās galīgi nenopietna - un comic sans man uzreiz tādu iespaidu rada :blush:

cravey написал(а):

To bannerīti var taisīt šādās dimensijās:
garums 1092
platums 150
Kā skatīju citu banneru izmērus tad šis varētu derēt. Palo bannerīts ir tomēr pa īsu un par platu, baigi nobīdās lapa uz leju

Hm, ok, pārbīdīšu viņus tādos izmēros. Jāskatās, kā sanāks ar šo garumu, varbūt tas palīdzēs iebīdīt viņus visus vienā līmenī - vnk tapēc taisīju tik platu, lai var divos līmeņos, jo šaurākā nesalīda visi blakus. Rīt droši vien pamēģināšu :)

P.S. Un apsveicu ar lielo veikalu!!! :D

Отредактировано Paloma (03.03.2011 08:19)

0

113

Paloma написал(а):

vienkārši man negribējās arī, lai tā lapa izskatās galīgi nenopietna - un comic sans man uzreiz tādu iespaidu rada

Oki, nu tad nom ainam šādā veidā visiem un turpmāk lietojam tad šādi?
virsrakstiem Georgia un size 3
tekstam Tahoma size 2

Kā jums šitas dizais kas tagad stāv, man šķita bikiņ latviskākas krāsas, arī izkārtojumam nav ne vainas, ne?

0

114

Es uztaisīju tomēr platumā 200, man šķiet, ka nav pārāk plats, un 150 tur galīgi neko nevarētu redzēt, jau tagad tik zinot var atpazīt :D

0

115

Un par dizainu - ir labāks kā iepriekš, bet pavisam forši būtu dabūt kādu, kas saprot kko no tā visa un neizmantot gluži vnk template, bet uztaisīt pašām vairāk pēc vajadzības :)

0

116

Paloma написал(а):

bet pavisam forši būtu dabūt kādu, kas saprot kko no tā visa un neizmantot gluži vnk template, bet uztaisīt pašām vairāk pēc vajadzības

Jap, vajag gan :) Bet to ar ar laiku, tagad redzēs, ko mēs pašas savies spēkiem varam izdarīt :)

0

117

Ieliku visus savu pārus... tikai tagad nomainīt fontus un izmērus atliek.. ko apsolos tiešām izdarīt šodien vakarā pēc darba! :)

Pēc padarītā darba tagad jūtos tik labi.. :D:D:D

0

118

Aaaa, super, Aijuc :) Es plānoju tagad parakstīt savu darbu un tad nodaļu par sacensībām arī ielikt lapā iekšā :) Tā teikt divi zaķi ar vienu šāvienu :)

0

119

cravey написал(а):

Tā teikt divi zaķi ar vienu šāvienu

Ekonomiski.. :D

Es varbūt tuvākajā laikā paskatīšos ka'du vēl leģendu... bet neko īsti solīt nevaru.. :)

0

120

Ievadlapa gatava un Palo bannerītis arī ir likts lietā :)
http://dailslidosanalv.ucoz.com/

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV