TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV


Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV

Сообщений 121 страница 140 из 224

121

Skatos lapu un baigi labi, tik smuki. Malactes. Es protams visu esmu iebremzējusi un PČ pārcelšana nozīmē, ka vispār pazuda stimuls. Bet tagad apskatot lapu un visu izpētot, stimuls atgriezās. WOW. Jūs visas esat super. Viss, šodien pēc darba taisīšu dāmu biogrāfijas. LOL.

Vai esam ko izlēmuši par bilžu galeriju? Kāds hosts?

Vai jaunu info - piemēram jaunumus var likt iekša tikai admini?

0

122

Izveidoju profilu arī Florānam, par cik šis ir Eiropas čempions :)
http://dailslidosanalv.ucoz.com/index/f … modio/0-50

albalonga написал(а):

Vai jaunu info - piemēram jaunumus var likt iekša tikai admini?

Domāju, ka te var likt iekšā arī tie, kas ir vnk pierėģistrējušies lapā :) Alby, es tev uzliku admina statusu :)

Īstenībā, tas tagad arī ir mans lūgums, visus jaunumus liekam iekšā mājas lapā sadaļā "Jaunumi" :)

0

123

o, super, es te vienu jaunumiņu ielikšu.

0

124

Es ieliku jaunumus par pasaules čempja situāciju un paziņojumu no JSF (Japānas slidošanas federācijas).

0

125

albalonga написал(а):

Vai esam ko izlēmuši par bilžu galeriju? Kāds hosts?

Nu man bij doma par šo: http://coppermine-gallery.net/

0

126

es nesapratu par bilžu ielikšanu. it ka ieliku un it kā saglabājās, bet kur viņas var redzēt?

0

127

albalonga написал(а):

es nesapratu par bilžu ielikšanu. it ka ieliku un it kā saglabājās, bet kur viņas var redzēt?

es runāju par lapu, nevis bilzu hostu...

0

128

Kurā vietā tu liki to bildi?

0

129

Sākam mājas lapas promotion - liekam infu sociālajos tīklos. Jau ieliku reklāmas ziņu twitterī un feisbukā  :glasses:

0

130

kad jaunumu liku, tad bildes tur klāt liku trīs un nekā...

0

131

Paskatīšu :)

0

132

Sapratu, kas pa lietu. Tu kad pievieno attēlu, tev iedod tādu kodu, tev tas kods jāiekopē tai vietā, kur gribi attēlu redzēt. Tas kods parādās uzreiz kā tu pievieno bildi no saviem failiem un izskatās šādi: $IMAGE1$ .

0

133

Bet pārāk ar bilžu pievienošanu nevaig aizrauties, jo tas papildu mb aizņem, jo īpaši liela izmēra bildes.

0

134

oki, nu tagad ir tās trīs bildes kā linki, kuras var atvērt uzklikšķinot. Jāsāk taisīt galerijas lapa un jāliek tad linki vai thumbnaili jāliek.

Apskatiet šo lapu par daiļslidošanu Latvijā. Moš varam ar viņiem kooperēties

http://www.sporto.lv/taxonomy/term/68

0

135

albalonga написал(а):

Apskatiet šo lapu par daiļslidošanu Latvijā. Moš varam ar viņiem kooperēties

Varam, bet tajā lapā jau ir vnk ziņu apkopojums, nevis infa kā tāda. Vnk varam uz redakciju linku aizsūtīt, varbūt var kaut kur ielikt vai kā, lai gan šaubos, jo par to varētu arī prasīt piķi, ta kā tā sanāk sava veida reklāma.

0

136

cravey написал(а):

Varam, bet tajā lapā jau ir vnk ziņu apkopojums, nevis infa kā tāda. Vnk varam uz redakciju linku aizsūtīt, varbūt var kaut kur ielikt vai kā, lai gan šaubos, jo par to varētu arī prasīt piķi, ta kā tā sanāk sava veida reklāma.

njā. Nu varam ar pie mums uztaisīt linku sadaļu un viņu linku ielikt.

0

137

albalonga написал(а):

njā. Nu varam ar pie mums uztaisīt linku sadaļu un viņu linku ielikt.

Aha, linku sadaļa mums toč būs :) Tik jāuztaisa vēl.

0

138

es domāju, ka daiļslidotāji pie biogrāfijām visi jāliek alfabēta secībā pēc viņu vārda latviešu valodā pirmā buirta.

Ieliku jaunumiņu par Yuna Kim. Vairāk it kā neko aktuālu daiļšlidošanas pasaulē šodien neatradu.

0

139

albalonga написал(а):

Ieliku jaunumiņu par Yuna Kim.

Alby, turpmāk pie katra rakstiņa pa vienai bildei liec :) Vari ielikt linku, kur pārējās var paskatīt - taupīsim mb :) Bet citāti - SUPER! Man prieks, ka sāk pildīties arī jaunumu sadaļa :)

albalonga написал(а):

es domāju, ka daiļslidotāji pie biogrāfijām visi jāliek alfabēta secībā pēc viņu vārda latviešu valodā pirmā buirta.

Jap, tā var darīt. Man bij doma pēc reitinga likt, bet tad būs nepārskatāmi, labāk alfabēta secībā. Man puikas tā arī ir, izņemot Florānu, to tūliņ izlabošu.

0

140

Super, ka ir palaists! :)
Jāiesaka draugos :D twitterī jau man nekāda lielā kompānija nav :D feisbukā vsp nerādos, tā ka.. jā. Darīšu ko varēšu :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV