TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV


Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV

Сообщений 141 страница 160 из 224

141

nu es tik linkus saliku delfos, apollo un tv net komentos pie pēdejiem rakstiem, ka čempis atcelts. draugos, feisbukā un vispār arī twitterī reti parādos, ta ka nav jēgas.

0

142

ideāli :)

0

143

cravey написал(а):

ideāli

Es ar savos draugos ielikšu un feisbukā man īsti jēgas nav, jo tur komunicēju ar cilvēkiem, kas latviski .. ne bū ... ne bē.. nesaprot... :D

0

144

Tikko apskatījos!
Malaces, meitenes, tik lielu darbiņu padarījušas :] Izskatās ļoti eleganti.

0

145

etansy написал(а):

Malaces, meitenes, tik lielu darbiņu padarījušas :] Izskatās ļoti eleganti.

Naisē ;)

0

146

Uuu, kurš mums izveidoja twitter profilu? Tad tajā arī aktīvi jātvīto :)

0

147

*svilpo uz debesīm* (nevainīgi)

Paroli nosūtīšu uz privāto.

Turklāt uzliku uzreiz sekošanu praktiski visu slidotāju twitteru kontiem, kurus zinu.

Droši visi twittero. Nosūtu Daiļslidošana LV twittera paroli Sīkajai un cravey, bet ja vēl kāds grib, rakstiet privāto.

0

148

Uztaisīju mums twittera bildi un uzliku jau pirmo tvītu par čempi Maskavā :)

0

149

Kolosāli. :D

0

150

Yay, uzliku, ka citi var pa tiešo tvītot ziņas no dailsidosanalv lapas http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif

0

151

wow.

0

152

Gribēju vēl feisbuka "like" button uzlikt, bet nesanāk man īsti kkā :(

0

153

errrmmm, varētu pateikt, kā atrast šo jauko profiliņu twitterī, lai pieteiktos sekot? :D

0

154

Yay, ku jauki, ka mums tagad arī twitters - lielākas iespējas :)

0

155

Paloma написал(а):

errrmmm, varētu pateikt, kā atrast šo jauko profiliņu twitterī, lai pieteiktos sekot?

http://www.twitter.com/DailslidosanaLV

0

156

Izveidoju epastu dailslidosanalv@inbox.lv. Tagad twiterī arī dailslidosana lv ir uzlikts šis e-pasts. epastam tāda pati parole kā twitera kontam, šobrīs šī parole ir zinama man, Siikajai un cravey. Ja vēl kāds grib dailslidosana lv twiterī rakstīt, tad dodiet ziņu uz PM un nosūtīšu paroli.

0

157

Man ir arī gmail pasts priekš lapas darbiem, to ar nosūtu Alby un Aijucim, kas vēl vēlas, rakstat uz privāto :)

UN VĒL JAUNUMS - UZLIKU "IETEIKT draugiem" POGU. Esam iekšā draugiem LV :D Ahh, man galva griežas. Bilan, gribu arī facebook button.

0

158

cravey написал(а):

Bilan, gribu arī facebook button.

hihihi, LOL. Jauki. Prieks, ka visu izbaudi.  :D

Es skatījos un 28.04., kad vīriešu izvēles, tad es iespējams varēšu redzēt, ja būs pa dienu, vakarā gan diez vai. Nu cerams, ka būs pa dienu. Bāc, gribu. Trešdien gan ar Viking Lotto nekas nesanaks.

0

159

Feisbukam tā poga tizla, man sanāk uzlikt tikai tādu, kur ieteikt var vienīgi galveno lapu, tāds neder. Ja kāds var samočīt tā, ka var dažādas lapas ieteikt, tad uzliekat plīz, ja nē, tad neko. Galvenais, ka ir draugu un twittera poga :)

albalonga написал(а):

Es skatījos un 28.04., kad vīriešu izvēles, tad es iespējams varēšu redzēt

Yay, turēsim īkšķus  :flag:

0

160

Ev, es moš uztaisu sadaļu - "mēs un slidotāji", kur saliksim bildes, kā arī uzrakstīšu, ka var mums iesūtīt un mēs ieliksim lapā. :) Alby, es varu ielikt, kur tu ar Haviju Tallinā? Un vēl, kur mēs visas ar Janniku?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV