TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV


Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV

Сообщений 161 страница 180 из 224

161

cravey написал(а):

Alby, es varu ielikt, kur tu ar Haviju Tallinā? Un vēl, kur mēs visas ar Janniku?

jā, oki

0

162

Yay - albūms gotovs  :flag:

0

163

hihihi, jauki, nopētīju visas bildes. tik jauki. Bāc, kā man gribas uz čempi. Šogan nebija un kaut kā tik smagi, tādas ilgas pēc Tallinas. Eh. Nākamgad brauca ta uz Šefildu vismaz. Bāc.

0

164

albalonga написал(а):

Šogan nebija un kaut kā tik smagi, tādas ilgas pēc Tallinas. Eh. Nākamgad brauca ta uz Šefildu vismaz. Bāc.

Jā, man ar melanholija piemetās, kamēr bildes liku. Pilnīg neticās, ka no Varšavas jau 4 gadi pagājuši  %-) Bet Tallinā jā, tas bij kkas dikti jauks  8-)

0

165

Uzliku vēl aptaujas divas - varam balsot :) Kā arī pievienoju statistiku - viesu skaitītāju :)

0

166

Papildinājums - sadaļa "Par mums" :)
http://dailslidosanalv.ucoz.com/index/par_mums/0-2

0

167

Uzraksīju A.Ābelei par mūsu mājas lapu un par palīdzību tehnisko materiālu veidošanā, kā arī jautājumus manam darbam. Redzēs kāda būs atbilde, jo vēstule bija GARA :D Ja nu ne, tad mēģināsim pašas tulkot un rakstīt :) Katrā ziņa kā saka, par pajautāšanu neviens pa galvu nebliezīs.

0

168

Mežonīgi daudz darba šodien esi paveikusi, saule. Bet jauki - visu iečekoju un tagad man jau sākās Maskavas čempja gaidīšana. Eh. Gribu ātrāk atkal daiļslidošanu un pēc tam soviem varēs līdzi sekot. Super.

0

169

Atbildēja jau Ābele :) Domājams, ka kādu papild info varēsim dabūt, bet jāpagaida līdz aprīļa otrai pusītei :)

0

170

Alby, kā domā, tu līdz Pč sākumam varēsi par dāmām satulkot? :) Saprotu, ka ir laika trūkums, bet būtu labi, ja līdz čempim sanāktu :)

0

171

aha. Nu grūti solīt, jo riebjas visu laiku, ka nesanāk. Bet es piespiedīsu sevi, kad brīvs brīdis, noņemties ar šo, nevis atpūsties.

Vai mums vajag ar piemēram atskatus par iepriekšējiem čempionātiem un Olimpiādēm pie vēstures???

Es gribēju izveidot jaunu deju pāri pie slidotajiem - spāņu pāri, kas pirmoreis Eiropas čempī parādījās un ir ļoti šarmants un jauks, bet es nemācēju uztaisīt... :blush:

Super, ka Ābele atbildēja.  :playful:

0

172

albalonga написал(а):

Es gribēju izveidot jaunu deju pāri pie slidotajiem - spāņu pāri, kas pirmoreis Eiropas čempī parādījās un ir ļoti šarmants un jauks, bet es nemācēju uztaisīt...

Vnk pārtulkot ISU profilu pēc tāda parauga kā mums jau ir tur par puikām, pāriem un deju pāriem :) A par pievienošanu man šķiet es te īso infu ieliku http://telenoveleslv.mybb.ru/viewtopic. … 53&p=4 ;)

albalonga написал(а):

Vai mums vajag ar piemēram atskatus par iepriekšējiem čempionātiem un Olimpiādēm pie vēstures???

Domāju, ka nē :) Vēstures raksts man principā ir gatavs, tik avoti jāsaraksta un var likt iekšā :) A tā, koncentrējamies uz leģendārajām personībām :)

0

173

es gandrīz pabeidzu tulkot interviju ar Sara Hurtado/Adria Diaz. Rīt pēc darba pabeigšu un arī viņu profila info uztaisīšu. Viņu intervija būs jaunumos, bet ar priekšnosaukumu - DaiļslidošanaLV iesaka. Es ik pa laikam taisīšu tādus tulkojums ar visaiem tūbes linkiem par nezināmiem jauniem sportistiem, kuri manu uzmanību pievērsuši unkuriem es gribētu visu pārējo jūsu uzmnaību pievērst. LOL

Pāri un deju pāri - pāriem vienmēr pirmo min meiteni, tad varētu laikam kārtot pēc alfabēta pēc meiteņu uzvārdu pirmajiem burtiem oriģinalvalodā. Kaut kā ta.

Viss, es eju gulēt.

0

174

Beidzot izdevās uzlikt arī share podziņu, ka var feisbukā ar konkrēto lapu dalīties :) Tik nezinu kapē, tā feisbuka poga nav vienā līnijā ar tām abām, maybe kāds var palīdzēt?

0

175

Tikko piefiksēju, ka Pļušs tvitterī visus vienmēr uzrunā par "druzja" :D Tas ta kā padomju laikos visi bija "tovariši" :D

0

176

Krista malacis. Visas esat baigie malaci. Ta ka man kompis bus tikai ap 13. Aprili, tad 14. es saksu ari visu salikt ieksa, vienigais zel, ka man viss jatulko un jamekle pa jaunam, bet nekas gan jau.

0

177

Inetux написал(а):

Visas esat baigie malaci.

Tieši tā, galvenais mums pašām būt aktīvām, un tad gan jau pārējie ar pievienosies :)

0

178

Joprojām spēkā ir mans piedāvājums patulkot, ja man piestāda gatavu tekstiņu. Šodien iztulkoju forumā Ghost Whisperer 5.sezonas dažām sērijām aprakstiņus, un jūsmoju. Jā, esmu atklājusi sevī iepriekš neapjaustu mīlestību pret tulkošanu. :D

Visādi citādi - tiešām forši, ka notiek aktīva darbība un šī ideja nepalika tikai domu līmenĪ!! :)

0

179

Jauna sadaļa: http://dailslidosanalv.ucoz.com/index/a … pejas/0-52

0

180

Jes, mums ir gotovas divas pamatsadaļas:
http://dailslidosanalv.ucoz.com/index/d … sture/0-15

http://dailslidosanalv.ucoz.com/index/i … hnika/0-18

Tagad mē krīt gar zemi un iet bik pačučēt :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » Projekts - daiļslidošanas web lapa in LV